Weekend's Watch

Weekend's Watch

מה אתם תראו בסוף שבוע הזה?

*והאם גם אצלכם ירד גשם אתמול בבוקר?

snirf

Active member
מרתון יאנגר

היא ממש חביבה
חוץ מהקטע שאורך של פרק הוא 20 דק' והיא גורמת לי להתגעגע לבטי-ugly betty משום מה

בנוסף, פרקי השבוע של:
שקרניות קטנות7
ממלכה3
פני דרדפול2

ואם אספיק, אז להמשיך את נובמבר63 עם ג'יימס פרנקו...היא מעניינת ע"פ 2 הפרקים הראשונים

Reutk

Active member
לא

אני אראה:
כדורסל אולימפי
הבית הלבן
גב האומה
מונית הכסף
the secret life of 5 year olds (סדרה דוקומנטרית)

אני מאוד מצפה לסדרה הדוקומנטרית

"ההורים שלי שמו אותי בסדרת ריאליטי כשהייתי בן 4 ועכשיו אני מצולק לעד"
&nbsp
לרוע המזל צריך לחכות עוד איזה 20 שנה כדי לראות אותה...
&nbsp
אבל ברצינות, תחשבי איזה מביך זה אם כשאתה בן 15 כל החברים שלך יכולים לראות שטויות שעשית בגיל צעיר.
&nbsp
מזכיר לי גם את ברנדה מעמוק באדמה
וגם את האנשים של הסדרה 7up

Reutk

Active member
האמת, ציפיתי לתגובה כזאת ממך.

ראיתי גם 7up אבל הסדרה הזאת היא שונה קצת כי היא מנסה לתאר את אופן התפתחות המילולית והרגשית של ילדים בצורה כללית ולא דווקא לעקוב אחרי ילדים ספציפים.

עכשיו אני נזכר בעוד תוכנית

שבה שמו איזה 20 ילדים בבית לבד לכמה ימים. כלומר היו מצלמות שצילמו אותם והיו מבוגרים קרובים במקרה שאם משהו יקרה או אם מישהו מחליט שהוא רוצה לצאת, אבל הרעיון הכללי היה שהיה להם אוכל, ומיטות וכל מה שהם צריכים, אבל הם היו אחראיים על עצמם - יכלו לקבוע מתי לישון, מתי לאכול, מה לעשות בכל שלב.
לפחות ככה זה זכור לי, אבל אני ממש לא זוכר טוב.
עד כמה שזכור לי היו כמה ילדים שיצאו לפני שהסתיים הזמן.
&nbsp
&nbsp
העניין הוא שהדברים האלו מאוד מעניינים באמת ובהחלט שווים מחקר.
אבל בסופו של דבר צריך להיות הורה שמחליט לשים את הילד שלו בזה. אני לא יכול לדמיין מצב שבו אני מחליט לשים ילד שלי במשהו כזה.
והעניין הוא שזה בעצם נעשה בלי להתחשב ברצון הילד להשתתף בזה, כי הילד קטן מידי כדי להחליט בעצמו. זה לא כמו שאדם מחליט על עצמו להיכנס לבית האח הגדול, זה להחליט על מישהו אחר. ובדברים כאלו זה לא תמיד ברור איפה הגבול בין מה שמותר להורה להחליט עבור הילד שלו ומה לא. אני מודה שבעניין כזה די ברור שזה משהו שהורה יכול לקבוע, אבל זה כן מרגיש שזה מתקרב באופן לא נעים למשהו שלא.
&nbsp
ועכשיו זה עושה לי אסוסיאציה לכל סיפורי ילדי הקיבוצים של העבר שגדלו בבתי ילדים. אומנם חלק זוכרים את זה כחוויה טובה, אבל חלק מתייחסים לזה כסיוט.
והיו להם הורים שפשוט בחרו לעשות בהם סוג של ניסוי סוציולוגי.

תוכניות על תוכניות

בשעה טובה בשבוע האחרון סיימתי גם את קינגדום (כלומר עד שתעלה עונה 3) וגם את המרתון 4 עונות של מסע בין כוכבים: אנטרפרייז.
&nbsp
לסופש יש לי כמובן את:
מר רובוט

קילג'ויס
משפחת פוסטר (עוד לא ראיתי את הפרק השבועי)
&nbsp
בנוסף לזה יש לי פרקים 4 והלאה של The Path
(פרק 3 היה מצוין)
&nbsp
ופה ושם אני גם אמשיך בלראות את הסדרה המקורית של מסע בין כוכבים. (עד ינואר אני אוכל לומר שראיתי כל פרק של מסע בין כוכבים אי פעם)
&nbsp

שכחתי לציין את צעקה

אני כבר בפיגור של כמה פרקים. הייתי מחכה שהעונה תסתיים אבל אני מפחד שאני אסתפלייר במשהו חשוב אם אני אחכה.
&nbsp
עוד מישהו רואה את העונה הזאת?

kordilia snake

New member
כלום

אני ממש רוצה לסיים(בפעם השנייה) את "שם הרוח" ולהתחיל את הספר שממשיך אותו ובכלל החלטתי להתמקד עכשיו בקריאה כי אני לא יודעת כמה זמן יהיה לי ברגע שהסדרות יחזרו בספטמבר.

