Weekend's Watch לסופש של ה25-27/03 🍰

Lhuna3

Well-known member
יש לך מזל שאני רוצה לדבר על הפלאש אחרת הייתי חוסם אותך על דיבורים כאלו.

את יכולה גם לכתוב סתם משפט סתמי כמו "הפלאש היה צריך להלחם בנבל שיורה תנינים מהידיים שלו. סיסקו מוזר. אני לא בטוחה מה אני חושבת על אייריס"

ובסדר בסדר אני אסביר קצת על קרוסאוברים של הפלאש. למזלי יש מידע מרוכז על זה באינטרנט.
בפרק 1X04 יש קשר אל החץ. אבל תוכלי להבין מה קורה.
בפרק 1X08 יש קשר גדול יותר את החץ, אבל עדיין תוכלי לחלוטין להבין מה קורה.
אז העלילה ממשיכה בפרק 3X08 של החץ. נראה לי שאת יכולה גם לדלג על הפרק הזה בלי להפסיד מידע קריטי. אבל עדיין שווה לראות.
*זה בעצם מתחיל את עניין הקרוסאוברים שתמיד מתרחשים בפרק 8 של העונה.
יש עוד כמה פרקים לקראת סוף העונה הראשונה שבהם יש הופעות אורח של דמויות מהחץ.
בעונה 2 יש אותו דבר כמו בעונה 1. פרק 2X08 של החץ ממשיך בפרק 4X08 של החץ. גם כאן עוד אפשר להחליט לדלג על הפרק של החץ אם לא מעניין אותך.
אחרי פרק 2X18 של הפלאש אפשר גם לראות את פרק 1X18 של סופרגירל. זה לא חובה אבל זה כיף.

...אני יכול להמשיך לפרט על כל עונה אבל זה מיותר בשלב הזה.
יופי, תודה רבה.

LeAnnDylan

Well-known member
אני תייגתי אותך כי ידעתי שתרצי לראות את הסדרה בגלל הסיבות האלו
זה דווקא נחמד שאתה יודע מה אני אוהבת.
בניגוד לאנשים בעבודה נגיד, שעדין לא למדו מי זו דרו ברימור למשל (למרות שהטרלתי אותם עם תמונות שלה בכל החדרים בעבודה).
אגב תייגת את היוזר השני שלי שלא נכנס לי אליו כבר מלא זמן🤷🏻‍♀️

Lion_Heart

Well-known member
ברור שאתה תחשוב ככה (כי עוגת מצות, בהנחה שאנחנו מדברים על זאת עם שוקולד ויין, זה הדבר הכי טעים שנברא אי פעם).

אני אשתדל. מקווה שיהיה מספיק מעניין לי בשביל לכתוב.
(אבל אני עדיין אשמח אם מישהו ישיב לי על השאלה: מתי בפלאש (באיזה עונה או אם זה בראשונה אז מתי בערך) מתחילים אירועי קרוסאובר משמעותיים עם הסדרות האחרות שאני לא רואה. כאלו שאני צריכה לקרוא/להשלים ידע בשביל להבין אותם.)
זאת באמת עוגה נהדרת...סבתא שלי ז"ל היתה מכינה כאלה...וכל שנה הייתי מבקש "בלי יין"...אבל באמת עוגה נהדרת

Aranel Nenharma

Well-known member
פאלקן וחייל החורף - פרק 1 ו2 (לא לצעוק עלי אני גם ככה מאוכזבת ממני שעוד לא ראיתי אבל היה לי שבוע עמוס)
פרק סיום של סופרסטור - כל כך חבל לי על הסדרה הזו
הזכרתם בשרשורים קודמים את mythic quest ravens וresident alien אז לראת על מה מדובר
וגם על הדרך ביקשתי מהדודים את con man שנרא אם שווה משהו

ולראות בפעם הלא יודעת כמה את נסיך מצרים
ואני ממש מקווה שכאן 11 יעשו סרטו ארוך של כל הקטעים של יציאת מצרים של היהודים באים וישמו ביוטיוב

didalf

Well-known member
פאלקן וחייל החורף - פרק 1 ו2 (לא לצעוק עלי אני גם ככה מאוכזבת ממני שעוד לא ראיתי אבל היה לי שבוע עמוס)
באמת תהיתי איפה את בשרשור!!!!

הזכרתם בשרשורים קודמים את mythic quest ravens וresident alien אז לראת על מה מדובר
לאדעת מה זה השני אבל mythic quest raven נהדרת ממש!

לדעתי צריך לצפות בזה בכל ליל סדר במקום לקרוא את ההגדה
(בשנה שעברה בגלל שלא היה באמת סדר אלא רק משפחה גרעינית אז הכרחתי את כולם אחרי האוכל לצפות בזה:-D)

ואני ממש מקווה שכאן 11 יעשו סרטו ארוך של כל הקטעים של יציאת מצרים של היהודים באים וישמו ביוטיוב
עם של קקות.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
(בשנה שעברה בגלל שלא היה באמת סדר אלא רק משפחה גרעינית אז הכרחתי את כולם אחרי האוכל לצפות בזה:-D)
שנים רבות מאוד שלא ראיתי את הסרט הזה.
אני הייתי שמח מאוד אם היינו מחליפים את ארוחת החג בצפיה בסרט אבל הם לא זורמים איתי.
אני ממש מקווה שכאן 11 יעשו סרטו ארוך של כל הקטעים של יציאת מצרים של היהודים באים וישמו ביוטיוב
עם של קקות.
יש בעצם מערכונים של משה ויציאת מצריים חוץ מהקטעים האלו שבהר סיני? (אל תהרגו אותי אם יש ואני לא זוכר)

*אגב, משהו שתמיד מעצבן אותי כשמציגים את משה ואהרון - תמיד עושים שאהרון נראה צעיר ממשה. אבל אהרון הוא האח הגדול יותר אם אני זוכר נכון.

