UFO CLUSTER

HeavenDusk

New member
UFO CLUSTER

חנן, האם מישהו יודע מהי משמעות ה-CLUSTER שהופיע מעל מקסיקו?, האם זו צורת חיים?, האם הם בדומה ל-BORG חיים בקבוצה יחידנית ולא כפרטים? האם ניתן ללמוד על אופי החוצונים הללו ועל מהות חייהם דרך התבוננות ב-CLUSTER (שמאוד מזכיר אגב קיבוץ של חרקים או חיידקים), אנא, בוא ננסה ללמוד ככל האפשר על צורת החיים הזו דרך צילומי הוידאו. למי שלא מכיר - ישנו עיתונאי מקסיקני מפורסם שהציג את צילומי הוידאו של ה-CLUSTER בכמה כנסים. --------

Majestic12

New member
CLUSTERS

1. מעל מככסיקו הופיעו לא אחת אלא פעמים רבות צבירים של עצמים בלתי-מזוהים, שנעו יחד. כמו כן, צולמו מספר פעמים מה שמעונה "תולעים" - אלו מעין עצמים מוארכים בגודל מאות מטרים, שצולמו כשמהם נפלטים עצמים קטנים יותר. 2. מי שמביא את המידע לעולם הם (בדרך כלל) חיימה מוסאן ופרופ' אנה לואיסה-סיד. 3. לא ידוע כרגע האם מדובר ביצורים חיים או עבמי"ם או משהו ארצי. איש לא הוכיח דבר, ומוזר לציין שעצמים אלו צולמו (למיטב ידיעתי) רק מעל למכסיקו ולא מעל שום מקום אחר בעולם (למעט צילום אחד של נאס"א מהחלל, שם צולם משהו דומה - אבל לא הוכח דבר). 4. לפני יומיים הגיע צילום מוזר מאד ממכסיקו (מופיע באתר המרכז), של מה שנראה כאותו "זחל" או "תולעת", אלא שהוא צולם בגובה נמוך יחסית. הצילום לא מזוייף, אלא שלא ידוע מה צולם. 5. ה- BORG שייכים לאגדות של "מסע בין כוכבים". אמנם סידרה גאונית, אבל אני לא ממליץ לערבב מונחים ומושגים מתחום הבידור בתחום המחקר, מאחר ולפעמים אגדות מקבלות "הכשר" להפוך למציאות, ומציאות הופכת אגדה, עד שמגיעים למצב שעושים סלט שלם וכבר לא יודעים מה מציאות ומה אגדה.

HeavenDusk

New member
לא התכוונתי להכשיר את הBORG

הכוונה היתה לתת דוגמא לציוויליזציה שמתנהגת בצורה מסויימת ולגזור על פי הוידאו שראיתי דפוס התנהגות מסויים. אגב-כרגע אין מושג כלל מהם אותם CLUSTERS?

CLUSTER: בתרגום חופשי- "צביר".

במושג הזה בדרך כלל משתמשים באסטרונומיה- יש כוכבים שבעין ערומה נראים ככוכב אחד, אבל ברגע שמסתכלים בטלסקופ רואים שהכוכב האחד מורכב ממאות כוכבים "צפופים" זה לזה, בגלל זה דבר כזה נקרא "צביר כוכבים"=> CLUSTER. מה שהיה במקסיקו ראו הרבה עצמים בשמיים שנראו כמו כוכבים עומדים בכל מיני דפוסים וצורות והחליטו לקרוא לזה באותו שם שלקוח מאסטרונומיה, בקשר לטיבם זו כבר שאלה אחרת- יכול להיות שאלה היו ציפורים נודדות שעפו גבוה והיה קשה לזהות אותן...או יכול להיות שזה היה "צי" גלקטי מעולם אחר...שמורכב ממאות עב"מים...ואז אפשר לשאול אם זה לא סימן לפלישה?!

HeavenDusk

New member
לא ציפורים ולא עננים

אלפי גופי אורבים (ORBS) עגולים, באחד מהסרטונים רואים בבירור. ומה אפשר להגיד אחרי שרואים כזה צילום?, להכין את המקלטים?, ואללה לא יודע. בנוסף-יש שם גוף ענק מימדים בעל אורך של כמה מאות מטרים בצבע לבן ועליו 'מולבשים' גופים לבנים קטנים יותר. אני רק יודע שמשחר התרבות האנושית האדם צפה באלפי גופים שמימיים לא מוסברים, חלק מהגופים הנ"ל זוהו כמרכבות או כמנשאות של מלאכים (ראה חזון יחזקאל או חלומו של דניאל) ועד לימי הביניים ולימינו אנו. הגיע הזמן לפתור את תעלומת אלפי השנים הזו. לדעתי יש לנו את הכלים לעשות זאת אך אין משאבים מתאימים.

