Weekend’s Watch לסופש של 28-30/12/2023 ✨

Lhuna3

Well-known member
באפי ואנג'ל

ספר:
סיימתי אתמול את הקריאה השניה של ספרי הארי פוטר :D
היום ניסיתי ספר חדש וישראלי שקניתי, בשם הסוכנות לתיקון עבר רב-שכבתי, מאת אילן שיינפלד. זה אוסף סיפורים קצרים. קראתי כמה מהם, אבל לצערי לא התחברתי, אף אחד מהם לא דיבר אלי, ואני לא מתכוונת להמשיך.
אז היום או מחר אנסה להתחיל ספר ישראלי אחר: מפעל העננים של גברת לילנבלום, מאת עידו גפן.

ואולי גם אצליח להתחיל כבר את אחת הסדרות מאלו שאני שואפת להשלים:
המגן
דדווד
תכנית הבוקר
סטארגייט
ghosts הבריטית
צפיה חוזרת: דוקטור הו העונות של דר' 10 ו-11 (אולי גם 9), ברוקלין 99, אחוזת דאונטון

טוני החתול

Well-known member
מנהל
באפי ואנג'ל
פרסי ג'קסון
להמשיך עונה 2 של The Lake
What If
For all mankind
אולי להתחיל את הרצח בסוף העולם בדיסני+

להמשיך ספר שלי

LeR@nch

Well-known member
מה אם…? (שני פרקים אחרונים לעונה), קולין מהנהלת חשבונות (כנ״ל), לופן (שלושה פרקים אחרונים של חלק 3), כלבי השמורה (פרק סיום הסדרה), משפחת סימפסון, אנג׳ל (שלושה פרקים אחרונים לעונה הראשונה).
משער שאחרי כל הפינאלות האלה אני אעבור לשותפים למסע/צרות טובות 5א׳/ילדה יקרה/ד״ר מוות 2.

It's Always Sunny

Well-known member
סיימתי אתמול את הקריאה השניה של ספרי הארי פוטר :D
איך את מסכמת את החוויה?

אז היום או מחר אנסה להתחיל ספר ישראלי אחר: מפעל העננים של גברת לילנבלום, מאת עידו גפן.
זה אחד מהספרים שקנית בחנות ספרים?

להמשיך ספר שלי
מה שם הספר?

It's Always Sunny

Well-known member
למען האמת אין לי משהו 8-*
בעיקר רוצה ליהנות מהיומיים הבאים לפני שאני מתחילה ללמוד.

השבוע צפיתי:
- מד מן (1X11)
- שובר שורות (2X4)
- האישה הטובה (1X11)
- אחוזת דאונטון (2X4)
- הומלנד (1X11)

עריכה: נזכרתי שרציתי לראות את שותפים למסע, זה לא יקרה השבוע. זה יקרה מתישהו, פשוט לא יודעת מתי.

נערך לאחרונה ב:

נדירליאל

Active member
סיימתי בשעטו"מ את "סודותיו של מורה נבוכים" [הקישור הוא לפוסט שכתבתי בבלוג שלי], וקפצתי הישר לספר של ריימונד צ'אנדלר, נפלא.
אתמול צפינו במהתלה התיאטרונית נהדרת - "שוסטרמן", ממליץ לאלה שיכולים להקדיש שעה ורבע לבידור טהור וחכם, לשחקנים מעולים.
בענין טלוויזיה -
השד הפרטי שלי, הקוריאנית, מחסה עפ"י הארלן קובן, פריזמה האיטלקית
בערוץ ה- WWE פרק נוסף מ- NXT, בהמשכים, כי הערוץ הזה באןפן קבוע תוקע לי את הטלוויזיה. אז אני צופה בקרב אחד מדי יום.
עיתונים, לא שכחתי
והמתנה למחר בחצות.

LeAnnDylan

Well-known member
יש פוטבול בשבת אז זה.
ואולי קצת TMS כי התגעגעתי לקורי.
ואולי להמשיך עם Vigil.

LeAnnDyIan

Well-known member
תגידי אתם משחקים מתישהו נגד הצ'יפס?
לא, נשארו רק שני משחקים לעונה הסדירה ואנחנו לא משחקים מולם.
ואחרי זה בפלייאוף משחקים רק מול קבוצות שבאותו קונפרנס ואנחנו לא באותו קונפרנס שלהם. לכן בעונה הזאת הסיכוי היחיד שהם ישחקו אחת מול השניה זה אם שתי הקבוצות יגיעו לסופרבול וכרגע הסיכוי שזה יקרה שואף לאפס.

למעלה