Whose Sakmash is it anyway?

neurotica

New member
Whose Sakmash is it anyway?

שאלת פתיחה: בהשראת שחר - מה המסיבה הכי גיקית שהייתן בה אי פעם? או לחלופין, ארגתן פעם מסיבה בנושא כלשהו?

משהו שלמדתי השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
משהו לצפות לו בשבוע הבא:
איש השבוע:
ציטוט/ביטוי השבוע:
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע:
תכניות לסופ"ש:
סדרה:
סרט:
ספר/פיק:
שיר:
סרטון:
תמונה/גיף:

סופ"ש קסום ומופלא לכולן! |גליטר|

gayhighfive

New member
אני חיה בשביל מחיאות כפיים

שאלת פתיחה: בהשראת שחר - מה המסיבה הכי גיקית שהייתן בה אי פעם? או לחלופין, ארגתן פעם מסיבה בנושא כלשהו? הממ אני חייבת להגיד המסיבה של שחר. אלא אם כן מפגשים גם נחשב ואז מפגש הוויאנים

משהו שלמדתי השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע: קיבלתי את המחשב החדש שליייי
והמסיבה של שחר שהייתה ממש מגניבה ^^
משהו רע שקרה השבוע: שבוע שעבר נפלתי וקיבלתי מכה ברגל ועכשיו היא סגולה ובקושי יצאתי מהבית :(
משהו לצפות לו בשבוע הבא: שבוע אחרון לחופש ;;; אני עדיין לא מאמינה כמה מהר הוא עבר לי.
איש השבוע: אבוש

ציטוט/ביטוי השבוע:
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע:
יותר מדי לקים, מוצרים לעשות איתם שרשראות עם השרינקי שלי ושרפי
תכניות לסופ"ש: לישון, לקרוא, לישון עוד קצת
סדרה: טין וולףף שבוע הבא זה נגמר מה אני אעשה ;;;;
סרט: כלום :S
ספר/פיק: הארי פוטר
שיר: השיר החדש של קטי פרי
השיר החדש של ליידי גאגא
ושני השירים החדשים של פאניק

סרטון:
תמונה/גיף:

aesu

New member

שאלת פתיחה: בהשראת שחר - מה המסיבה הכי גיקית שהייתן בה אי פעם? או לחלופין, ארגתן פעם מסיבה בנושא כלשהו?
הממ, אני זוכרת שפעם היומהולדת שלי יצא ביום חמישי, ואז יצא שהמסיבה עצמה היתה ביום שישי ה13, אז עשיתי מסיבה "מפחידה" (הייתי בת 11 אז לא באמת). אז הכנו עוגה בצורת רוח רפאים וראינו סרטים סמי- מפחידים וקישטנו קצת. האמת שזה היה רעיון די מוצלח. יו גו, פאסט מי!

משהו שלמדתי השבוע: אמ, אה...
משהו טוב שקרה השבוע: היום! הלכתי לקניון וקניתי מתנות ושתיתי אייס עוגיות

משהו רע שקרה השבוע: יום שלישי, כי נתנו לי להיות אחראית חדר וכמובן שהכל התקלקל והיה מלחיץ נורא.
משהו לצפות לו בשבוע הבא: *מסתכלת ביומן* טוב, יש לחברה שלי יומהולדת, וגם יש הופעה של מרסדס בנד בחינם שאולי אמצא את עצמי שם.
איש השבוע: הפלאפון שלי (נוט רילי, הוא טיפש)
ציטוט/ביטוי השבוע: wednesday has been canceled due to a scheduling error.
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: לקים D:
תכניות לסופ"ש: דברים שעשיתי, להכין עוגת גבינה.
סדרה: חניבעל. חניבעלוס.
סרט: מיפ
ספר/פיק: מיפ- מיפ (אבל שוב, אם וולקאם טו נייט וייל נחשב, אז זה.)
שיר: אוף, שאלות קשות.
סרטון: http://www.youtube.com/watch?v=AAQjn6_JaJ0. לו רק היו טווינקיז בארץ.
תמונה/גיף:

סופ"ש קסום ומופלא לכולן! |גליטר|

shaharory

New member
חניבעלוסססססססס

נווו???? (ראיתי עד פרק 9 אז אם את מעבר... וכנ"ל לגבי אם הפוך)

יואו אני מאוהבת בוו מאוהבתתתתתת למרות שבפרק האחרון שראיתי השיער שלו נהיה בצבע מוזר קצת. אבל יואו זה היה אחד הפרקים הכי חניגרהאמיים שהיו! :))))
טוב לא מספיילרת לך, תגידי באיזה פרק את!

aesu

New member
אני בפרק 5
?