Gilliana

New member
מי אמר שמדובר בכלל בצורות חיים?

האם להק של מטוסים הוא "צורת חיים"? אין שום אפשרות לנתח ו/או ללמוד על "צורות החיים" מכיוון שאין לנו שום מושג במה מדובר, מה גם שסביר להניח כי מדובר בלהק של כלי טייס או גישושים, יתכן אף ארציים.

HeavenDusk

New member
גם אם נאמר שזהו להק של כלים הרי ש

יש אינטליגנציה מכוונת\מפעילה. המעטפת לא מעניינת אותי, מעניין אותי מי ומה מתפעלים את הצי הזה שמשייט לו בשמיים בלא מפריע. ואם את סוברת שיתכן ואלו כלים ארציים-האם יש לך סברה מה הם?.

Gilliana

New member
אז זהו, שאני בשלב זה...

לא סוברת כלום - שכן אין לי שום דרך אפילו לנסות ולבדוק, אך אם ננסה לחשוב בכוון של כלים ארציים - יתכן שאלו הם גישושים (Probs) בלתי מאויישים שתפקידם לערוך מדידות שונות, נניח - מדידות אטמוספריות (לצרכים של פרוייקט Haarp ודומיו למשל) אולם כאמור - נכון לעכשיו אין שום דרך לדעת במה מדובר והאם אלו הם כלים "שלנו" או "שלהם". לגבי מה ומי מתפעל את הלהק או הצי - הרי שאפשר באותה מידה לשאול את השאלה לגבי כל עב"ם, לא?

Patrick kim

New member
מדובר בלהק לבן

וכמי שצפה בלהק כזה באור יום מעל גוש דן. הגוף המוביל שונה בצורתו מהגופים העוקבים. והוא יותר אפור ומוארך. הגופים העוקבים לבנים ממש,ושטוחים, ועגולים, ומיספרם עם המוביל כעשרה. מיבנה ממש דומה תועד במפרץ מכסיקו.ע`י מטוס רשות לוחמה בסמים.

Lonly badger

New member
Space Serpents

http://www.youtube.com/watch?v=H6H1DAXBqBc 0-----0 i celebrate my right to freedom and my right to know as a SHEEP 0-----0 שימו לב למה שהוא אומר על מקסיקו, ועל ה small iluminous spehers

Majestic12

New member
Space Serpents

אלו תוארו כ"נחשי חלל" או "תולעים". הקשר ביניהם לבין הצבירים הוא באותם מקרים בהם צולמו ותועדו "תולעים" אלו במכסיקו, כשהם פולטים מתוכם עצמים זעירים שיצרו צבירים. מעולם לא הוכ האם אלו יצורים חיים או מלאכותיים, ובוודאי שלא הוכח עדיין מה מקורם (ארצי או לא). שימו לב לתצלום מלפני 3 ימים ממכסקו שפורסם באתר המרכז. נ.ב. - מעניים לציין ש"נחשים שמימיים" כבר תוארו בעבר במיתולוגיה המכסיקנית.

Lonly badger

New member
נחשים

דרקונים זוחלים ובעיקר דברים בשמיים יש בכל המיתולוגיות , מעניין לציין. ותיאורים טכנולוגיים מתועדים don't get us started people. "it's mystery"

Patrick kim

New member
המטוס במכסיקו

צילם אינפרא אדום ומיספר ומיבנה המטס שצולם מזכיר לי את מה שראיתי.רק שאני ראיתי אותם באור יום מלא, טסים בגובה נמוך,ובמו עיני בלי אמצעי עזר.

Majestic12

New member
אתה מדבר על שני נושאים לדעתי

אין קשר בין הצבירים שנצפו במכסיקו, לבין העבמי"ם בצולמו במצלמות המטוס לאיתור סמים ב-2004 במכסיקו. אלו אירועים שונים לגמרי ובהם צולמו עצמים שונים לחלוטין זה מזה.

למעלה