TY בדינמו דבש!

kodman

New member
TY בדינמו דבש! ../images/Emo124.gif ../images/Emo72.gif ../images/Emo41.gif

אתמול בדינמו דבש הופיע שוב TY לכבוד חגיגות 4 שנים לדינמו דבש. הייתה מסיבה ענקית - אני נהניתי מאוד מאוד! אחת המסיבות הטובות ביותר שהייתי בהם בדינמו דבש ובכלל מכל המסיבות (כי אני הכי נהנה בדינמו). הופעה מעולה, גוד וויבז, הרבה אנשים, קהל טוב שנהנה! באמת היתה מסיבה ט-עימה, ובכלל כבוד על זה שהוא מסכים להגיע לארץ - בימנו דיי נדיר שיש אמנים מחו"ל שמסכימים להגיע לארץ
גם אחרי ההופעה עצמה ה DJ שלו הקפיץ את הקהל עם קלאסיקות כמו גראנד מאסטר פלאש, DJ Kool ועוד כמה להיטי מסיבות. מישהו היה? kodman

Y.L.N

New member
אכן...מסיבה מצויינת...

מסכים איתך בכל מילה,גם אני ממש נהניתי היה באמת אחלה קהל שזרם עם ההופעה חבל שTY טיפה דיבר יותר מידי לטעמי במהלך ההופעה ולא נתן לעצמו לממש את הפוטנציאל שלו...אבל למרות זאת היו וייבים מצויינים...בהחלט מי שלא היה הפסיד Y.L.N

babe10

New member
קודמן? בדינמו? ששי? ../images/Emo12.gif

מה, אין הגבלת גילאים בכניסה?...

Mיקי_

New member
מי דיבר על מוסיקה שחורה...? אה אני!

אז אחרי עשרות הודעות שלא ממש קשורות למוסיקה, אני באה לכתוב קצת על מוסיקה שחורה, לא על מאחורי הקלעים, אלא על פיור מוסיקה, וכשאני באה לכתוב על מוסיקה אני מתכוונת למוסיקה טובה, וכשאני כותבת טובה אני מתכוונת לשחורה, ושאני באה לדבר על שחור אני באה לדבר על ההופעה השחורה מזהב טוהר שהייתה אתמול בדינמו, הופעה שמאז לי פרי שנה שעברה אני לא זוכרת לילה שכזה... גוד וויבס גוד סטאף גוד סלאבריישן! פתחו את הערב בסט ענקי שני הDJ´s (יסלחו לי אם אני טועה בהגדרה וזה סאונד מאסטרס) שהם אולי הכי טובים בארץ בכל מה שקשור למוסיקה שחורה אייל רוב וסאבו אני לא יודעת למה, אבל כל פעם שאני שומעת אותם הישבן שלי תופס חיים משלו ומתחיל לזוז... הביאו אותה בסט ענק ענק ענק עם יציאה נהדרת של סימפול של השיר "הפרח בגני" של זוהר ארגוב (המזעזע), סוף סוף אני מצליחה להתחבר למוסיקה מזרחית, וזה לא באה מידי הזה של טימבה, ולא דרך פוקסי... אלא מהשורשים מהכאן והעכשיו, של שני המלכים האלו, אז מה הפלא שמהאגן למעלה אי אפשר להפסיק לזוז? אין ספק שהרצפה רועד למשמע הדרוב המושלם שהיה שם, אני נהנתי מכל רגע מכל צליל מכל שנייה. אחרי צמד משקשקי האגנים עלה מי אם לא שנתנו בופעה ככה ככה, אני לפחות ראיתי אותם במיטבם במקומות אחרים, וזה לא היה זה, סוניק אומנם מפיל אותי כל פעם מחדש, ואדם (שכחתי את הכינוי) מוצף בכישרון, אולי זה היה חיסרונו של דובי, אולי זה היה הקהל (מלבד אור-אלארם שעשה הרבה רעש) שלא נתן מספיק ריספקט (TY גרם לכולם לשאוג אח"כ בקולי כולות פיזדה, אולי זה היה פיצוי הולם) לא יודעת, אבל הפלואו לא זרם כתמיד, ולמרות זאת היה טוב, רק לא מספיק... אחריהם עלו ובאו מלכי הערב DJ ביזנס "יור אר וורלד וייד" ואיש ה"דינמו דבש סלבריט 4 ירס מייק סאם נויז" שעשה לכולנו את הערב TY... שנתנו הופעה ענקית ענקית ענקית, הדם לא הפסיק לזרום לי בכל הגוף, סחרחורות של תענוג וקצב הציפו אותי, חיוכים צעקות ודם חם חם חם, זה מה שהיה שם... טראנס של אושר, בניצוחו של TY הענק, שהפעיל את הקהל, רקד, זרק כל מיני אמרות ובעיקר עשה שמייח... אני לא זוכרת מאז ההופעה של לי סקרצ´ פרי שנה שעברה בזמן הזה, הופעה כל כך מוצלחת... זה היה פשוט אושר צרוף ומוחלט, ערב מ-ד-ה-י-ם... ואני נהנתי מכל רגע מקווה שגם אתם, ולכל מי שהיה באזימוט או סתם לא בא, הפסדתם!!! דבר אחרון, אני מקווה ליאת שאת מרגישה יותר טוב, לאמיר נעה קודמן מיקי אייל לירון מומי (מז"ט) וכל מי ששכחתי היה טוב לראות ותודה אחרונה ומיוחדת לתומאב כפרה עלייך אוהבת

