Wake Up שאלון

Mrs Brightside

New member
Wake Up שאלון../images/Emo124.gif

נגנב באכזריות יתרה מפורום סקרים ושאלונים:).
שם:
תאריך לידה:
מקום לידה:
צבע עיניים:
צבע שער:
גובה:
ימני או שמאלי?
המוצא שלך:
איזה נעליים לבשת היום?
על מי/מה חשבת הכי הרבה היום?
מה עשה לך את היום?
מי הרס לך את היום?
החולשות שלך:
הפחדים שלך:
הפיצה המושלמת שלך:
מטרה שהיית רוצה להשיג השנה:
המחשבה הראשונה שלך כשאתה מתעורר:
מה המאפיין הפיזי הכי טוב שלך?
מתי אתה הולך לישון?
הרגע אליו אתה הכי מתגעגע:
ולמי אתה הכי מתגעגע עכשיו:
פפסי או קולה:
מקדונלדס או ברגר קינק:
דייט לבד או בקבוצות:
ליפטון אייס תיי או נאסטי:
שוקולד או וניל:
קפוצ'ינו או קפה:
מעשן:
מקלל:
שר:
מתקלח כל יום?
התאהבת פעם?
אתה מאוהב עכשיו?
רוצה ללמוד במכללה?
היית רוצה להתחתן?
אתה מאמין בעצמך?
אתה מקבל הפרעות נפשיות?
אתה פריק של בריאות?
אתה מסתדר עם ההורים?
אתה אוהב ברקים?
אתה מנגן על משהו?
בחודש האחרון:
שתית אלכוהול?
עישנת?
סמים?
יצאת לדייט?
נדלקת על מישהו?
רחיצה בעירום?
גנבת משהו?
היתשכרת פעם?
קראו לך טיזר?
הרביצו לך פעם?
גנבת מחנות פעם?
רצית למות?
נפגעת ממישהו?
מה תרצה להיות כשתיהיה גדול?
איזו ארץ תרצה לבקר?
צבע עיניים אהוב?
צבע שיער אהוב?
ארוך או קצר?
גובה?
משקל?
מה דעתך על מכת הסלולרי? האם את דבוקה לפלאפון?
אכהאם אי פעם "שכחת" בכוונה את הפלאפון בבית?
מה היה חשבון הסלולרי הכי גבוה שקיבלת?
האם את משלמת מכיסך את חשבון הפלאפון, או ההורים / עבודה / בעל?
כמה טלפונים סלולריים החלפת בחייך?
קחי את הסלולרי, כנסי להודעות נכנסות, מהי ההודעה האחרונה וממי קיבלת אותה?
ועכשיו אותו הדבר בשיחות נכנסות, שיחה אחרונה וממי?
מהו השימוש העיקרי שלך בסלולרי? (שיחות, משחקים, הודעות, שעון מעורר?)
איזה אוכל ביתי (אוכל של אימא בד"כ, לא מהסופר) אתם הכי אוהבים?
למה אתם אוהבים את הבית?
באיזה בית אתם גרים (וילה, פנטהאוז, דירה שוממת, קוטג'...)?
באיזה בית בחיים לא הייתם רוצים לגור?
כמה פעמים עברתם דירה, לאן ומדוע?
אם הייתם יכולים לקחת לאי בודד איתכם רק חפץ אחד מהבית, מה הייתם לוקחים?
האם אתם מעדיפים בית של מישהו מוכר אחר (לא כולל מהמשפחה) על פני הבית שלכם? למה?
כמה זמן אתם גרים בבית שלכם?
כשאתם חולים ולא באים לבצפר (כמוני היום), מה אתם עושים בבית?
אילו תרופות סבתא קיימות (שאתם משתמשים בהם) לכם בבית (כגון מרק עוף, חלב תוספת דבש וכו'...)?
מיהן הנפשות שיש לכם בבית וכמה?
מתי אתם עושים ש.ב (למי שיש) בבית?
אילו מטלות ביתיות נופלות עליכם?
ובכללי - האם אתם אוהבים את הבית שלכם?
הודגש באמצעות מדגישומטיק

Just Bar1

New member
../images/Emo204.gif אני!