לאדעת מה זה השני אבל mythic quest raven נהדרת ממש!
אוקי מילא זה שיעל טועה בשם, אבל אני לא יודע למה את (עדי|חזיר|) לא תיקנת אותה:
Mythic Quest: Raven's Banquet
והסדרה האחרת היא Resident Alien שאני כבר כמה זמן מזכיר לאנשים שכדאי לראות אותה.
וCon Man זאת עוד סדרה עם אלן טיודיק (שאני לא בטוח אם ראיתי את כולה)
אני לא אצעק, אבל לפחות מחר תראי אותה. בלי להתחיל דברים אחרים לפני.
פרק סיום של סופרסטור - כל כך חבל לי על הסדרה הזו
כן זה עצוב :-(

Aranel Nenharma

Well-known member
והסדרה האחרת היא Resident Alien שאני כבר כמה זמן מזכיר לאנשים שכדאי לראות אותה.
וCon Man זאת עוד סדרה עם אלן טיודיק (שאני לא בטוח אם ראיתי את כולה)
זו בדיוק הסיבה שאני הוספתי אותם לרשימה
אתה דיברת על resident alien ובגלל שאלן טיודיק מופיע שם נזכרתי שכבר זמן מה רציתי לראות את con man שגם נייתן פיליון מופיע בה,
מערכונים של משה ויציאת מצריים חוץ מהקטעים האלו שבהר סיני? (אל תהרגו אותי אם יש ואני לא זוכר)
מערכונים חלשים יותר בהשוואה לאלו של מדבר סיני
באמת תהיתי איפה את בשרשור!!!!
את לא יודעת כמה קשה זה לא להכנס ולתמוסס עם עוד אנשים על סבסטיאן

Lion_Heart

Well-known member

עם של קקות.
נסיך...נסיך מצריים????????
צעירים פוחזים!
בזמני לא היה "נסיך מצריים"
לנו היה את "עשרת הדיברות!" שבקושי היה בצבע!

וכן,לגמרי עם של קקות!

Lion_Heart

Well-known member
זו בדיוק הסיבה שאני הוספתי אותם לרשימה
אתה דיברת על resident alien ובגלל שאלן טיודיק מופיע שם נזכרתי שכבר זמן מה רציתי לראות את con man שגם נייתן פיליון מופיע בה,
וסטן לי גם נותן קמאו...איפהשהו שם

dilia snake

Well-known member
את נהדרת,תודה!
בכיף!:-):

אחרי שהם מתחילים לצוף תן להם להתבשל ומידי פעם תתן להם בעדינות מכה עם כף רגילה או מחוררת כדי שיתבשלו מכול הצדדים (ואני גם טועמת אחד לפני שאני מוציאה את כולם, כדי לוודא שהם באמת מבושלים מבפנים)

Lion_Heart

Well-known member
בכיף!:-):

אחרי שהם מתחילים לצוף תן להם להתבשל ומידי פעם תתן להם בעדינות מכה עם כף רגילה או מחוררת כדי שיתבשלו מכול הצדדים (ואני גם טועמת אחד לפני שאני מוציאה את כולם, כדי לוודא שהם באמת מבושלים מבפנים)
אני מכין השבוע!
וגם מצבריי
ועוד דברים של פסח

Lion_Heart

Well-known member
אני מכינה מחר לסדר :-):. וזה יהיה הדבר הכי פסח-י שנאכל, כי אני לא חושבת שיהיו אצלנו אפילו מצות על השולחן8-*:-D.
אוקיי...הסבירי? מה תאכלו? לחמניות ? עם שרימפס ברוטב שמנת? כי אני לגמרי בסדר עם זה

dilia snake

Well-known member
אוקיי...הסבירי? מה תאכלו? לחמניות ? עם שרימפס ברוטב שמנת? כי אני לגמרי בסדר עם זה
שרימפס ברוטב שמנת לא, כי לאח שלי יש אלרגיה מסוכנת למאכלי ים :-P: וסבא שלי עושה דיאליזה ואסור לו כול מיני דברים לאכול. יהיה האוכל האשכנזי הרגיל של החגים(עוף, גפילטע פיכ, כבוד קצוץ וכאלה) ואוכל צמחוני לי ולאימא שלי.

Lion_Heart

Well-known member
שרימפס ברוטב שמנת לא, כי לאח שלי יש אלרגיה מסוכנת למאכלי ים :-P: וסבא שלי עושה דיאליזה ואסור לו כול מיני דברים לאכול. יהיה האוכל האשכנזי הרגיל של החגים(עוף, גפילטע פיכ, כבוד קצוץ וכאלה) ואוכל צמחוני לי ולאימא שלי.
סבבה,נהדר!
לא נגעתי בגפילטע,מאז שהייתי בן 10,נראה לי8-{, אבל כבד קצוץ תמיד טוב!

למעלה