DJ$upreme

New member
עם כל הכבוד ל-TY

שלצערי לא ראיתי בהופעה ושמעתי רק שלושה שירים שלו, הוא ראפר שולי ביותר מכל מקום שלא תסתכלו על זה, וההתפעמות ה-(אין לי מילה אחרת)- היסטרית - שלך ממנו לא מגובה ולו בהסברונצ´יק אחד קטנטנן למה הוא היה כזה גדול. מישהו יכול לשפוך אור על העניין? האם הפסדתי את ביגי בגלגולו החדש עלי אדמות?

kodman

New member
תגובה

תאמת - אם אתה עכשיו נוסע ללונדון \ פריז \ ניו יורק \ קליפורניה ועוד עשרות מקומות ונכנס לאיזה מועדון היפ הופ אתה תקבל כמוהו בשפע ואפילו יותר טובים. אבל.. בארץ אנחנו זוכים לקבל מופע כזה לעיתים רחוקות וזה מלהיב את האנשים: בן אדם שחור שעושה ראפ, וצועק לקהל "Say Why?" וכולם מתלהבים "Whyyy" והוא עונה "i don´t know why" כולם נקרעים הבחורות משפריצות
אבל רציני אני נהניתי ואני חושב שהוא דווקא פצייץ - אולי לא בין הטובים בעולם אבל בהחלט טוב. kodman

DJ$upreme

New member
ברור. אני אפילו עשיתי את זה.

ולדעתי, אין דבר משעמם (מוזיקלית) יותר מהופעת ראפ משעממת. לכן עניין אותי לשמוע מעבר להיסטריה, מה כל כך טוב ב-TY, שממה ששמעתי ממנו בעסק, איך לאמר, לא השפרצתי.

da^Lord

New member
אם היית שם היית מבין.

קודם כל זה הגוד וייבס, הכימיה שלו עם דיג´יי ביזניזז שעושה עבודה של יותר מדיג´יי,הוא ממש פרפורמר, החיבור שלהם לקהל, התנועות הריקודים,המוזיקה, השירים .. הכל ביחד עושה את הערב למשהו מיוחד. ומעבר לכל הנוכחות והכאריזמה של שניהם על הבמה, זה לא משהו שתבין משמיעת סינגלים.

kodman

New member
כמו שאמרתי

זה בגלל שבארץ אנחנו לא רואים מספיק כאלה, מבחינה עולמית לא הוא ולא הדיג´יי בטופ של ההיפ הופ. אבל היתה בהחלט הופעה טובה ונצטרך להסתפק בו פעם בשנה אלא אם כן יחליטו לבוא לכאן עוד ראפרים. kodman

tomoshe

New member
איזה לינץ´ עשו בי

שאמרתי שמעולם לא שמעתי על האיש. והייתי אומר שיש לי איזה ידע קל על מוסיקה שחורה - ובכל זאת לא שמעתי. האם זה כי אני סנילי כמו רונלד רייגן או שהאיש פשוט על סף האנונימיות? נראה לי שסופרים קרוב יותר לאמת - יכול להיות שהוא טוב אבל די שולי.

babe10

New member
מה לא?