שם: בר
תאריך לידה: 28.8.92
מקום לידה: ישראל
צבע עיניים:חום כהה
צבע שער: חום
גובה: אני חושבת ש 1:70
ימני או שמאלי?ימנית
המוצא שלך: מרוקאית
איזה נעליים לבשת היום? נעליי בית XD
על מי/מה חשבת הכי הרבה היום? האמת על וובה מנולד לרקוד XD חלמתי עליו וכל ניסיתי לחשוב למה...
מה עשה לך את היום?נמ.... שומדבר
מי הרס לך את היום? אפחד
החולשות שלך: עגילים, שעונים וזהו
הפחדים שלך: הרבה XD
הפיצה המושלמת שלך: פיצה עם אננס! בחיי, זה טעים
מטרה שהיית רוצה להשיג השנה: אולי ללמוד לנגן על גיטרה
המחשבה הראשונה שלך כשאתה מתעורר: "מה השעה... טוב אני אשן רק עוד חצי שעה..."
מה המאפיין הפיזי הכי טוב שלך? לא יודעת
מתי אתה הולך לישון? כשאני עייפת XD
הרגע אליו אתה הכי מתגעגע: הלימודים בימהה...היה שם כ"כ כיף
ולמי אתה הכי מתגעגע עכשיו: רוציםפ רשימה?!
פפסי או קולה: אף אחד מהם XD
מקדונלדס או ברגר קינק: מק.
דייט לבד או בקבוצות: לבד
ליפטון אייס תיי או נאסטי: נאסטי
שוקולד או וניל: שוקולד!
קפוצ'ינו או קפה: אני לא אוהבת קפה למיניו
מעשן: חס וחלילה!
מקלל: כן, הרבה XD
שר: כמו למעלה
מתקלח כל יום? כן
התאהבת פעם? כן
אתה מאוהב עכשיו? אמ..... אני לא בטוחה עדיין
רוצה ללמוד במכללה? אוניברסיטה יותר טוב
היית רוצה להתחתן? כשאני אמצא את הבנאדם המתאים למה לא...
אתה מאמין בעצמך? חח כן
אתה מקבל הפרעות נפשיות? נמ... לא יודעת
אתה פריק של בריאות? לא! בכלל לא XD
אתה מסתדר עם ההורים?לא
אתה אוהב ברקים? נמ...... לא יודעת
אתה מנגן על משהו? פסנתר לפי שמיעה
בחודש האחרון:
שתית אלכוהול?כן
עישנת? חס וחלילה
סמים? חס וחלילה
יצאת לדייט? לא
נדלקת על מישהו? נמ....... כן
רחיצה בעירום? תמיד מקלחים ערומים לא?
גנבת משהו? לא
היתשכרת פעם? לא
קראו לך טיזר? לא
הרביצו לך פעם? כן
גנבת מחנות פעם? לא
רצית למות? כן
נפגעת ממישהו? כן, זה קורה כל הזמן...
מה תרצה להיות כשתיהיה גדול? לא יודעת
איזו ארץ תרצה לבקר? בריטניה
צבע עיניים אהוב? כחול
צבע שיער אהוב? שחור
ארוך או קצר? ארוך
גובה? גבוה ממני
משקל? אמ... לא יודעת
מה דעתך על מכת הסלולרי? האם את דבוקה לפלאפון? ממש לא
אכהאם אי פעם "שכחת" בכוונה את הפלאפון בבית? לא
מה היה חשבון הסלולרי הכי גבוה שקיבלת? 64 שקל... אני בקושי משתמשת בטלפון
האם את משלמת מכיסך את חשבון הפלאפון, או ההורים / עבודה / בעל? אני לגמרי בעצמי
כמה טלפונים סלולריים החלפת בחייך? 3-4 בערך
קחי את הסלולרי, כנסי להודעות נכנסות, מהי ההודעה האחרונה וממי קיבלת אותה? אין לי הודעות... מחקתי את כולן הן תפסו לי מלא מקום
ועכשיו אותו הדבר בשיחות נכנסות, שיחה אחרונה וממי?אתמול מהמורה לתיאטרון
מהו השימוש העיקרי שלך בסלולרי? (שיחות, משחקים, הודעות, שעון מעורר?)הודעות ושיחות
איזה אוכל ביתי (אוכל של אימא בד"כ, לא מהסופר) אתם הכי אוהבים? נמ... מרק עדשים זה טעים ^^
למה אתם אוהבים את הבית? מישהו אמר שאני אוהבת אותו?
באיזה בית אתם גרים (וילה, פנטהאוז, דירה שוממת, קוטג'...)? קוטג'
באיזה בית בחיים לא הייתם רוצים לגור?בית לייד כביש ראשי... אני יכולה להשתגע
כמה פעמים עברתם דירה, לאן ומדוע? פעמיים נמ.... ככה, בית חדש
אם הייתם יכולים לקחת לאי בודד איתכם רק חפץ אחד מהבית, מה הייתם לוקחים? אמפי
האם אתם מעדיפים בית של מישהו מוכר אחר (לא כולל מהמשפחה) על פני הבית שלכם? למה? של דודה שלי, הוא גדול כזה וכיף להיות בו
כמה זמן אתם גרים בבית שלכם? 6 שנים
כשאתם חולים ולא באים לבצפר (כמוני היום), מה אתם עושים בבית? ישנה!
אילו תרופות סבתא קיימות (שאתם משתמשים בהם) לכם בבית (כגון מרק עוף, חלב תוספת דבש וכו'...)? לימון עם דפש לכאבי גרון! זה טוב
מיהן הנפשות שיש לכם בבית וכמה? אבא, אבא, מיה, ואג'מוסה (אגמי)
מתי אתם עושים ש.ב (למי שיש) בבית? אחרי 4
אילו מטלות ביתיות נופלות עליכם? לזרוק זבל, להכניס כלים למדיח אחרי ארוחה ועוד ועוד
ובכללי - האם אתם אוהבים את הבית שלכם? נמ.... כן

Just Bar1

New member
../images/Emo204.gif גם אני חשבתי ככה!!

פיצה ישראלית עם אננס זה באמת מגעיל. אבל בסינגפור זה משהו משהו!

Mrs Brightside

New member
../images/Emo3.gif

שם: הילה תאריך לידה:03.08.87 מקום לידה: רמת גן
צבע עיניים:חום צבע שער:חום-שחור
גובה:גבוה
ימני או שמאלי?ימנית
המוצא שלך:חצי תמנייה,רבע טורקייה ורבע צ'כסלובקית איזה נעליים לבשת היום?את הואנס המשובצות שלי
על מי/מה חשבת הכי הרבה היום?
מה עשה לך את היום?חברות שלי:) מי הרס לך את היום?אתמול. החולשות שלך:שוקולד,עיניים כחולות/ירוקות,מוזיקה הפחדים שלך:מוות,נחשים,ג'וקים וכו' הפיצה המושלמת שלך:או או..מלא גבינה,קצת פרמזן,קצת אורגנו וזהו
מטרה שהיית רוצה להשיג השנה:לסיים את הקורס כבר#$#@$@@ המחשבה הראשונה שלך כשאתה מתעורר:לא מחשבה יותר מעשה,אני מכוונת את השעון לעוד 5 דקות
מה המאפיין הפיזי הכי טוב שלך?גובה? מתי אתה הולך לישון?23:30 הרגע אליו אתה הכי מתגעגע:לכל ה10 ימים שהייתי בניו יורק/לוס אנגל'ס
ולמי אתה הכי מתגעגע עכשיו:אינגה פפסי או קולה:קולה מקדונלדס או ברגר קינק:מקדולנס דייט לבד או בקבוצות:לבד ליפטון אייס תיי או נאסטי:נאסטי
שוקולד או וניל:שוקולד,וניל זה לחלשים
קפוצ'ינו או קפה:קפוצ'ינו מעשן:
מקלל:לעיתים רחוקות
שר:שאף אחד לא שומע מתקלח כל יום?משתדלת. התאהבת פעם?כן אתה מאוהב עכשיו?לא רוצה ללמוד במכללה?כן היית רוצה להתחתן?כן אתה מאמין בעצמך?מעט מדי אתה מקבל הפרעות נפשיות?אה? אתה פריק של בריאות?לא אתה מסתדר עם ההורים?כשצריך אתה אוהב ברקים?ממש לא
אתה מנגן על משהו?לא
בחודש האחרון: שתית אלכוהול?ניסיתי לשתות בירה,לא הלך
עישנת?
סמים?
יצאת לדייט?
נדלקת על מישהו?
רחיצה בעירום?
גנבת משהו?
היתשכרת פעם?
קראו לך טיזר?
הרביצו לך פעם?כן,אבל הכל מאהבה(או לפחות ככה אני מאמינה
) גנבת מחנות פעם?לא רצית למות?כן נפגעת ממישהו?כן מה תרצה להיות כשתיהיה גדול?אזרחית איזו ארץ תרצה לבקר?ניו זילנד צבע עיניים אהוב?ירוק צבע שיער אהוב?אממ חום ארוך או קצר?ארוך גובה?גבוה משקל?
מה דעתך על מכת הסלולרי? האם את דבוקה לפלאפון?מאז שאני בצבא,כן
אכהאם אי פעם "שכחת" בכוונה את הפלאפון בבית?לא.באמת שכחתי
מה היה חשבון הסלולרי הכי גבוה שקיבלת?כמעט הגעתי ל300
האם את משלמת מכיסך את חשבון הפלאפון, או ההורים / עבודה / בעל?מכספי כמה טלפונים סלולריים החלפת בחייך?אמממ 2 קחי את הסלולרי, כנסי להודעות נכנסות, מהי ההודעה האחרונה וממי קיבלת אותה?ממיטל ועכשיו אותו הדבר בשיחות נכנסות, שיחה אחרונה וממי?מיטל מהו השימוש העיקרי שלך בסלולרי? (שיחות, משחקים, הודעות, שעון מעורר?)הכי שעון מעורר אבל גם הודעות איזה אוכל ביתי (אוכל של אימא בד"כ, לא מהסופר) אתם הכי אוהבים?מן עוף סיני חמוץ מתוק שהיא מכינה,וכמובן הג'חנון
למה אתם אוהבים את הבית?כי הוא אוהב אותי? באיזה בית אתם גרים (וילה, פנטהאוז, דירה שוממת, קוטג'...)?דירה באיזה בית בחיים לא הייתם רוצים לגור?לא יודעת כמה פעמים עברתם דירה, לאן ומדוע?פעמיים. מרמת גן לפתח תקווה,ומפתח תקווה לפתח תקווה(יותר ממרכז העיר ליותר בחוץ). למה? למה לא?
אם הייתם יכולים לקחת לאי בודד איתכם רק חפץ אחד מהבית, מה הייתם לוקחים?פלאפון האם אתם מעדיפים בית של מישהו מוכר אחר (לא כולל מהמשפחה) על פני הבית שלכם? למה? כמה זמן אתם גרים בבית שלכם?אממ..משהו כמו 7 שנים כשאתם חולים ולא באים לבצפר (כמוני היום), מה אתם עושים בבית?
אילו תרופות סבתא קיימות (שאתם משתמשים בהם) לכם בבית (כגון מרק עוף, חלב תוספת דבש וכו'...)?חלב תוספת דבש
מיהן הנפשות שיש לכם בבית וכמה?ההורים שלי ואחי..ואני. אז זה 4! מתי אתם עושים ש.ב (למי שיש) בבית?ש.ב?
אילו מטלות ביתיות נופלות עליכם?האמת שכלום ובכללי - האם אתם אוהבים את הבית שלכם?כןןןןןן
הודגש באמצעות מדגישומטיק