מזכיר לי שאני רוצה לקרוא את "ארי ודנטה מגלים את סודות היקום"

http://simania.co.il/bookdetails.php?item_id=981764
&nbsp
זה ספר ששמעתי עליו כבר לפני איזה חצי שנה והייתי קרוב ללהזמין אותו באמאזון, וחיפשתי אותו מידי פעם במדפי האנגלית של חנויות הספרים.
ולפני איזה שבועיים פתאום גיליתי שיצא לו תרגום לעברית וממש בא לי לקרוא אותו.
אבל מצד שני החלטתי שאני צריך לקנות פחות ספרים, במיוחד כשאני הרבה פעמים קונה בקצב הרבה יותר גדול ממה שאני קורא אותם. (לא שזה עצר אותי מלהוציא איזה 150 על ספר הארי פוטר החדש)

kordilia snake

New member
גם לי יש עכשיו את הבעיה הזו

יש לי עכשיו המון ספרים ומעט מידי זמן לקרוא אותם, השבוע קראתי בכול רגע שיכולתי ועדיין אני מרגישה שלא משנה כמה אני קוראת זה לא מספיק.

אני קראתי בכל רגע ש...

יכלתי ולא ראיתי טלוויזיה בו... או סתם שוטטתי באינטרנט בו...
&nbsp
תכלס אני מרגיש במיוחד חסר תועלת כשאני מבין שביזבתי שעתיים על כלום באינטרנט. אם אני רואה טלוויזיה אז אני לפחות מרגיש שהתקדמתי במשהו.
&nbsp
אבל כן סיימתי סיפור מד"ב קצר בספר שמאגד סיפורי מד"ב של טד צ'יאנג.
לי

kordilia snake

New member
הפסקתי לראות סדרות

כי אין מה ואני לא מסוגלת לשבת רצוף יותר מחמש-עשר דקות מול המחשב בזמן האחרון, אז זה יותר טוב כי יש לי יותר מידי זמן לקרוא, אבל זה ממש לא מספיק.

T o m c o

Member
מנהל
150 על הארי פוטר החדש?! וואו, קניתי אותו בתאילנד בסכום
המשתווה ל70 ש"ח (באנגלית).

אתה רוצה לומר לי שבתאילנד דברים זולים יותר

למה אף אחד לא סיפר לי על זה קודם?

&nbsp
מה חשבת על הספר (לא ממש ספר, אלא מחזה)?
&nbsp
אזהרה מוקדמת: היו לי ויכוחים על זה והדעות של אנשים מסוימים באינטרנט ממש הרגיזו אותי. (אני מניח שזאת פעם ראשונה שמישהו התרגז מדעות של אנשים באינטרנט)

T o m c o

Member
מנהל
לא קראתי, נקנה לאחותי כמתנה, כשראיתי שם הייתי בטוח שבארץ
הוא יעלה פחות מזה, מסתבר שטעיתי..

LeRanch

New member
קצת הרבה

היום - שום דבר.
&nbsp
מחר - שום דבר.
&nbsp
שבת - הבחורה החדשה, שחור כזה, במשפחות הכי טובות, גב האומה, המשימה אמזונס.
&nbsp
השלמות מ-yes - ריי דונובן.
&nbsp
הורדות - קז'ואל, שקרניות קטנות, מר רובוט.
&nbsp
מרתונים - בייבי דאדי (עונה 5), משפחת פוסטר (עונה 1).
&nbsp
כשיהיה זמן - ליל האירוע, שלוש עשרה, ולא נותר אף אחד, מגורש.

אני גם צריך כנראה לראות את ליל האירוע

שמעתי דברים מאוד טובים.
&nbsp
קז'ואל... יש לי בעיות בהשגה. אני אבדוק אם זה מסתדר לי ואם לא אני אפנה אליך במסרים.

LeRanch

New member
הבעיה עם קז'ואל נמשכת כבר כמה שבועות

לא ברור לי מה הסיבה אבל אחרי חיפושים ארוכים נמצאה האבדה.

למעלה