"הבחורות השפריצו"... אז ברור שאתה לא. אני לא יכולה להגיב על שום השפרצה, עניין, שעמום או ווטאבר, כי לצערי נבצר מכוחותינו להגיע, אבל אשמח גם אני לשמוע אם ומה הפסדתי. עדיין לא הבנתי מה בדיוק קרה שם. כמה אנשים היו על הבמה? מה בדיוק התרחש שם? מי נגד מי? למה? כמה? מתי איך ואיפה? ואם בהופעות עסקינן - מה קורה עם שבועות? תגובה להודעה זו, או כהודעה נפרדת, תתקבל ביותר מברכה. שמחה. גילה. רינה ודיצה.

volatile

New member
השם של האלבום הוא

"Awkard" לא לחינם זה מה שהרגשתי פעם ראשונה ששמעתי אותו... זה אחד מהאלבומים שקניתי בלאנקו כי אמרו לי שהוא טוב... ואני מצטער על כך כיוון שהייתי יכול לקנות שתי אלבומים עתיקים של פאבליק אנמי באותו מחיר כמעט... אלבום משעמם... הפקות מעניינות כמעה אבל הליריקס ממש לא עשו לי את זה... ואל תגידו לי שזה המבטא כי את מארק בי ובלייד דווקא נורא אהבתי... ניסיתי להתעמק בליריקס אבל מצאתי את עצמי שוקע לקשקושים של TY (שמקשקש הרבה בלי תחליט או נושא) וחבל... הרקולס שיר נחמד ששמעו הרבה בעסק שחור פעם הוא השיר היחיד שהיה לו איזה משיכה מסויימת באלבום אבל הוא גם די משעמם ומלבד הכנות של TY וחוסר הזיוף (שרצוי להגיד שהם ניתנים לשיבוח) הוא שיר די לא מעניין לא מבחינת הפקה ולא מבחינת פלואו... עכשיו הופעה חייה שלו מודה שלא ראיתי אבל המשיכה שלי עליה לא היתה גדולה גם כך ולשלם עליה איזה 100 שקל (בלי קטילות לא יודע כמה עלה) לא הייתי מוכן... מצד שני ניזונה אוזני בשמועה נלוזה שקאניבל אוקס יכול להיות יבואו ועל זה אני מוכן לשלם גם 200 שקל! פלג.

da^Lord

New member
הוא יותר אלמוני משאר האנדרגראונד

שאתם מכירים? האלמונים מאנגליה, אנטיקון וכאלה.. הוא יותר אלמוני מהם? היה לו קליפ בMTV ,היה לו סינגל שהשמיעו בעסק ואצל מומי (הרקולס-שלא אהבתי). אגב, בקשר להופעה, אל תשכחו את דיג´יי ביזניז שהוא סיבה לא פחות טובה בפני עצמה כדי להיות שם.

volatile

New member
רק לידע כללי אמיר

אנטיקון הם לא אנגלים הם אמריקאים וקנדים... אבל בלי קשר לזה הוא אלמוני למדי... כלומר הוא חתום בלייבל ביג דדה שהוא לייבל מאוד מוכר ומכובד אבל הוא אלמוני למדי וזה שפעם אחת הקרינו את הקליפ שלו באם טי וי לא עושה אותו מוכר... כמה זבל עובר באם טי וי בייס בשבוע אני לא רוצה להגיד... אני אישית לא אהבתי וכפי שאתה בטח יודע זה שהוא אלמוני או לא זה לא מה שיקבע לפחות אצלי... פלג.

da^Lord

New member
פלג, אתה האחרון שההודעה שלי היתה

מיועדת אליו. כי אני יודע שאתה מתמצא בכל אלה שאף אחד לא שמע עליהם. אתה,גימל והארכיון.. (אולי שכחתי מישהו) בכל מקרה, מה שרציתי להגיד זה שעצם העובדה שהוא אלמוני לא אומרת שאין למה לצפות ממנו. (מה שאתה אומר תמיד). את הדיסק לא שמעתי, לא אהבתי את הסינגל שלו .. אבל בהופעה זה שונה, ושוב אני אגיד כי לא נראה לי שאתם מבינים.. את ה80 שקלים ששילמתי על הכניסה הייתי משלם בשמחה גם אם ביזניז היה מגיע לבד, כי הוא לבד כבר סיבה טובה להיות שם. TY מתאים לדינמו, שזה לא מקום שיביא את המיינסטרים להופעה, הוא יביא את השוליים (מועדון אלטרניטיבי או לא?) ואפיו שהשיקולים אולי כלכליים אני מעריך את זה שזה המועדון היחיד שדואג להשקיע ולהביא דיג´יים וראפרים מחול.

