there is a new sheriff in town

there is a new sheriff in town ../images/Emo150.gif

and you better get use to it
ובנימה קצת יותר חביבה. שלום שמי רן,אני בן 24 מאיזור ירושלים,ואני המנהל החדש שלכם! קבלו אותי! *מחיאות כפיים* אז אני יודע שחלקכם אומרים לעצמכם "עוד פראייר מנסה להציל את המקום האבוד הזה" אבל אני נותן לכם את מילתי,שהפעם זה יהיה שונה. אני בטוח שקודמי עשו כמיטב יכולתם בשביל להרים את הפורום מהקרשים. אבל בשורה התחתונה,מיטב יכולתי אומר שהפורום הולך להצליח ובגדול,ואני לא הולך לוותר עד שזה יצליח. לא נראה לי הגיוני שאתר הפורומים מספר 1 בישראל לא יצליח בענף הספורט מספר 1 שלו. ולכן יש לנו ובעיקר לי עבודה רבה לעשות בשביל להגיע לחזון שלי. אבל כל מסע מפרך מתחיל בצעד אחד קטן. ומבחינתי היום אנחנו מתחילים את הצעד הזה. בקרוב אעלה הודעה גדולה ומפורטת על הדברים שהולכים להשתנות מהיום. על החזון שלי לאיך הפורום אמור להראות. על החוקים החדשים\ישנים שעליהם אקפיד באופן רציני למדי. ועל איפה אתם נכנסים בכל הסיפור הזה. אז באמת,שיהיה לכולנו בהצלחה
רן מנהלכם החדש

Cade Foster

New member
הלוואי שהמוטיבציה הזאת תישאר לאורך זמן :)

מהניסיון שלי זה לא קרה... מקווה שאצלך זה כן ייקרה. שיהיה בהצלחה

גיוש 77

New member
בהצלחה רן

אולי סוף סוף הפורום הזה יחזור להיות מעניין כמו שהוא היה לפני כמה שנים.

The WizardMan

New member
בהצלחה

אני מאוד אשמח אם יהיה פורום מסודר לקרוא בו כדורגל ולכתוב רק תדאג לטפל בטרולים , ואני בטוח שתהיה תרבות דיון טובה יותר.

lemmacantor

New member
ברוך הבא, בהצלחה רבה!

תספר קצת על הקבוצות או נבחרות האהודות עליך בכדורגל הישראלי/עולמי. שחקנים אהודים.

Xavies6

New member
סומך עליך, אבל -

זה גם מה שאמרתי למנהל הקודם. ואני לא בא בטענות אליו, עצם זה שהוא שלח טופס בקשה לניהול אומר שהוא באמת רצה לסייע, אבל בסך הכל הייתי רוצה שמי שיתמנה למנהל, ימשיך להיות מנהל ויהיה ערוך ונכון לנהל את הפורום לאורך זמן, קצת מעבר להודעת פתיחה מבטיחה וכיוצא בזה. בנוסף, אני מאוד מקווה שתהיה מעורב בפורום, שנראה את הודעותיך בנושאים לא מעטים, שבאמת נרגיש שמנהל הפורום נמצא ומסתכל, זה כבכר נותן הרגשה שהפורום חי. מקווה שלא נשמעתי דרשן ומתלונן מדי
אני תומר, ואני אשמח לסייע במה שתרצה, אני מאוד רוצה בטובתו של הפורום ושיפור ההיענות ו'כוח האדם'. יש כל כך הרבה דברים יצירתיים שאפשר לעשות, כל כך הרבה דברים שאפשר וצריך לשנות... אם היו נענים לבקשתי, הייתי מצטרף אליך ועוזר יותר לשמור שהפורום, ראשית כל, יהיה מסודר... אבל חרגתי מעט, אתה המנהל ואני כאן לכל מה שתצטרך.

Puskas

New member
אלי כהן מנהל את הפורום??

סתם סתם :) מינוי טוב,מקווה שתרים פה כמה פינות ותמשוך לפה כמה אנשים רציניים אם תצליח להרים את הפורום זה יהיה נגד כל הסטטיסטיקות והתחזיות בהצלחה איש..מצפה לך משימה קשה!

למעלה