untitled...

Tangled_Heart

New member
untitled...

שלום, אני רוני אני יודעת כמה הודעות כאלו יכולו להיות שנואות, כלומר, הודעות של ``היי, נעים מאוד`` הודעות של חדשים כלומר..אבל תמיד יש לי את הצורך של להציג את עצמי לפני שאני סתם נכנסת לדיונים וכאלה.... אז זהו, רק דבר אחד שלא ממש הבנתי..חיפשתי הודעה של מנהל הפורום ואין אחת כזו, כלומר, אני מנסה להבין אם לפורום יש נושא, ואם יש לו והוא מובן מאליו, אז מצטערת...לא שמתי לב. ליבי עם יוליה שאיבדה קרובת משפחה באותו אסון כבד, משתתפת בצערך, מקווה שלא תדעי עוד צער. נעים מאוד, רוני. : )

sharon91

New member
ברוכה הבאה!!

מה עם כמה מילים על עצמך? גיל, כיתה, וכאלה?

Tangled_Heart

New member
אוקיי : )

אני בת 17 (כמעט...רק באוגוסט) לומדת בכיתה י``א, בראשון לציון. כמה חביב מצידך :) רק, בנוגע לשאלה שלי....יש נושא לפורום? רוני.

יהודי..

New member
איזה יופי עכשיו אני יכול לקבל אותך.

ב``ה כי רק אתמול אני נכנסתי לכאן איזה כיף לי(וגם לך) לא יודע אם יש נושא אני נכנסתי כי ראיתי את הרמה של אלה שכותבים:)

שלומצי

New member
יהודי? אש קודש?

שלום לך, קוראים לי שלומצי, ואני אשמח אם תספר לנו קצת על עצמך. בהחלט יש לך מה להגיד, אבל אין לי כל כך מושג מי אתה. בכל אופן, נעים מאוד להכיר אותך, איך הגעת לפורום שלנו? איך אתם הגעתם לפורום הזה, אגב?.... לפעמים נדמה לי שזה סוד פרטי של איזה 10 אנשים.. וזהו :)

יהודי..

New member
לא הייתה לי כותרת אז עשיתי , :)

ב``ה אז ככה ת`אמת כבר כתבתי על עצמי כאן באיזשהוא מקום, אבל שאני אתנגד לספר על עצמי?! אני?! שמחכה לכל רגע של התלהבות עצמית? אז ככה: קוראים לי שמואל אבל חוץ מאמא שלי ודודה שלי וכמה אנשים מיוחדים כולם קוראים לי שמוליק מי שרוצה לקרא לי שמואל צריך לתת לי סיבה טובה למה לקרא לי שמואל ואז אני אחשוב ואחליט אם לתת לו את האישור או לא:) ו..אני בן 14 וחצי אבל אני תמיד אומר 15 כי אני גם נראה בן 17:) גר בת``א שזו מזה אחלה עיר אני אוהב כאן את הכל ת`אנשים ת`כבישים ת`בתים ת`רחובות ת`עצים לפי דעתי הכל כאן שונה ומיוחד וכמובן איך שכחתי האוויר יש כאן אוויר אחר. אני גם חרדי בנוסף לכל, אם תרצו, חרדי ציוני. אפשר גם דתי איך שבא לכם. אבל אני מעדיף... יהודי. הגעתי לפורום ע``י זה שראיתי שכתוב ``יומנה של שלומצי`` ומזה לא הבנתי מה זה אז נכנסתי וקראתי קצת ת`הודעות של החבר`ה וראיתי שיש כאן ממש חבר`ה נחמדים שכותבים בצורה יפה והכי חשוב הם גם בגיל שלי!!!!! סוף סוף אנשים שלא יזכירו לי כל רגע שאני יותר קטן מהם ואני צוציק. זה מה שבעצם אני יכול לספר לך על עצמי, כמובן שאני יכול לספר עוד המווווון על התחביבים שלי הרצונות שלי, הטעמים שלי, החברים שלי, המשפחה שלי, אבל בשביל זה תצטרכי לכתוב לי לאי מייל:) שלך, שמוליק. נ.ב שלומצי אולי תספרי לי גם קצת על עצמך? נ.ב2 אולי כולם יספרו לי קצת על עצמם כי אני לא ממש מכיר אותם ואני אשמח להכיר. נ.ב3 רציתי לכתבו עוד משהו על ההתיחסות שלי לפיגוע אלב אני אכתוב אותו יותר מאוחר אולי כי אני לא אוהב להציף. נ.ב4 כשאני כותב ``מה זה`` זה אחרת מכשאני כותב ``מזה`` תבינו לבד...:)

יהודי..

