WhiteKnight 1

מצב
הנושא נעול.

bogii

New member
WhiteKnight 1

WhiteKnight 1
בו נראה כמה אתה תותח את מי הולכים למחוק בכפויה אחרי שמרוקנים משם תוכן? זה הרי לא סוד בשבילך שהגנבים הכלכליים מוחקים כאן מניות בכפויה אבל מכירה בחסר לא יאפשרו

WhiteKnight 1

New member
טוב תראה

WhiteKnight 1
בו נראה כמה אתה תותח את מי הולכים למחוק בכפויה אחרי שמרוקנים משם תוכן? זה הרי לא סוד בשבילך שהגנבים הכלכליים מוחקים כאן מניות בכפויה אבל מכירה בחסר לא יאפשרו
טוב תראה
מה זה לא מאפשרים שורט א. אתה יכול לחתום על טופס השאלה בכל נוסטרו של ברוקר ולעשות שורט עד המחיקה חוץ מזה אתה יכול לעשות שורט תוך יומי אצל כל ברוקר שאינו בנק כמה שאתה רוצה רק תסגור בסוף היום וזה בלי לחתום על טופס השאלה מקסים

bogii

New member
מה זה השטויות האלה שורט יומי

טוב תראה
מה זה לא מאפשרים שורט א. אתה יכול לחתום על טופס השאלה בכל נוסטרו של ברוקר ולעשות שורט עד המחיקה חוץ מזה אתה יכול לעשות שורט תוך יומי אצל כל ברוקר שאינו בנק כמה שאתה רוצה רק תסגור בסוף היום וזה בלי לחתום על טופס השאלה מקסים
מה זה השטויות האלה שורט יומי
מישהו בחו"ל מגביל אותי בשורט? מישהו בחו"ל מחתים אותי על טופסולוגיה כל פעם? בסך הכל חיפשתי אפשרות לשרטט קצת קרוב לבית אגב כל טרייד במט"ח הוא גם שורט בצמד שאתה מולו אם אתה לונג דולר מול אירו למשל? אז ניתן להגיד שאתה שורט אירו מול דולר ואם אני סבור שמניה הולכת לאיזה מימוש? מה הבעיה לאפשר מכירה בחסר? כולה זופ קטן בטרלינג סטופ מתנייד אבל הסטופ תלוי בסוג הנייר לעיתים צריך סטופ רחב בטח לא במערכת כי הם רואים את כל ההוראות ואני לא חייב לגלות להם היכן נקודת השבירה שלי

KRKL

New member
מה עם צוות מקסים אין סקירה היום ?

טוב תראה
מה עם צוות מקסים אין סקירה היום ?

מצב
הנושא נעול.
למעלה