Weekend's Watch לסופש של 15-170/02/2024 🇦🇿 🔔

נדירליאל

Active member
מ-1997-2007 אז יותר נכון להגיד משני העשורים שלפני העשור הקודם.
נכון, היה בה משהו מדליק
אני באמת אוהבת, אבל לא התחברתי ל-what-if (ראיתי את רוב העונה הראשונה).
צפיתי בשתי העונות, בעיניי הראשונה היתה מעולה, השנייה הפכה "מארוולית" והחתרנות נעלמה ממנה.
וואי איזה מעצבן זה :-D

דיברגנט חדש

Well-known member
התחלתי לראות את הסדרה טרויה: נפילתה של עיר כאשר בפרק הראשון מתואר איך רועה הצאן בן העשרים פאריס נהפך להיות אלכסנדר נסיך טרויה.

נדירליאל

Active member
tbh- אני מצאתי הקבלה בין STARGET לסדרות STAR TREK
למדתי ממך קיצור אינטרנטי חדש: TBH. מקסים. חשבתי בתגובה הקודמת שאלה ראשי התיבות הנכונים ל- TOC שמנהל גיא, שבטח שמת לב, הפך לאייקון בתרבות הפופולרית האמריקאית, בסרטי קומיקס, באיזכורים בקומדיות ואיפה לא.
אני חושב שכל הסדרות והספרים והתחזיות העוסקים בחיזרים/חוצנים, בפלנטות דמויות ארץ שהם הומנואידים או בפלנטות מאפשרות חיים אבל לא דמויות אדם - צורות חיים אחרות דומים מאוד בפתרונות שהם לתנועה בחלל הענק, כשקבוע "מהירות האור" האיינשטני והפיזיקלי מונע האצת תנועה מעבר למהירות האור.
זוכר את מנוע הולצמן ב"חולית".
בספר המד"ב שלי, שיצא לאור בעוד חודשיים בערך, אני לא מתעסק כלל בבעיה הזו, הנחת המוצא היא שבני אדם מתפזרים בחלל, ולא בטוח שמושבות חלוציות אלו שומרות על קשר עם טרה.
אגב כך, אני נזכר בטרה נובה, הפרק שצפיתי בו אתמול מ-סטארטרק - אנטרפרייז, כשהוא מסביר לוולקנית מדוע עברו כך וכך שנים, בין היתר בגלל שהוולקנים לא משתפים בקלות טכנולוגיה. [ומהירות על חלל 5, טרם היתה בידי הפדרציה.]

טוני החתול

Well-known member
מנהל
איזה כיף שהתחלת פריסמה!! @טוני החתול
באיזה פרק אתה? רק בסיום תגיב במרוכז?
ראיתי כבר איזה חמש פרקים.
אבל אני בנתיים לא מצליח לצפות מאז שבת.
חלקית כי לרוב כשאני צופה בטלוויזיה אני עושה קצת דברים במקביל. ואני לא יכול לעשות לעשות דברים במקביל לסדרה שאני צריך לקרוא את הכתוביות שלה.

אני אגיד בנתיים רק שאני מאוד שמח שהמלצת לי עליה. היא באמת מאוד טובה.

snirf

Active member
ראיתי כבר איזה חמש פרקים.
אבל אני בנתיים לא מצליח לצפות מאז שבת.
חלקית כי לרוב כשאני צופה בטלוויזיה אני עושה קצת דברים במקביל. ואני לא יכול לעשות לעשות דברים במקביל לסדרה שאני צריך לקרוא את הכתוביות שלה.

אני אגיד בנתיים רק שאני מאוד שמח שהמלצת לי עליה. היא באמת מאוד טובה.

מצויין אז מחכה לרשמים שלך בסיום הצפייה כך שאתייחס וארעיף את שבחיי עלייה גם ;)

למעלה