עייינת

New member
../images/Emo192.gif

שם: עינת.
תאריך לידה: 13.12.91 מקום לידה: פתח תקווה? צבע עיניים: חום דבש. צבע שער: חום כהה עם גוונים טבעיים. גובה: 1.64 נראה לי. אז זה בערך. ימני או שמאלי? ימנית המוצא שלך: אשכנזיית איזה נעליים לבשת היום? אמ נעליים אבל אני מאגניבה אז אני ארשום את הואנס.
על מי/מה חשבת הכי הרבה היום? על טיול אתגר
מה עשה לך את היום? הצפרדע שלי
ואמאבא.
מי הרס לך את היום? אמ... הוא עוד לא נהרס. החולשות שלך: גומות חן, נעליים, מוזיקה,בושם של גברים
הפחדים שלך: ג'וקים וחרקים אחרים, המוות, להשאר לבד.. הפיצה המושלמת שלך: אמ.. רגילה? מטרה שהיית רוצה להשיג השנה: גב חדש?
סתם, לסיים קורס ולהיות מדריכה. אה ולחזור לזוז. המחשבה הראשונה שלך כשאתה מתעורר: תמיד זה היה "אני אשן רק עוד חמ דקות ואקום רעננה" עכשיו זה "שיט אני לא יכולה לקום, טוב נחזור לישון" מה המאפיין הפיזי הכי טוב שלך? אמ..... השיער? סתם לודעת. מתי אתה הולך לישון? כשאני עייפה. בדר"כ אחרי השידור חוזר של גיא פינס. הרגע אליו אתה הכי מתגעגע: לחיים שלפני הנפילה. ומשו ספציפי יותר אמ...טיול שנתי של שנה שעברה ומחנה קיץ.. ולמי אתה הכי מתגעגע עכשיו: ליותר מידי אנשים
פפסי או קולה: קולה
מקדונלדס או ברגר קינק:ברגר. למרות שבעקרון זה בורגר או סבארו
דייט לבד או בקבוצות: לבד. ליפטון אייס תיי או נאסטי: נאסטי שוקולד או וניל: שוקולד
קפוצ'ינו או קפה: אמ, קפוצ'ינו מעשן:
מקלל: מידיי פעם שר: רק אם השיר טוב
מתקלח כל יום?
התאהבת פעם?
אתה מאוהב עכשיו? קיינדאוף
רוצה ללמוד במכללה? לא אני חכמה מידי
סתם, אין לי עוד תוכניות לעתיד. היית רוצה להתחתן? בטח
אתה מאמין בעצמך?
אתה מקבל הפרעות נפשיות? מה? אתה פריק של בריאות? לא אתה מסתדר עם ההורים? כן כפרעלייהם.
אתה אוהב ברקים? לא אתה מנגן על משהו? כרגע, לא אבל ניגנתי 7 שנים על פסנתר,שנתיים על אורגנית וחודש על גיטרה. בחודש האחרון: שתית אלכוהול? אמ..לא זוכרת, נראה לי שכן עישנת?
סמים?
יצאת לדייט?
נדלקת על מישהו? מייבי. רחיצה בעירום?
גנבת משהו?
היתשכרת פעם?
קראו לך טיזר?
הרביצו לך פעם? אמ, כשהלכתי מכות עם אחותי גנבת מחנות פעם? לא זכור לי רצית למות? כן נפגעת ממישהו? כן מה תרצה להיות כשתיהיה גדול? אמ... מאושרת? איזו ארץ תרצה לבקר? אוסטרליה ו\או קנדה. צבע עיניים אהוב? ירוק. גם כחול אבל בלי שיער בלונדיני. צבע שיער אהוב? שחור. ארוך או קצר? שניהם גובה? גבוה משקל? נורמלי? מה דעתך על מכת הסלולרי? האם את דבוקה לפלאפון? פעם הייתי ממש ואז חודשיים לא הייתי איתו כי הוא התקלקל, ועכשיו לא הכי. אכהאם אי פעם "שכחת" בכוונה את הפלאפון בבית? לא מה היה חשבון הסלולרי הכי גבוה שקיבלת? 130או יותר האם את משלמת מכיסך את חשבון הפלאפון, או ההורים / עבודה / בעל? ההורים כמה טלפונים סלולריים החלפת בחייך? אמ...*סופרת* זה ה-4. קחי את הסלולרי, כנסי להודעות נכנסות, מהי ההודעה האחרונה וממי קיבלת אותה? היום, על שיר של אייל גולן או משו כזה
ועכשיו אותו הדבר בשיחות נכנסות, שיחה אחרונה וממי? היום מאחותי. מהו השימוש העיקרי שלך בסלולרי? (שיחות, משחקים, הודעות, שעון מעורר?) הודעות ושיחות. אבל גם שעון מעורר מידי פעם. איזה אוכל ביתי (אוכל של אימא בד"כ, לא מהסופר) אתם הכי אוהבים? אמ..קציצות כאלה עם כרובית ונודלס עם מוקפץ למה אתם אוהבים את הבית? למה לא? באיזה בית אתם גרים (וילה, פנטהאוז, דירה שוממת, קוטג'...)? דירה באיזה בית בחיים לא הייתם רוצים לגור? אמ... כמו של צ'רלי מצ'רלי בממלכת השוקולד. כמה פעמים עברתם דירה, לאן ומדוע? אפעם אם הייתם יכולים לקחת לאי בודד איתכם רק חפץ אחד מהבית, מה הייתם לוקחים? פלאפון, להודעות חשובות. האם אתם מעדיפים בית של מישהו מוכר אחר (לא כולל מהמשפחה) על פני הבית שלכם? למה? לא. כמה זמן אתם גרים בבית שלכם? מאז שאני חייה. כשאתם חולים ולא באים לבצפר (כמוני היום), מה אתם עושים בבית? טלוויזיה מחשב.. חסר מה לעשות? אילו תרופות סבתא קיימות (שאתם משתמשים בהם) לכם בבית (כגון מרק עוף, חלב תוספת דבש וכו'...)? מרק עוף מיהן הנפשות שיש לכם בבית וכמה? אבא,אמא, אח, אחות ואני. מתי אתם עושים ש.ב (למי שיש) בבית? כשיש אז עושים לא? אילו מטלות ביתיות נופלות עליכם? כלום
ובכללי - האם אתם אוהבים את הבית שלכם? אמ..כן.