וואי כמה גאון טי וואי

אז זהו שלא...חביב מקסימום. האמת שהיה עצוב לי להסתכל על הסגידה וההערצה העיוורת שנתנו כל התל אביביות "המיוחג´ות" וכל הבחורים"המיוחג´ים" לאיש הזה בהופעה,רוב האנשים שהיו שם לא היו טורחים להגיע להופעה חולצי החלל נניח..טוב הם מכאן... הוא בסדר אבל לא יותר מזה (סאבלימינל והצל-בויאקה טי.אןובטח שמוקי לוקחים אותו בהליכה מבחינת כריזמה)אבל הוא לא ענק ולא גאון ולא בטיח. לטעמי,יש לו כמה שירים יפים כמה סבירים וכמה סתמיים,ההופעה שלו לקחה שעות בלי שום סיבה,עוד ועוד ועוד ודיי כבר נודניק !!! הדי ג´יי שלו לא מגיע לקרסוליים של אלרם בסקרצ´ים או אורי שוחט בוויב או רוב וסאבו במגוון ובאקלקטיות,אבל הוא מאנגליה...וואו.........so....כלום. מה שכן היה ענקקקקק בעיניי זה החימום של פיזדה עם הדי גיי המשובח שלהם,עבורי זה היה תענוג אמיתי. נמאס לי מההתבטלות המוחלטת בפני כל מה שמגיע מחו"ל רק בגלל שהוא לא מכאן,ולסיום fuck טיםטאם שוקולד פרה שולת !!!!1

Mיקי_

New member
ביגי לא, אבל ללא ספק שהוא טוב...

שמע אני אוהבת אנרגיות, ויש לTY ולביזנס ים של אנרגיה, ושמחה פנימית שהם מוציאים החוצה בהופעה, וזה עובר אלי, ואל ייתר הקהל, וזה עושה טוב, ותפקידה של המוסיקה הרי לעושת בראש ובראשונה טוב... וזה קשור כמובן במה שד´לורד אמר... כאן בארץ יש מגמה לחינוך (במקרה הזה אתה ניר די יוצא דופן) אני בדר"כ מאד אוהבת את ה"חינוך" הזה, אבל לפעמים הבושה במינסטרים, הבוז שנתקלים בו בהודעות כנגד המיסחור של העייסק למשל, הוא דבר כל כך מטופש, ולראות הופעה שבסופה הדי ג´י מקפיץ את כולם אחרי הופעה שבעיני הייתה כפי שאמרתי מצויינת, זה כיף. ואני שמחתי בכך, שמחתי מאד, ויודה בכך כל מי שראה אותי בלילה ההוא, שהייתי מרוחה מאושר (ואולי גם משאיפת ענני הגראס שהיו שם, אלוהים! תמתנו קצת... אפילו פאסיבים כמוני מתמסטלים כבר...) שנית, גם כשאני שומעת אותו בתקליט אפילו שהאיכות שלו אכן לא עולה ברמה עם ראפרים אחרים שאני אוהבת, יש בו משהו שובה, וזה כבר דומה יותר למה שפלג כתב... אני בדר"כ בעד מוסיקה עם מסר, ולTY יש לעיתים מסר... ולפעמים גם לא, אבל השילוב שלו מוצא חן בעיני, וזה מאד פשוט, זה קולע לטעם שלי, אומנם יש טובים ממנו נכון, אבל זה מישהו ששוה להכיר, בעיקר עבור ההופעות שלו, שלי לפחות עושות ממש ממש טוב... יכול להיות שאולי אם הייתי באנגליה או צרפת או אמריקה הייתי חושבת אחרת, אבל בתור ישראלית, לי זה נחמד לראות אמנים שחוזרים ומשקיעים בי... וכמו שאני תמיד אוכיר את פייטלס את רדיוהד את ניק קייב ואת ברי סחרוף (על הסיבובים בחיפה) גם על המוסיקה גם על ההופעות המופלאות, וגם על ההשקעה, כך אני אדאג לדבוק בTY תהפכו את חברבורותיכם או לא... ועוד דבר פצפון, בהודעה הקודמת שכחתי לעשות סגור הדגש... ואת הב תומאס, כמובן שצריך להחליף בס... זה מהמהירות של הקופי אינטרנט אחרי שנמחקה לי גם שלושת רבעי הופעה... והייתי צריכה לחזור ולכתוב הכל מחדש, מה שגם קיצר לי את הביקורת על TY עצמו... מקווה שעכשיו הכל הובהר... נשיקות לכל

למעלה