Trevelin, פסגת הקולינריה הארגנטינית

Trevelin, פסגת הקולינריה הארגנטינית

אני מניח ש-Trevelin לא נחשבת למרכז גסטרונומי אבל יש מקומות שאתה מגיע אליהם ברגע הנכון וזה מה שחשוב. הגענו לשם, קרן ואני, אחרי שחצינו את הגבול מצ'ילה, זה היה אחרי חודש של נדודים בהם נתקלנו בסטיקים סוג ג' שבארגנטינה הכלבים היו מתביישים לאכול, או במאכלי ים שפשוט נערמו בצלחת פלסטיק בלי תיבול ובלי שום כלום, לא מתאים לך - אל תאכל. הגענו ל-Trevelin, שמנו את הדברים במלון ושאלנו בחוסר סבלנות איפה אפשר לאכול, הרגיעו אותנו שכאן זה לא חדר אוכל של הקיבוץ והכי מוקדם שמגישים לאכול זה לקראת 8 ובכל מקרה יש רק מסעדה אחת בכל העיירה. אני לא ממשיך את הסיפור כי חבל על הסבלנות שלכם, בשורה התחתונה ניתן לציין שבסופו של יום ירדנו על Bife de chorizo בשבילה ו-Parillada mixta בשבילי יחד בקבוק Santa Ana ולקינוח Flan con dulce de leche. אחת הארוחות מהן הכי נהניתי בימי חיי. כנראה שככה זה כשאתה מגיע אחרי חודש של אוכל צ'יליאני. 5 דולר. לא, לא 5 דולר למנה וגם לא 5 דולר לאיש, 5 דולר הכל, זה היה בסוף 89.

גרי רשף

New member
אז אתה גמרת את כל האוכל הטוב?

הייתי בארגנטינה שלוש שנים מאוחר יותר, והכל הספיק להתייקר עד אז. עדיין המחירים היו סבירים, אך לא 5 דולר לארוחה.. לפני מספר חודשים ביקרתי שוב, אבל הפעם כבר לאחר שהחלטתי להיטיב את דרכי ולוותר על אכילת בשר, ולכן יכולתי לבחון את האלטרנטיבות. הבשורה הטובה היא שיש שם מסורת נאה של פאסטות טריות שבארץ פחות מוכרות, אם כי תמיד הוצע בערך אותו המבחר.. שורה תחתונה- לא חזרתי יותר רזה ממה שיצאתי, אבל אם נהניתי שם - זה לא בגלל האוכל.. אגב- איפה זה טרוולין?

Joy107

New member
ואני מתגעגעת ל pippo.....

אם אכלת הרבה פסטות אני מניחה שהגעת לאחד הסניפים של פיפו! גם אני ביליתי את כל הטיול בארגנטינה בלי לאכול בשר ומכל המסעדות הכי אהבתי את פיפו! בסניף ברחוב פרנה (נדמה לי) כבר הכירו אותי בשם... ואין אין דבר יותר טעים בעולם מהפנקייק עם ריבת חלב וקרם שלהם!!

Trevelin

נמצאת בדרום אזור האגמים ממש בפינה הדרומית מתחת ל-San Martin de los Andes ול-El Bolson

מרסלו1

New member
אני נהניתי לאכול

באסקל. לא משהו מיוחד אבל גם אני הייתי אחרי תקופה בצ'ילה ואני מניח שזה עשה את שלו.

למעלה