MAROON5 rock

New member
שאלון ../images/Emo13.gif

שם: אמיר-מאי אלישר תאריך לידה: 7.6.1992 מקום לידה: בוורלי הילס צבע עיניים: חום צבע שער: חום-שתני גובה: 1.60 ימני או שמאלי? ימני המוצא שלך: אשכנזי איזה נעליים לבשת היום? של דוקרס על מי/מה חשבת הכי הרבה היום? על המבחנים לתיאטרון מה עשה לך את היום? ששלו אמר לי שבמבחנים לקולנוע הוא כתב עלינו
מי הרס לך את היום? עמוס המורה המעצבן שלי להיסטוריה ולאנגלית החולשות שלך: ביקורתית הפחדים שלך: אונס ורצח הפיצה המושלמת שלך: זיתים ובולגרית מטרה שהיית רוצה להשיג השנה: להיות מאושרת ולהתקבל לתיאטרון. המחשבה הראשונה שלך כשאתה מתעורר: מה המאפיין הפיזי הכי טוב שלך? ציצי גדול :p חח סתם.. אין ממש.. מתי אתה הולך לישון? מתי שיוצא לי.. 23.00+ הרגע אליו אתה הכי מתגעגע: בטיול השנתי כשישבתי עם שי ודיברנו שעותת.. ולמי אתה הכי מתגעגע עכשיו: אנה ושחף 3> פפסי או קולה: קולה מקדונלדס או ברגר קינק: אני צמחונית, אבל ברגר קינג דייט לבד או בקבוצות: לבד ליפטון אייס תיי או נאסטי: אייס תיי שוקולד או וניל: וניל קפוצ'ינו או קפה: קפוצי'נו מעשן: לא, לפעמים לוקחת שאכטות מחברים. מקלל: יותר מדי שר: כן
מתקלח כל יום? כשיוצא לי
התאהבת פעם? כן אתה מאוהב עכשיו? כן רוצה ללמוד במכללה?כרגע לא היית רוצה להתחתן?כרגע לא אתה מאמין בעצמך?כן אתה מקבל הפרעות נפשיות?כן אתה פריק של בריאות?לא אתה מסתדר עם ההורים? אמא-כן, אבא-פחות. אתה אוהב ברקים? הוו כן. אתה מנגן על משהו? על העצבים בחודש האחרון: שתית אלכוהול? לא, שונאת אלכוהול זה דוחה אותי. עישנת? היום שאכטה אחת אם זה נחשב סמים? בחיים לא יצאת לדייט? לא נדלקת על מישהו? כן רחיצה בעירום? לא גנבת משהו? בערך היתשכרת פעם? לא קראו לך טיזר? חיחי כן הרביצו לך פעם? כן גנבת מחנות פעם? כן אבל אז נכנסתי ושילמתי בלי לקחת עוד משהו [זאת אומרת לא התוודיתי..] רצית למות? כ"כ כן. נפגעת ממישהו? יותר מדי מה תרצה להיות כשתיהיה גדול? שחקנית איזו ארץ תרצה לבקר? את כולן
צבע עיניים אהוב? חום צבע שיער אהוב? חום ארוך או קצר? ארוך, למרות שיש אנשים שיותר מתאים להם קצר גובה? ממוצע משקל? ממוצע מה דעתך על מכת הסלולרי? האם את דבוקה לפלאפון? יותר מדי.. חשבונות של 450 ש"ח בחודש זה יותר מדי
אכהאם אי פעם "שכחת" בכוונה את הפלאפון בבית? לא שזכור לי.. מה היה חשבון הסלולרי הכי גבוה שקיבלת? 450 האם את משלמת מכיסך את חשבון הפלאפון, או ההורים / עבודה / בעל? אמאבא כמה טלפונים סלולריים החלפת בחייך? זה החמישי קחי את הסלולרי, כנסי להודעות נכנסות, מהי ההודעה האחרונה וממי קיבלת אותה? "וקבעתם משו?" מנעה גוברין. ועכשיו אותו הדבר בשיחות נכנסות, שיחה אחרונה וממי? אנה 33333> מהו השימוש העיקרי שלך בסלולרי? (שיחות, משחקים, הודעות, שעון מעורר?) SMSים ושעון מעורר איזה אוכל ביתי (אוכל של אימא בד"כ, לא מהסופר) אתם הכי אוהבים? לא אוהבת אוכל של אמא, רק של סבתות.. למה אתם אוהבים את הבית? בגלל המשפחה באיזה בית אתם גרים (וילה, פנטהאוז, דירה שוממת, קוטג'...)? בית רגיל במושב וכרגע הוא די הרוס, הוא בשיפוצים באיזה בית בחיים לא הייתם רוצים לגור? מרופט, ובוילה כמה פעמים עברתם דירה, לאן ומדוע? 2: מארה"ב לעיחן ורד, ועוד דירה בעין ורד. אם הייתם יכולים לקחת לאי בודד איתכם רק חפץ אחד מהבית, מה הייתם לוקחים? ארגז גדול ובו מלא דברים
האם אתם מעדיפים בית של מישהו מוכר אחר (לא כולל מהמשפחה) על פני הבית שלכם? למה? לא, לא מעדיפה בכלל. כמה זמן אתם גרים בבית שלכם? אני גרה בו.. בערך 13.5 שנים מתוך קצת יותר מ14.5 שנים שאני חיה.. כשאתם חולים ולא באים לבצפר (כמוני היום), מה אתם עושים בבית? ישנה, כותבת, מציירת, באינטרנט אילו תרופות סבתא קיימות (שאתם משתמשים בהם) לכם בבית (כגון מרק עוף, חלב תוספת דבש וכו'...)? לא משתמשת מיהן הנפשות שיש לכם בבית וכמה? אבאמא, בן [האח הגדול..] אני ודניאל [האח הקטן]. סה"כ? 5. מתי אתם עושים ש.ב (למי שיש) בבית? מתי שיוצא.. אילו מטלות ביתיות נופלות עליכם? לתלות כביסה אבל אני לא מבצעת ובכללי - האם אתם אוהבים את הבית שלכם? אפשר להגיד