New member
לא הייתה לי כותרת אז עשיתי , :)

ב``ה אז ככה ת`אמת כבר כתבתי על עצמי כאן באיזשהוא מקום, אבל שאני אתנגד לספר על עצמי?! אני?! שמחכה לכל רגע של התלהבות עצמית? אז ככה: קוראים לי שמואל אבל חוץ מאמא שלי ודודה שלי וכמה אנשים מיוחדים כולם קוראים לי שמוליק מי שרוצה לקרא לי שמואל צריך לתת לי סיבה טובה למה לקרא לי שמואל ואז אני אחשוב ואחליט אם לתת לו את האישור או לא:) ו..אני בן 14 וחצי אבל אני תמיד אומר 15 כי אני גם נראה בן 17:) גר בת``א שזו מזה אחלה עיר אני אוהב כאן את הכל ת`אנשים ת`כבישים ת`בתים ת`רחובות ת`עצים לפי דעתי הכל כאן שונה ומיוחד וכמובן איך שכחתי האוויר יש כאן אוויר אחר. אני גם חרדי בנוסף לכל, אם תרצו, חרדי ציוני. אפשר גם דתי איך שבא לכם. אבל אני מעדיף... יהודי. הגעתי לפורום ע``י זה שראיתי שכתוב ``יומנה של שלומצי`` ומזה לא הבנתי מה זה אז נכנסתי וקראתי קצת ת`הודעות של החבר`ה וראיתי שיש כאן ממש חבר`ה נחמדים שכותבים בצורה יפה והכי חשוב הם גם בגיל שלי!!!!! סוף סוף אנשים שלא יזכירו לי כל רגע שאני יותר קטן מהם ואני צוציק. זה מה שבעצם אני יכול לספר לך על עצמי, כמובן שאני יכול לספר עוד המווווון על התחביבים שלי הרצונות שלי, הטעמים שלי, החברים שלי, המשפחה שלי, אבל בשביל זה תצטרכי לכתוב לי לאי מייל:) שלך, שמוליק. נ.ב שלומצי אולי תספרי לי גם קצת על עצמך? נ.ב2 אולי כולם יספרו לי קצת על עצמם כי אני לא ממש מכיר אותם ואני אשמח להכיר. נ.ב3 רציתי לכתבו עוד משהו על ההתיחסות שלי לפיגוע אלב אני אכתוב אותו יותר מאוחר אולי כי אני לא אוהב להציף. נ.ב4 כשאני כותב ``מה זה`` זה אחרת מכשאני כותב ``מזה`` תבינו לבד...:)

שלומצי

New member
אהלן וברוך הבא.

יש לי שאלה אישית, איך אתה מרגיש בפורום שלנו, כשברור שכמעט כולנו חילוניים? זה מפריע לך להיות ``יוצא דופן`` או ``שונה``? או ההיפך, דווקא מרגיש מיוחד? זו באמת שאלה שמעניינת אותי ובכל אופן, ברוך הבא. וכולם יכולים לספר לך על עצמך אבל לי יש לינק, שאתה יכול לקרוא את כל ההסטוריה שלי! :)

יהודי..

New member
אממממ.....זה קצת מורכב:)...

ב``ה היי שלומצי! אמממ... תראי שאלת אם זה מפריע לי להיות יוצא דופן או שונה, אז ת`אמת אני בכלל לא מרגיש יוצא דופן ושונה וזה שאני לא מרגיש כך תלוי קצת בי אבל הרבה בכם(אם לא הבנת זה אומר שאתם ממש נחמדים..). אז ``שונה`` אני לא מרגיש. כי ת`אמת אני יגלה לך סוד הייתי בפורום דתיים הרבה זמן ושם הרגשתי הרבה הרבה יותר שונה ויוצא דופן מאשר כאן ואני גם יודע למה כי בתכל`ס בין כל הדתיים יש הרבה יותר וויכוחים ממה שאת מתארת לעצמך וכל אחד גם חושב שהוא יודע הכי טוב מה אלוהים רוצה להגיד (דבר שממש מעצבן אותי) ובקיצור שם בדתיים אתה מרגיש תמיד יוצא דופן אבל ממש תמיד כל הודעה שתכתוב אתה תהיה שונה. ואתכם כאילו מה ההבדל הגדול? ז``א לא בחיי יום יום כי אז באמת יש קצת הבדלים בלבוש מקומות הבילוי וכו` אבל בדיעות מה כלכך שונה? אולי זה נראה לך מוזר שאני כותב את זה בגלל הוויכוחים שהיו לי כאן בהתחלה אבל חוץ מכמה נושאים אני ואת או אני ושאר החבריה יכולים להתחבר הרבה יותר טוב מאשר שני חבר`ה דתיים. אוףףףףףףףףףףףף לא נראה לי שהסברתי את עצמי כמו שצריך אמממ...אני פשוט לא יודע איך, טוב אולי פעם אני יסביר לך את זה שוב.. ולגבי זה שאולי אני מרגיש מיוחד אז...אמממ.... כן, קצת:) שלך, שמוליק.

sharon91

New member
נושא...

