TRAVIS מול R.E.M.

meinhoney

New member
TRAVIS מול R.E.M.

מה אתם חושבים? יש דמיון? ולמה לעזאזל אין פורום לאראיאם?

אממ... לא.../images/Emo6.gif

לפי דעתי טראוויס יותר דומים לקולדפליי, וגם זה לא... לטראוויס יש את הייחוד שלה.

meinhoney

New member
coldplay זה חיקוי של REM

לכריס מרטין יש את התנועות של מייקל סטייפ

אני לא חושבת שבגלל התנועות זה

חיקוי, אבל לקולדפליי יש את תסמונת הדיסק השני ואני לא אוהבת את זה.

music freakit

New member
אני חושבת

שלכל להקה יש את הייחודיות שלה, וזה כמו שאומרים שטראוויס ומיוז זה חיקוי של רדיוהד, בגלל שהם היו מושפעים מהם וכו', אבל אני ממש לא חושבת שזה נכון, כי יש מצב כזה של השפעה, אבל כל להקה מעצבת לעצמה את הצורה שלה...

A N I g M A

New member
המפ

תנו לי להבהיר משו: קולדפליי עושים משו אחר זה לא כמו טראוויס וגם לא כמו אר אי אם. כל אחת שונה ומיוחדת (נשמעת כמו גננת)....

aniviel

New member
אין דמיון...

לפחות לא לטעמי. ראיתי פה שגם השוו את קולדפליי לטראוויס, עוד יותר אין דמיון חח (חוץ מהדמיון הקטן במראה הסולנים - פראן וכריס, זה מה שאימא שלי אומרת) בכל מקרה, אם כבר מתוך השלושה האלו להשוות מישהו זה את קולדפליי לREM. לטראוויס יש סגנון מאוד מיוחד ויוצא דופן, אני לא חושבת ששמעתי את זה אי פעם אצל איזשהי להקה אחרת. ברגע שמתחיל שיר, עוד כשיש רק מוסיקה, קל מאוד לדעת שזה טראוויס. קולדפליי, רואים שהם שאבו השראה מREM. אבל הם עדיין מיוחדים, כל אחד לעצמו. הקול של כריס מרטין מדהים וגם הקול של מייקל סטייפ. יש להם קולות מאוד ייחודיים, ככה שקשה לי להשוות גם אותם אחד לשני

meinhoney

New member
מכיוון שאין פורום אראיאם אני אשאל

אתכם.... אם יש הופעה של REM בסוף 2004/ תחילת 2005 בארץ (ויש מצב) תבואו?

heaven is here

New member
ברור ../images/Emo70.gif

אהה, לא הכרתי את עצמי (אופס) אני שירה, אני מאוד אוהבת את טראוויס, שומעת אותם שנים ומתאהבת כל פעם מחדש :) אי אפשר להשוות את R.E.M לטראוויס. לשניהם סגנון אחר (זה מה שאני שומעת לפחות) ו... פשוט אי אפשר להשוות
עד פה אני :)

FuNnY ThInG

New member
בטח!../images/Emo13.gif

ואם יש הופעה של טראוויס (לא בטוחה שזה יהיה כל כך בקרוב אבל זה בתהליכי ארגון...
) בארץ גם תבואו??! lol נראה לי שאני יכולה לנחש את התשובה
-אפרת x

למעלה