משעמם לי...../images/Emo10.gif

שם: חגית תאריך לידה:16/10/89 מקום לידה: ישראל, עפולה צבע עיניים: כחול צבע שער: בלונדיני כהה גובה: 1.70 ימני או שמאלי? ימנית המוצא שלך: רומניה
איזה נעליים לבשת היום? אולסטאר
על מי/מה חשבת הכי הרבה היום? על הבית מה עשה לך את היום? העובדה שהפסדתי מתמטיקה ולמדתי רק שעתיים
מי הרס לך את היום? כרגע הרסו לי את היום, אני חוסכת בשמות. החולשות שלך: לא חשוב
הפחדים שלך: בדידות הפיצה המושלמת שלך: עם זיתים מטרה שהיית רוצה להשיג השנה: חבר
המחשבה הראשונה שלך כשאתה מתעורר: "הבצפר עדיין לא נשרף?
" מה המאפיין הפיזי הכי טוב שלך? יש לי עיניים יפות! מתי אתה הולך לישון? כמתחשק לי
הרגע אליו אתה הכי מתגעגע: שהייתי קרובה לכל האנשים שאני אוהבת ולמי אתה הכי מתגעגע עכשיו: גלעד. פפסי או קולה: למי איכפת? זה קולה!
מקדונלדס או ברגר קינק: מקדונלדס
דייט לבד או בקבוצות: לבד זה רומנטי ליפטון אייס תיי או נאסטי:תה זה לא טעים שוקולד או וניל: שוקולד קפוצ'ינו או קפה: קפוצ'ינו מעשן: חס וחסמבה
מקלל: ברור
שר: כן מתקלח כל יום? כן התאהבת פעם? כן אתה מאוהב עכשיו? לא
רוצה ללמוד במכללה? לא, אוניברסיטה יותר שווה
היית רוצה להתחתן? כמובן אתה מאמין בעצמך? כן אתה מקבל הפרעות נפשיות? רק שולחת
אתה פריק של בריאות? לא אתה מסתדר עם ההורים? כן.. איכשהו אתה אוהב ברקים? שונאת גשם אתה מנגן על משהו? אורגן ועצבים בחודש האחרון: שתית אלכוהול? לא עישנת? לא סמים? לא יצאת לדייט? לא נדלקת על מישהו? לא רחיצה בעירום? לא גנבת משהו? לא היתשכרת פעם? לא קראו לך טיזר? כן הרביצו לך פעם? כן
גנבת מחנות פעם? כשהייתי ממש קטנה ורציתי מסטיק
רצית למות? כן נפגעת ממישהו? כן מה תרצה להיות כשתיהיה גדול? עיתונאית! איזו ארץ תרצה לבקר? אוסטרליה צבע עיניים אהוב? לא איכפת לי העיניים, איכפת לי האופי..
צבע שיער אהוב? רק לא ג'ינג'י :| ארוך או קצר? לא משנה לי
גובה? 170+ משקל? אני רוצה את הכוסון שלי רזה [אז אם אתה קורא פה..
] מה דעתך על מכת הסלולרי? האם את דבוקה לפלאפון? שערורייה ממש. אני מאוהבת בפלאפון שלי!
אכהאם אי פעם "שכחת" בכוונה את הפלאפון בבית? לא מה היה חשבון הסלולרי הכי גבוה שקיבלת? לא יודעת, אבל חטפתי צרחות :| האם את משלמת מכיסך את חשבון הפלאפון, או ההורים / עבודה / בעל? ההורים כמה טלפונים סלולריים החלפת בחייך? 2
קחי את הסלולרי, כנסי להודעות נכנסות, מהי ההודעה האחרונה וממי קיבלת אותה? חברה שלי מירושלים ועכשיו אותו הדבר בשיחות נכנסות, שיחה אחרונה וממי? רויטל פאמקין
מהו השימוש העיקרי שלך בסלולרי? (שיחות, משחקים, הודעות, שעון מעורר?) שעון מעורר
איזה אוכל ביתי (אוכל של אימא בד"כ, לא מהסופר) אתם הכי אוהבים? שניצל וצ'יפס
למה אתם אוהבים את הבית? כי כי.. אין כמו הבית! באיזה בית אתם גרים (וילה, פנטהאוז, דירה שוממת, קוטג'...)? בית נורמלי בבלוק! אני חגו מהבלוק
באיזה בית בחיים לא הייתם רוצים לגור? קוטג'.. זה מסריח
כמה פעמים עברתם דירה, לאן ומדוע? לא עברתי אם הייתם יכולים לקחת לאי בודד איתכם רק חפץ אחד מהבית, מה הייתם לוקחים? מחשב
האם אתם מעדיפים בית של מישהו מוכר אחר (לא כולל מהמשפחה) על פני הבית שלכם? למה? לא כמה זמן אתם גרים בבית שלכם? מאז שאני זוכרת את עצמי כשאתם חולים ולא באים לבצפר (כמוני היום), מה אתם עושים בבית? חורפים אילו תרופות סבתא קיימות (שאתם משתמשים בהם) לכם בבית (כגון מרק עוף, חלב תוספת דבש וכו'...)? לא יודעת, לא עולה לי בראש.. אבל יש מיהן הנפשות שיש לכם בבית וכמה? הורים, אחות וכלב
מתי אתם עושים ש.ב (למי שיש) בבית? לא עושים ש.ב
אילו מטלות ביתיות נופלות עליכם? כלים
ובכללי - האם אתם אוהבים את הבית שלכם? חפרנו.. הודגש באמצעות מדגישומטיק