אז ככה, יש בקלמנטינה, ערוץ הנוער, את יומנה של שלומצי, יומן של ילדה בת 15 על החיים שלה, ובגללו נפתח הפורום.. אבל אנחנו מדברים כאן על מה שרוצים, לא לפי נושא..

yulia_tb

New member
ברוכה הבאה!!

אני בת 15 ו4 וחצי חודשים (לא שזה מעניין), בכל אופן תודה. ואני מקווה שתהני פה.

שלומצי

New member
ברוכה הבאה.

טוב מאוד שבחרת להציג את עצמך, לפעמים זה נראה לי נורא משונה שאנשים לא מציגים את עצמם. כאילו, אם אתה הולך ברחוב ורוצה להשתלב בשיחה, ישר תגיד מה דעתך? הרי יסתכלו עליך כאילו נפלת מהירח.. אז למה ברשת זה בסדר? :) סתם מחשבה. בכל אופן, שמחים לקבלך רשמית לפורום, את כל הלינקים קיבלת, ועכשיו, כל מה שנשאר זה פשוט לדבר! שלומצי.

Tangled_Heart

New member
תגובה לכולם : )

היי, הסיבה שלא עניתי עד עכשיו היא שהמחשב שלי הותקף על ידי וירוס אכזרי שלא קיים יותר (תודות למעבדה מאוד יעילה) , חשבתי שההודעה שלי תעלם עד שאני אחזור (עבר איזה שבוע נראה לי) אבל היא עדיין כאן וזכתה לכמה וכמה תגובות, כמה חביב מצידכם, הפורום הזה נורא נחמד : ) אז תודה לכל מי שהגיב ובירך אותי ב`ברוכה הבאה` :) מקווה לשהייה נעימה (ובטוחה שהיא אכן תהיה כזו), רוני.

עמיתוש

New member
ברוכה הבאה...

אז ככה: 1. נושא - אין, גם אם תקראי לזה יומנה של שלומצי, מדברים כאן על הכל... 2. הודעות של חדשים שנואות - אז זהו, שלא. כשמגיעים למקום חדש, תמיד טוב להציג את עצמך, ובשבילי, ספציפית, יותר טוב שקודם ``הכרנו`` אותך.. 3. ברוכה הבאה (פעם שלישית גלידה), לי קוראים עמיתוש. סליחה, בואי נתחיל מהתחלה. היי, לי קוראים עמית, שם חיבה עמיתוש, יכול להיות שאחרי ההערה הבאה תגחכי קצת, אבל תתרגלי, אני בן 12... ולמרות הגיל הקטן (קטן, באמת, שלוש שנים..) אני מסתדר עם כולם פה, ואני מקווה שכולל אותך בשלב מסויים. די לדבר על עצמי!, סליחה, לכתוב, אני מקווה שתהני כאן, כי בסה``כ, כולנו מין משפחה, לא? :) עמית בן 12... נ.ב - כדאי לך להתרגל לחתימה הזאת, ככה אני מסיים כ - ל הודעה...

MineSweeper

New member
היי Tangled....

אני מרגישה מוזר להגיד לך `ברוכה הבאה`, בגלל שאני (כן שרון, כתבתי בגלל ש..!) בעצמי בערך שבוע בפורום, אבל בעצם אני מרגישה כאילו זה הרבה יותר, גם בגלל האנשים פה וגם בגלל ששמעתי על הפורום הרבה קודם. בקיצור, אני אהיה בת 15 בספטמבר (מזל בתולה, אם זה משנה..) וכרגע אני בלחץ להתכונן למבחנים מסכמים במתמטיקה ואנגלית. בתקווה שתמצאי פה עניין... MineSweeper (אגב, אתם יכולים לקרוא לי אוס, אוסי ( יש שמכנים אותי אוסמוזה) או משהו כזה... MineSweeperזה בגלל שאני פריקית של המשחק- שולה המוקשים..)

sharon91

New member
אוסמוזה..

בגלל ש? תתביישי... ולמבחן האנגלית לא צריך להתכונן.. שכחת? פחח, לא משנה.

למעלה