update ב-GridView

רחפפת

New member
update ב-GridView

השתמשתי ב-GridView של דוט נט 2.0 במצב-EDIT המערכת דורשת שתהיה פונקציה שהערכים שהיא מקבלת יהיו בשמות של העמודות של הטבלה שהוצגה. הבעיה שלי היא שאני מציגה טבלה בצורה דינמית, כלומר, אני לא יודעת מראש , מה הם שמות העמודות שאני רוצה להציג, משהו יודע אולי על פתרון?

e y a l b

New member
כנסי

אני עושה משהו דומה, ובזמן לחיצה על כפתור העדכון אני מפעיל פונקציה שדואגת לעדכון, אני לא מפעיל את הUPDATE של ה GW

רחפפת

New member
אוקי, תודה,

גם אני פתרתי בצורה הנ"ל, חשבתי שאולי יש פתרון אחר, בכל אופן, איך אתה מחזיר למוד רגיל ולא של עריכה?

dino_din

New member
מנצל"ש - עבודה עם listbox

שלומות, אני רוצה לעבוד עם listbox וראיתי שיש אפשרות למצב בחירה של שורות מרובות. השאלה היא: אחרי שבחרתי מספר שורות ב listbox, איך אני רץ על ה selected items? ראיתי כמה קטעי קוד ברשת ומשם מה כולם ניגשים בטיבעיות למאפיין listbox1.selectedItemS שזה נחמד למעט העובדה שלא קיים כזה מאפיין (רק selectedItem - ביחיד ובלי S בסוף). אני עם VS2005. יש רעיונות? תודה.

e y a l b

New member
try this code

public void btnSample5_Click(object sender, EventArgs e) { foreach(ListItem i in lbSample5.Items) { if(i.Selected) { liSample5Output.Text += "<br>" + i.Value; } } }​

e y a l b

New member
הדוגמא המלאה

http://www.csharpfriends.com/articles/getArticle.aspx?articleID=345&page=3

dino_din

New member
תודה, זה מה שניסיתי

הייתי בטוח שיש איזה מאפיין שאני מפספס. נתקלתי בשלוש קטעי קוד באתרים שונים בפניה למאפיין selectedItems. יכול להיות שזה רק ב VB? בכל מקרה, תודה על החיפוש :)

למעלה