SuperKeren

New member
רק כי אני מחכה שהמים יתחממו...../images/Emo8.gif

שם: קרן!
תאריך לידה: 15 באוקטובר 1988. מקום לידה: בקריה בת"א! צבע עיניים: כחול כזה צבע שער: חום כזה גובה: 180 כזה ימני או שמאלי? ימינית וזה המוצא שלך: רומני והונגרי כזה איזה נעליים לבשת היום? נעלי בקו"ם וזה על מי/מה חשבת הכי הרבה היום? על מלחמת העצמאות
. מה עשה לך את היום? אמממממ. כן. מי הרס לך את היום? קארין, כרגיל. החולשות שלך: לזכור בעל פה דברים. הפחדים שלך: לא לזכור בעל פה דברים. הפיצה המושלמת שלך: עם טונה
. מטרה שהיית רוצה להשיג השנה: לזכור בעל פה! המחשבה הראשונה שלך כשאתה מתעורר: לזכור בעל פה
. מה המאפיין הפיזי הכי טוב שלך? חחח נו. מתי אתה הולך לישון? משתדלת כמה שיותר מוקדם. אבל בדרך כלל, בימי חול, בסביבות 10 אני מתמוטטת. הרגע אליו אתה הכי מתגעגע: הו אזרחות יקרה. ולמי אתה הכי מתגעגע עכשיו: אין מישהו ספציפי. פפסי או קולה: פאנטה! מקדונלדס או ברגר קינק: ארומה! דייט לבד או בקבוצות: מה זה בקבוצות מה אנחנו בדואים? ליפטון אייס תיי או נאסטי: נסטי אפרסק מישהו?
שוקולד או וניל: שוקולד. קפוצ'ינו או קפה: קפוצ'ינו. מעשן: חס וחס! מקלל: בעת הצורך. שר: מהלב? מתקלח כל יום? ברור!! מה אני נראית לכם צרפתייה?!?! התאהבת פעם? קורה פה ושם. אתה מאוהב עכשיו? לא שידוע לי. רוצה ללמוד במכללה? לא, באוניברסיטה. היית רוצה להתחתן? לא, אבל אין לחמוק מלחצי החברה הקפיטליסטית הנושפת בעורפנו. אתה מאמין בעצמך? הכי בעולם ויותר מכולם, זה בטוח! אתה מקבל הפרעות נפשיות? כלומר טיפול עליהן? אתה פריק של בריאות? מה אני נראית לכם יורם?! אתה מסתדר עם ההורים? מסתדרת ומסדרת! הא! אתה אוהב ברקים? הם משוש חיי. אתה מנגן על משהו? עצבים. בחודש האחרון: שתית אלכוהול? אמממממממממממממממממממממממממממממממממממממממ. לא זוכרת. עישנת? לא סמים? רק קשים. יצאת לדייט? כן. נדלקת על מישהו? לא. רחיצה בעירום? כל יום אמרנו, לא? גנבת משהו? לא!! היתשכרת פעם? לא קראו לך טיזר?
הרביצו לך פעם? בחודש האחרון?! גנבת מחנות פעם? לא רצית למות? בחודש האחרון?! נפגעת ממישהו? שאלה טיפשית. מה תרצה להיות כשתיהיה גדול? מדבירת חרקים. באיזו ארץ תרצה לבקר? בכל ארץ שהיא. צבע עיניים אהוב? כחול-ירוק צבע שיער אהוב? חום-שחור ארוך או קצר? ארוך-קצר גובה? גבוה! משקל? ממוצע. מה דעתך על מכת הסלולרי? האם את דבוקה לפלאפון? לא. אבל לסלקום כן. אכהאם אי פעם "שכחת" בכוונה את הפלאפון בבית? מה אני סדיסטית?! מה היה חשבון הסלולרי הכי גבוה שקיבלת? -חסוי- האם את משלמת מכיסך את חשבון הפלאפון, או ההורים / עבודה / בעל? אבא בכבודו ובעצמו! כמה טלפונים סלולריים החלפת בחייך? המממממממממממממממממממממ 4. קחי את הסלולרי, כנסי להודעות נכנסות, מהי ההודעה האחרונה וממי קיבלת אותה? "מה המצב מאמי זאת רותם מהטירונות" מרותם. מהטירונות. ועכשיו אותו הדבר בשיחות נכנסות, שיחה אחרונה וממי? רותם מהטירונות! ולצורך האיזון, לפניה ניר. ולפניו ג'וד. ולפניו שי. ולפניו שוב ניר. ולפניו שגיא. ולפניו שוב ניר. ולפניו מאור ולפניו מספר חסוי ולפניו אריאל ולפניה הדר אבני! ופה נגמר התיעוד. מהו השימוש העיקרי שלך בסלולרי? (שיחות, משחקים, הודעות, שעון מעורר?) הכל כמכלול (לא זה שבנשק). איזה אוכל ביתי (אוכל של אימא בד"כ, לא מהסופר) אתם הכי אוהבים? הממממ. היא עושה כזה אטריות עם אפונה בשמנת משהו טוב. אוי אוי ושניצל חזה עוף כזה....יאאאמ למה אתם אוהבים את הבית? כי הוא ביתי כזה. באיזה בית אתם גרים (וילה, פנטהאוז, דירה שוממת, קוטג'...)? זו דירה והיא בכלל לא שוממת! באיזה בית בחיים לא הייתם רוצים לגור? בבית רדוף רוחות. או במוזיאון! כמה פעמים עברתם דירה, לאן ומדוע? פעם אחת, לחולון. כי.... התנאים פה טובים יותר מבתל כביר, זה בטוח. אם הייתם יכולים לקחת לאי בודד איתכם רק חפץ אחד מהבית, מה הייתם לוקחים? את אמא! אפילו שהיא לא חפץ. האם אתם מעדיפים בית של מישהו מוכר אחר (לא כולל מהמשפחה) על פני הבית שלכם? למה? לא. כי אין לו את הדברים שיש לי! כמה זמן אתם גרים בבית שלכם? אמממ משהו כמו 9 שנים אולי יותר...10. כשאתם חולים ולא באים לבצפר (כמוני היום), מה אתם עושים בבית? ביצפר? שוּ? אילו תרופות סבתא קיימות (שאתם משתמשים בהם) לכם בבית (כגון מרק עוף, חלב תוספת דבש וכו'...)? תרופת סבתא בשם סטרפסילס! מיהן הנפשות שיש לכם בבית וכמה? אמא, אבא ואחי דניאל. ספרו לבד. מתי אתם עושים ש.ב (למי שיש) בבית? מה? אילו מטלות ביתיות נופלות עליכם? נשימה סדירה בדרך כלל. ובכללי - האם אתם אוהבים את הבית שלכם? מאוד
!

