Time to Say Goodbye

I n n u e n d o

New member
Time to Say Goodbye

אחרי 6 שנים נהדרות ועקב ירידה של הסדרה מהמרקע באוגוסט שנה שעברה אנחנו נאלצים לסגור את הפורום מי שרוצה להזכר ההודעה הראשונה בפורום,מרתק לא
אני מקווה שיותר מבן אדם אחד יקרא את ההודעה הזאת

darklighter

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo24.gif../images/Emo190.gifGoodbye everyone

זה הפורום הראשון שהייתי בו בתפוז והיה לי מאוד כיף גם לגלוש פה וגם לנהל פה. האנשים פה ממש נחמדים ומצחיקים. אני מניחה שלכל דבר טוב יש סוף. הקבוצה שלנו בפייסבוק עדיין קיימת! http://www.facebook.com/home.php#/group.php?sid=6901bb1abb8fd8b5e0f120c8aef2fe74&gid=20771110993&ref=search אני אתגעגע לפורום ולאנשים פה

AVIADI5

New member
כדי שלא תבכה

שאף אחד לא מבקר בפורום המגעיל שלך...

הסדרה ירדה אז אין ברירה. שיר פרידה בהודעה זו

שקשה לעמוד בעומס של ההודעות זה סימן שאולי צריך מטאביתה קמעות נבקש מטימי להכין מרטימי רק אל תגידו שזה נושא אינטימי שדברנו על המנחים באירוויזיון לא חשבנו שהפורום ירד לטמיון אולי נביא לו את סולם לוציפר כדי שיטפס וב-YOUTUBE לדארק לייטר הצביעו אך לא באס.אמ.אס פורום מספר שמונה מאות ושמונים היה קיים משהו כמו שש שנים יש את יקירת הפורום ג'ודי אשת חיל הזהרו מהגרזן של נורמה ומגדרות תיל פיזרנו מושגים, ראשי תיבות והרבה מתכונים כדי שבשבועות תוכלו להכין עוד מטעמים עגבניות זה משהו כל כך קפוא אז תביאו את דריה שתעשה על הנרות בעוגה "פו" היו גם חידונים שונים ודמויות שמסתתרות ואת הילדה מלאכית שהפכה לצ'רטי ת'אותיות חברות כבלים וערוצים את הסדרה הפסיקו לשדר וצפון קוריאה עוד טיל עומדת לשגר יש מיתון, אובמה ועוד דברים בחוץ ומכשפות במקום הקוסם מארץ עוץ מהקיובה ניקח עוגיית מזל או איזה משפט מחז"ל עם תרזה לקראת הפרידה אולי נזיל דמעה טאביתה בת שלוש מאות ולא מאה רבקה היא אולי אישה חכמה אך הצבע של וויטני הוא לא בהשפעת החמה זו הולכת להיות חופשה ארוכה ולא במוטל כי אבא של נורמה את המבקרים קוטל זהו הבית האחרון כאן בשיר אז תגידו שלום שתראו אותנו בטלויזיה או בהרמוני העיר

darklighter

New member
איזה שיר מרגש, יצאו לי דמעות../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo47.gif../images/Emo190.gif

אני אתגעגע לשירים שלכם ולקישורים ולהכל
שיר מושקע, גם מצחיק וגם מרגש, כל הכבוד!

gray star

New member
../images/Emo10.gif סדרה הזויה ומגניבה. יהי זכרה ברוך.

היה כיף לאללה.

לאאאאא ../images/Emo10.gif

אבל יפה שהפורום החזיק איכשהו מעמד כמעט שנה אחרי ירידת הסדרה.... איזה עצוב זה, היו איזה 3 שנים שהייתי יושבת פה שעות LOL

למעלה