tranquility ...

• פותח הנושא RieM
  • פורסם בתאריך

RieM

New member
tranquility ...

סתם כי בא לי לשתף ...
הפרטים היבשים : ראס מוחמד, ספארי צלילה לפני מספר שנים. מצלמה תת-מימית (נדמה לי Sea&Sea) ששאלתי מאחד החבר'ה על הספינה. פוג'י 36 תמונות, 400 ASA. צלילת "מים כחולים" בעומק של כ-15 מטרים בערך. הצלילות שם מדהימה, גם בעומק רב. לא הרגשתי שגלשתי ל-25-30 מטר תוך כדי התלהבות הצילומים, עד שהמדריך קרא לי בנקישות עצבניות לעלות למעלה. מדהים .. פשוט מדהים !

geostant

New member
מה עם תאורה ?

מים ידועים כחוסמים סטופ אחד של אור כל מטר 1 ויש צורך בשימוש בהרבה תאורה השתמשת ? בכל אופן, צילומים תת מימיים זה תמיד יפה וכייף לצפייה (כי זה יחודי ואינו כל כך נפוץ)

RieM

New member
האמת .. ?

שאני כבר לא כל כך זוכר ...
זה היה אי שם במאה הקודמת .. חחחח ..
(סוף 97' ליתר דיוק !) כמדומני השתמשתי בפלאש הלא-כל-כך-חזק, בלשון המעטה, של המצלמה. אך מזלי הטוב פלוס הצלילות המופלאה של המים פלוס השימוש בפילם ב-ASA גבוה, איפשרו לי לצלם את "הצוללנים האמיצים" בפעולה !
קצת בנאלי אבל .. דג בטעם פונצ'-בננה מאותה צלילה.
(ראו תמונה מצורפת) נראה טעים, לא ?

geostant

New member
היית צריך לדגדג אותו לפני הצילום

הוא אפילו לא מחייך

RieM

New member
כן, בטח !

בקושי הצלחתי לייצב את עצמי כדי להוציא תמונה נורמלית, שלא לדבר על לעשות לו 'קוצי-מוצי' ולשכנע אותו לעשות בנג'י ועוד כל מיני דברים משוגעים.
יש לי עוד תמונות מדהימות, לא כל כך מבחינת הקומפוזיציה אלא יותר מבחינת עושר הצורות והצבעים. הדבר היחיד שחבל בכל העסק הזה, ש-housing לדיגיטלית שלי עולה יותר מהמצלמה עצמה.
לא מבין את הקטע המטורף הזה ...

RieM

New member
אם אתם רוצים לראות עוד

מהז'אנר הנ"ל, אשמח מאד אם "תספנסרו" לי איזה housing נחמד ל-Sony שלי
ואז מבטיח להציף את הפורום בתמונות כגון אלו ..

geostant

New member
חסר מקומות ?

imageshack.us או שאולי זה imagesack.us ? ויש לך את DeviantART.com אם אתה רוצה, יש לי גלרייה באתר שלי yaniv.name יש לי המון מקום פנוי שם

RieM

New member
חחחח .... אחי, אתה אחלה ! ../images/Emo6.gif

אבל אני התכוונתי לזה. (underwater camera housing)

geostant

New member
וואלה ../images/Emo6.gif

זה עוד זול, HOUSING לשלי עולה כ-2000 דולר :-*

למעלה