טרודייי

New member
אני../images/Emo9.gif

שם: רותם\טרודי
תאריך לידה:16.12.1990
מקום לידה:פרדס חנה
צבע עיניים:עכשיו כחול אבל בד"כ חום קקה
צבע שער:בד"כ חום בהיר אבל עכשיו שחור
גובה:1.60 ומשהו
ימני או שמאלי?ימנית
המוצא שלך:חצי מרוקאית [
] רבע תמניה ורבע הונגריה
איזה נעליים לבשת היום?אולסטארררררררר
על מי/מה חשבת הכי הרבה היום?רק קמתי עכשיו..אבל חשבתי בעיקר על הבר מצווה שהולכת להיות בערב.
מה עשה לך את היום?אמא! היא הכינה פנקייק עם תותים ובננות
מי הרס לך את היום?אף אחד
החולשות שלך:לבקש סליחה, להודות בטעויות ואוונסנס
הפחדים שלך:לאבד אנשים יקרים
הפיצה המושלמת שלך:פשוטה..שלא יהיו בה דגים או מהו והכל יהיה בסדר
מטרה שהיית רוצה להשיג השנה:אהבה
המחשבה הראשונה שלך כשאתה מתעורר:מה?! כבר בוקר?
מה המאפיין הפיזי הכי טוב שלך?יש האומרים כי יש לי פנים יפות..אני אומרת שזה בולשיט
מתי אתה הולך לישון?סביבות 12- 1
הרגע אליו אתה הכי מתגעגע:ערב י'! גיא עשה שייק שייק
ולמי אתה הכי מתגעגע עכשיו:לגיא
פפסי או קולה:קולה לייק איו!
מקדונלדס או ברגר קינק:כלום! בשר זה רצח
דייט לבד או בקבוצות:לבד
ליפטון אייס תיי או נאסטי:שניהם קקי
שוקולד או וניל:תלוי במה
קפוצ'ינו או קפה:קפוצ'ינו
מעשן:לא
מקלל:שאלה מס' 8...
שר:כמווובן!
מתקלח כל יום?כע
התאהבת פעם?כע
אתה מאוהב עכשיו?לא
רוצה ללמוד במכללה?כע
היית רוצה להתחתן?כע
אתה מאמין בעצמך?לא
אתה מקבל הפרעות נפשיות?חחחח
אתה פריק של בריאות?לא
אתה מסתדר עם ההורים?בערך
אתה אוהב ברקים?לא
אתה מנגן על משהו?על כל מיני דברים בקטנה..שומדבר לא רשמי חחח בחודש האחרון:
שתית אלכוהול?|תמים|
עישנת?|תמים|
סמים?לא!
יצאת לדייט?כע
נדלקת על מישהו?כע
רחיצה בעירום?לא
גנבת משהו?לא
השתכרת פעם?כע
קראו לך טיזר?
הרביצו לך פעם?מכות עם אחותי זה נחשב?
גנבת מחנות פעם?לא שזכור לי
רצית למות?כע
נפגעת ממישהו?כע
מה תרצה להיות כשתיהיה גדול?אין לי מושג
איזו ארץ תרצה לבקר?ארה"ב
צבע עיניים אהוב?כחול
צבע שיער אהוב?שחור
ארוך או קצר?אוך
גובה?גובה אהוב? חחחח ממוצע..
משקל?כנ"ל
מה דעתך על מכת הסלולרי? האם את דבוקה לפלאפון?אין מצב שתמצאו אותי בלי הפלאפון שלי. אהבתי חיי
אכהאם אי פעם "שכחת" בכוונה את הפלאפון בבית?חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לא
מה היה חשבון הסלולרי הכי גבוה שקיבלת?סביבות ה450
האם את משלמת מכיסך את חשבון הפלאפון, או ההורים / עבודה / בעל?ההורים!
כמה טלפונים סלולריים החלפת בחייך?לפחות 6
קחי את הסלולרי, כנסי להודעות נכנסות, מהי ההודעה האחרונה וממי קיבלת אותה?"סבבה. אז ניפגש ב4 במושבה" מאביכזר
ועכשיו אותו הדבר בשיחות נכנסות, שיחה אחרונה וממי?אביזכר
מהו השימוש העיקרי שלך בסלולרי? (שיחות, משחקים, הודעות, שעון מעורר?)SMSים
איזה אוכל ביתי (אוכל של אימא בד"כ, לא מהסופר) אתם הכי אוהבים?תפוחי אדמה מכל הסוגים בכל הצורות חח
למה אתם אוהבים את הבית?כי הוא שווה! והוא כחול
באיזה בית אתם גרים (וילה, פנטהאוז, דירה שוממת, קוטג'...)?לא יודעת איך לקרוא לזה חחח קוטג' נראה לי
[חגית אומרת שזה בכלל בונקר ושהחדר שלי הוא בכלל מתחת לאדמה
]
באיזה בית בחיים לא הייתם רוצים לגור?בניין..איך אני אשמע מוזיקה על פול ווליום?
כמה פעמים עברתם דירה, לאן ומדוע?חודש אחרי שנולדתי עברנו לבית הזה [זה בית שנבנה ע"י אבא וסבא] ואנחנו לא מתכוונים לעבור בקרוב
אם הייתם יכולים לקחת לאי בודד איתכם רק חפץ אחד מהבית, מה הייתם לוקחים?מחשב
האם אתם מעדיפים בית של מישהו מוכר אחר (לא כולל מהמשפחה) על פני הבית שלכם? למה?בטח! הבית של דניאל חחח יש לה שם הכל באמאשלי

