well I was disappointed

kisses

New member
well I was disappointed

from my dear husband we celebrated 3 days ago out 2 months anniversary since we got married and 3 years since we met and I went and bought him a nice card and asked him if he wants to go to restaurant but he said no and then he came home with out nothing no flowers and no card I mean I knew he wasn’t romantic but something.

J-סיקה

New member
כן זה מאכזב

אבל צריך לדרוש לפחות בהתחלה אני כל פעם שאפשר דורשת מתנה והוא מרגיש לא נוח כשאני אומרת לו שכולם מקבלים מתנות ורק בעלי לא קונה לי אז הוא לומד לאט לאט ...

ליאן.

New member
נכון, זה מאכזב..

אבל בקטן. אני בטוחה שהיתרונות שלו עולים על החסרנות אחרת לא הייתם מתחתנים, נכון ? אם את יכולה לראות את האהבה שלו בדברים החשובים באמת, אז יש לך כל מה שאת צריכה. חבל להיות קטנוניים ולהכריח את הבעל להיות שמלצי כשהוא לא. על הקטע של המסעדה, קצת חבל שלא רצה לצאת איתך, אבל אולי לפחות בסופ"ש, כשלא עייפים משיגרת החיים, יוכל לפצות..

היי נשיקונת, מה שלומך ../images/Emo24.gif

אני ממש מבינה אוצך ומזדהה. כזכור לך התחתנו באותו שבוע, ולכן גם אני לפני כמה ימים חחגתי חודשיים של נשואים, ולירון שידוע כרומנטיקן, לא הביא לי שום דבר... והאמת ציפיתי לאיזה ורד, כי כשהיינו חברים כל חודש ב- 8 לחודש שזב היום שבו הכרנו הייתי מקבלת ורד, אבל הוא לא הביא, ואמרתי לו שציפיתי, ואני חושבת שעכשיו הוא הבין , אבל סה"כ באמת שלא צריך לעשות מזה עניין...

באמת אכזבה......

גם אני הייתי באותה סיטואציה לא פעם, זוכרת שהתאכזבתי וכעסתי נורא. לדעתי מתנה ביום מיוחד מהווה מסר. ולא רק . לדעתי, יש לציין ארועים מיוחדים באופן רומנטי - זה מוסיף תבלין מיוחד ליומיום ולשגרה. לדעתי, כדאי שתסבירי לו עד כמה חשובה לך מתנה או תשומת לב מיוחדת לציון ארוע מיוחד בחייכם המשותפים. מזל טוףףףף

למעלה