וחניבעל רוצה לאכול את ויל, נכון? זה הוייב שאני מקבלת פה.

shaharory

New member
לאאא הוא רוצה לבנות לו בית חלומות ורוד

ולגור איתו יחד, גם יהיו שם חוף ים, חורשה, אגם וקשתות בענן. והם יאמצו את אביגייל ויהיו מאושרים עד עצם היום הזה

shaharory

New member
יאי יש לארוחת ערב תפוחי אדמה :)

שאלת פתיחה: בהשראת שחר - מה המסיבה הכי גיקית שהייתן בה אי פעם? או לחלופין, ארגתן פעם מסיבה בנושא כלשהו? נראה לי שאני אתן את הכבוד לעצמי, לא עולה לי משהו אחר שהייתי בו.

משהו שלמדתי השבוע: הרב הראשי של המדינה לא זקן כמו שהתואר רומז.
משהו טוב שקרה השבוע: היה שבוע מעניין לכן הוא עבר לי מהר, ברובו לא הייתה רשת במחשבים אצלי בצבא אז השתחררנו מוקדם פעמיים, וגם היה סיור לירושלים בלילה אז באנו ב-12 לבסיס באותו יום ואז חזרנו ב-5:00 בבוקר למחרת ליום חופש.
חוץ מזה, עשיתי שיעור נהיגה על אוטומט והיה ממש קליל יחסית להילוכים :)
משהו רע שקרה השבוע: התחלתי ללמוד לתאוריה (כי היא פגה תוקף :( ) וזה משעמם וקשה לי
משהו לצפות לו בשבוע הבא: המפקדת מעל המפקדת שלי בחופש כל השבוע!!! AKA השטן. אני מקווה שכשהיא תחזור היא כבר תשכח שהיא אמרה לנו לא לשחק בפלאפונים. איימן.
איש השבוע: אימוש שממש עזרה במסיבה :)
ציטוט/ביטוי השבוע: במסיבת הארי פוטר הייתה תחרות להמציא טעמים מגעילים לסוכריות ברטי בוטס אז המפקדת שלי כתבה: "השומה של X", ש-X זה השם של המפקדת מקודם^
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: הפנטזיה היא שילכו לאסוף לי את TLOS מהדואר כי זה שם כבר 3 ימים :( וגם שבוע שעבר לא כתבתי על המדבקות המהממות שקניתי: של בובספוג, פו הדב ועוד משהו ששכחתי. וגם חברה שלי הביאה לי מדבקות לבד של שחפים וסרטנים. והיום אורספירסיון הביאו לי דיסק ופוסטר של סטארקיד ועוד חברה הביאה לי צפרדע שוקולד של ה"פ (קיבלתי קלף של הלגה הפלפאף)!
תכניות לסופ"ש: הייתה המסיבה, ואני אמורה להיפגש עם אורספירסיון להשלמת פערים וסושי, ועוד כל מיני דברים שאמרתי להם כן ולא יודעת אם יקרו. אה ולנוח, השבוע הזה היה מתיש, כל רגע שהיה לי הכנתי דברים למסיבה.
סדרה: חניבעלוש, האח הגדול.
סרט: X
ספר/פיק: כמעיין המתגבר
שיר: פסקולים של ה"פ
סרטון: נא לצפות
http://www.youtube.com/watch?v=pjCY7PcDTS4

shaharory

New member
יש סמיילי שאני רוצה לשים שהיה לי אותו במסנג'ר

פעם, זה אחד עם פה בצורת זיגזג, שהפה שלו זז, סוג של ייבוב.