גליזה

New member
and I dream about you all the time

שם: גל תאריך לידה: 23.10.90 מקום לידה: ת"א צבע עיניים: חום צבע שער: חום גובה: 1.51 ימני או שמאלי? ימנית המוצא שלך: חצי עראקית חצי רומנייה איזה נעליים לבשת היום? כרגיל, הוואנס שלי על מי/מה חשבת הכי הרבה היום? לא ננקוב בשמות מה עשה לך את היום? שעברתי את המבחן בהיסטוריה? מי הרס לך את היום? מי? אמ, עדיין לא החלטתי בוודאות. החולשות שלך: יש הרבה. הפחדים שלך: כישלון הפיצה המושלמת שלך: פיצה אדסו/האט עם טונה, תירס, בצל, עגבניות, פטריות (רק שלא ייצאו מתוקות. למה לעזאזל הן תמיד יוצאות מתוקות על הפיצה?? >< ) מטרה שהיית רוצה להשיג השנה: הרבה דברים. מערכת יחסים נורמלית? המחשבה הראשונה שלך כשאתה מתעורר: נערף, תלוי מה עבר עלי בלילה ומה עתיד לעבור עלי במהלך היום מה המאפיין הפיזי הכי טוב שלך? נערף. אי נטייה להשמנה? >< מתי אתה הולך לישון? מתי שבא הרגע אליו אתה הכי מתגעגע: הראשון בחודש פברואר? ולמי אתה הכי מתגעגע עכשיו: לא ננקוב בשמות פפסי או קולה: קולה, אבל בת'כלס אני לא שותה את זה כמעט מקדונלדס או ברגר קינק: מק דייט לבד או בקבוצות: לבד ליפטון אייס תיי או נאסטי: נסטי שוקולד או וניל: שוקולד קפוצ'ינו או קפה: קפוצ'ינו, אם כבר מעשן: לא מקלל: כן שר: כן מתקלח כל יום? כן התאהבת פעם? כן אתה מאוהב עכשיו? סוג של, כן רוצה ללמוד במכללה? לא יודעת היית רוצה להתחתן? כן אתה מאמין בעצמך? לעיתים אתה מקבל הפרעות נפשיות? מקבל?! >< אתה פריק של בריאות? לא הכי, אני באמצע כזאת אתה מסתדר עם ההורים? לא משהו אתה אוהב ברקים? למה לא אתה מנגן על משהו? אורגנית בחודש האחרון: .. שתית אלכוהול? לא עישנת? לא סמים? לא יצאת לדייט? האמף, לא נדלקת על מישהו? לא בדיוק רחיצה בעירום? >< במקלחת שלי אולי גנבת משהו? לא היתשכרת פעם? לא קראו לך טיזר? לא הרביצו לך פעם? מתישהו, כן גנבת מחנות פעם? לא שזכור לי רצית למות? כן נפגעת ממישהו? כן מה תרצה להיות כשתיהיה גדול? ה' יודע איזו ארץ תרצה לבקר? הולנד (שוב
), בריטניה, ארה"ב, איטליה צבע עיניים אהוב? ירוק, כחול.. צבע שיער אהוב? נערף, רק לא בלונד (אצל זכרים לפחות. חוץ ממקרים יוצאי דופן
) ארוך או קצר? ארוך גובה? .. משקל? .. מה דעתך על מכת הסלולרי? האם את דבוקה לפלאפון? לא בדיוק, לא. אכהאם אי פעם "שכחת" בכוונה את הפלאפון בבית? יש מצב?:S מה היה חשבון הסלולרי הכי גבוה שקיבלת? 200 ש"ח, נראה לי האם את משלמת מכיסך את חשבון הפלאפון, או ההורים / עבודה / בעל? אבא כמה טלפונים סלולריים החלפת בחייך? החלפתי שניים, בקרוב אחליף את השלישי (בסה"כ 4 מכשירים?
) קחי את הסלולרי, כנסי להודעות נכנסות, מהי ההודעה האחרונה וממי קיבלת אותה? >< שניה המפקדת.. " חחח איזה באסה, אז אז אולי תלמדי משו בינתיים? ו..ו..איחרתי לאנגלית והמורה לא נותנת לי לעשות מבחן:( " מאלחי, יקירי. ועכשיו אותו הדבר בשיחות נכנסות, שיחה אחרונה וממי? ממש תחקיר. דנה מסודרים
מהו השימוש העיקרי שלך בסלולרי? (שיחות, משחקים, הודעות, שעון מעורר?) לא יודעת..הודעות ושעון מעורר, וגם שיחות. אויש, מה זו השאלה הזאת? איזה אוכל ביתי (אוכל של אימא בד"כ, לא מהסופר) אתם הכי אוהבים? האמף, כל מה שטעים
למה אתם אוהבים את הבית? נערף באיזה בית אתם גרים (וילה, פנטהאוז, דירה שוממת, קוטג'...)? דירה, בהחלט שוממת >< באיזה בית בחיים לא הייתם רוצים לגור? דירה שוממת
כמה פעמים עברתם דירה, לאן ומדוע? וואחד תחקיר. פעמיים - מחולון ליבנה כי אמא רצתה וילה, ופעם אחת מהבית הישן שלי לדירה פה, כי אנחנו בונים את הבית החדש (שיהיה יותר קטן מהישן
) אם הייתם יכולים לקחת לאי בודד איתכם רק חפץ אחד מהבית, מה הייתם לוקחים? אני באמת לא יודעת. אני לא אמצא את עצמי במצב כזה גם ככה.. האם אתם מעדיפים בית של מישהו מוכר אחר (לא כולל מהמשפחה) על פני הבית שלכם? למה? לא, כי אין להם בתים מספיק חמודים
כמה זמן אתם גרים בבית שלכם? בנוכחי שנה עוד כמה ימים כשאתם חולים ולא באים לבצפר (כמוני היום), מה אתם עושים בבית? מחשב. מחשב. מחשב. טלויזיה. אורגנית. אילו תרופות סבתא קיימות (שאתם משתמשים בהם) לכם בבית (כגון מרק עוף, חלב תוספת דבש וכו'...)? נערף. חלב עם דבש? מיהן הנפשות שיש לכם בבית וכמה? 4. אמא, אחותי הגדולה, אחותי הפחות גדולה ואני מתי אתם עושים ש.ב (למי שיש) בבית? חבול. מה זו השאלה הזאת? >< אילו מטלות ביתיות נופלות עליכם? כלים, לשטוף ולסדר את החדר, לרוקן אשפה. ובכללי - האם אתם אוהבים את הבית שלכם? אה, ככה.

למעלה