אז זה.

AccioMoon

New member
we're wizards we'll party forever

this night will never enddddddd

שאלת פתיחה: בהשראת שחר - מה המסיבה הכי גיקית שהייתן בה אי פעם? או לחלופין, ארגתן פעם מסיבה בנושא כלשהו?עשיתי מסיבת ה"פ בעצמי לפני... הרבה שנים. היה מהמם. <: וגם עשינו פעם מסיבת יום שישי ה-13, תודה שהזכרת לי שקד, זה היה ממש מגניב. אבל הה"פ מנצח ברמת הגיקיות חחח

משהו שלמדתי השבוע:נמ
משהו טוב שקרה השבוע:לונדון. ליקי. ליקי ליקי. הנשף בליקי. הסטיודיו טור. ליקי.
משהו רע שקרה השבוע:לחזור לארץ ;______-; אני בדיכאון קיומי
משהו לצפות לו בשבוע הבא:כלום ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
איש השבוע:מממ. וול. :)
ציטוט/ביטוי השבוע:אני אתחיל לבכות אםאני אחשוב על ציטוטים. ;____;(אולסו אין לע כוח לחשוב)
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע:מממ מלא מרצ' של הארי וסטארקיד, ושמלה מפריימרק. וארנק מאקססורייז. לא הרבה קניות יחסית ללונדון, TBH
תכניות לסופ"ש:מסיבת ה"פ של שחר שהייתה ממש אדירה (
) ואולי סושי?
סדרה:-
סרט:-
ספר/פיק:וויל גרייסון, וויל גרייסון וגם TLOS2 שעדיין לא התחלתי
שיר:one thing של וואן דיירקשן (...נפלתי), וגם כל מיני שירי ווירז רוק כאלה.
סרטון:כל ההופעה של סטארקיד בליקי
תמונה/גיף:

הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

neurotica

New member
hello darkness my old friend

שאלת פתיחה: בהשראת שחר - מה המסיבה הכי גיקית שהייתן בה אי פעם? או לחלופין, ארגתן פעם מסיבה בנושא כלשהו? לא חושבת שאי פעם הייתי במסיבה גיקית |עצוב| אבל כן יצא לי לארגן מסיבה מקסיקנית ביום ההולדת האחרון שלי. או לפחות זה מה שניסיתי לעשות.

משהו שלמדתי השבוע: שאני צריכה חתול.
משהו טוב שקרה השבוע: אמממ... אני ממש מתאמצת לא לכתוב "זה שהוא נגמר".. הממממ... העלינו השבוע כמה אתרים לאויר וקיבלתי פירגון.
משהו רע שקרה השבוע: כולו. :(
משהו לצפות לו בשבוע הבא: שיגמר גם?
איש השבוע: החתול הדמיוני שלי.
ציטוט/ביטוי השבוע: I don’t like reality, I like fiction much more.
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: לקים וחומרי יצירה.
תכניות לסופ"ש: תחילתו (חמישי) הוקדשה לבילוי עם חברים קרובים אשר עיצבנו אותי ושמו אותי במצבים לא נעימים נונ-סטופ, אז זה היה כיף; ההמשך (היום) הוקדש לקירצוף הבית (כן, פעם בחצי שנה אנחנו גם מנקים
) ומחר מתוכננת רביצה, ציפורניים ואולי יצירה.
סדרה: Orange Is The New Black שראיתי שבוע שעבר ובסופו של דבר ממש אהבתי.
סרט: וולברין שהיה סבבה והקטע אחרי הכתוביות שלו שלחבר כנראה עדיין יש סימנים כחולים על היד בגללו.
ספר/פיק: נלחמת לי עם השלישי של חומריו האפלים ומשתוקקת להתחיל להקשיב לנייט ווייל.
שיר: אני שומעת כל השבוע פלייליסטים ישראליים ביוטיוב, אל תכריחו אותי לבחור.
סרטון: שילוב של ארסטד דבלופמנט + ת'ור = WIN
תמונה/גיף:

למעלה