The shit hit the fan

DJ69

New member
לפי הזכור לי

גוף ציבורי במדינת ישראל מחוייב להגיב תוך 14 יום מקבלת מיכתב. אני רק מקוה שהוא נישלח בדואר רשום.....

איריס39

New member
../images/Emo46.gif לא נראה לי שהם שמעו על זה

הזלזול באזרח הקטן חוגג. וזה נכון לגבי משרד הבריאות ורשם האגודות השיתופיות בכל אופן. אולי משרדים אחרים ינהגו אחרת (ובא לציון גואל)

DJ69

New member
ואז יבואו תלונות למבקר המדינה

ולשרים הממונים על הרשות. כמובן שאפשר לידאוג לכתבה בטלביזיה - אחד כזה כמו "בולדוג" יהיה מושלם. יש מזכירה לא. זה לא מסובך לענות, ואני די בטוח שרשות הצלילה כבר מודעת למה שהולך כאן. כפי שכתבתי, הרשות צריכה להודות בטעות, לעשות Damage Control, וללמוד לעתיד. התנצלות לאלו שניפגעו בשבועיים האחרונים גם היא תהיה במקום....

שרקי..

New member
חה חה חה התנצלות הם חושבים שקותי

בריון ושהוא היה צריך להתנצל לפקח ולסגור עניין במקום וכולם היו הולכים הביתה מאושרים. רשות הטבע הייתה ממשיכה להציק אבל על הגבול.. ואף אחד לא היה מוציא את החרא מהארון. הרי ברור שאף אחד לא יתן אישור לצלול בנתיב שייט כי אם מישהו יעלה בכחול ויסתפר מוהוק מאיזה מדחף יבוא אליו בטענות אז עכשיו יש לנו סירחון מערמת חרא עמומה בכוונה ומלחמה.. איך אומרים טיפש אחד זרק אבן ומאה חכמים לא יכולו להרים אותה מי ינצח במלחמה יש לי הרגשה שלא אנחנו

קותי

New member
או.קי. אז מה שצריך עכשיו זה רק

לחץ של המתפרנסים מענף הצלילה באילת (והם לא מעטים ויש להם לא מעט כח) על הפקחים, להתנצל יפה בפני הביריון ולהבטיח שלא יציקו יותר לאף צולל שלא פוגע בערכי טבע. זה הכל. זה לא עניינם איפה הצולל צולל, כל עוד הוא אינו פוגע בערכי טבע. אם זה לא יקרה, ענף הצלילה באילת יגווע כי אם הפקחים ימשיכו להשתולל כפי שהם התחילו בתקופה האחרונה, אי אפשר יהיה לצלול בשום מקום באילת! יש לי הרגשה שכל המהלך הזה מתוזמר על ידי איש אחד שמאד היה רוצה לראות את כל הצלילות באילת מודרכות. מר אליאב, מנהל שמורת האלמוגים. למה? כי הוא חושב שככה יישמרו על הטבע. ולכן הפקחים (להערכתי, בהנחייתו) התחילו פתאום להפריע לצלול (מה שלא היה בעבר). ואז, לאט לאט, יתברר שאפשר לצלול באתרים הטובים רק דרך ההסדר המיוחד שיש למועדונים בנקודות מסויימות עם הרשויות, לצלילות מודרכות מסירה. מה שהאיש הזה לא מבין שהוא יחסל ככה את ענף הצלילה באילת מכיוון שהרוב המכריע של הצוללים הם אלה שלא מעוניינים לצלול בעדר, עם מוביל מעצבן, ולעלות כשלחזיר הראשון נגמר האויר. השאלה היא האם העוסקים בענף באילת יבינו את זה מספיק מהר ויעצרו אותו. ותקנו אותי אם אני טועה.

דרוש

בגלל כשל זמני בסורק שלי אני מעתיק מילה במילה מודעה זו מעתון ערב ערב מתאריך 22.5.03 לוח דרושים עמוד 75 ------------------------------------------------------------------- לרשות הטבע והגנים דרוש/ה מנהל מחוז אילת דרישות: תואר אקדמאי בתחום מדעי הטבע,הסביבה או גיאוגרפיה, רקע נרחבבידיעת הארץ,המורשת והטבע. ניסיון של חמש שנים לפחות בניהול עובדים בפריסה רחבה, כושר ביטוי בעל פה ובכתב,יכולת ניהול מו"מ,עבודה גם בשעות לא מקובלות, בריאות תקינה,מגורים באיזור אילת. המעוניינים ישלחו קורות חיים הכוללים פרטים אישיים, השכלה וניסיון עד התאריך 30.05.03 לפקס מס' 5006277 02 הפונים מתבקשים לציין את שם התפקיד -------------------------------------------------------------------- זה בשיא הרצינות נותרו עוד כמה ימים להגשה ומה שלא כתוב זה יכולת התמודדות עם כל מה שרואים בשירשורים האחרונים בהצלחה

קותי, אתה טועה, קבל תיקון.

לא אליאב הוא הבעיה אלא הלחשנים הסמוכים לאוזנו. לאליאב (ולרשות שמורות הטבע) אין שום אינטרס שהצלילות יהיו מודרכות בלבד. את הרעיון הזה השתילו להם אינטרסנטים ממועדוני אילת. והם השתכנעו, כי לא שמעו דעה אחרת ממישהו שהוא סמכות מקצועית מקבילה לפחות בצלילה. (אל תיעלב, אבל אתה לא מספיק להם לצורך זה). אגב, האינטרסנטים באילת לא רוצים למנוע דווקא ממך ומשכמותך לצלול עצמאית. אתם הכסף הקטן. הם מעוניינים בעיקר להכריח את הקבוצות המאורגנות שיורדות ממועדוני הצפון להזדקק למדריך אילתי וכמו כן ל"קשור" אליהם את הצוללים לאחר הקורס דרך חבילות צלילה (מודרכת) ולמנוע מהם להכיר מועדונים אחרים בסביבה. אני, בניגוד לכמה פה, בטוח שזה לא יצליח. יצטרכו להעמיד שורה של פקחים אוחזים ידיים לאורך החופים ועדיין הישראלים יגיעו על סירת פדלים מהלגונה, או יקפצו מספינות הקזינו, או יקפצו לבקר חבר בבסיס חיל הים וישחו כל הדרך משם. מעולם לא נוצח עם ששלט בים, כן?

Lamana

New member
התגובה הסטנדרטית היא:

"מכתבך התקבל והועבר לטיפולו של הגורם האחראי על העניין" יכול להיות (אבל לא תמיד) תוספת של "במידה וינקטו צעדים ניידע אותך עליהם (אם נמצא לנכון)"

סילבסטר

New member
"מעולם לא נוצח עם אשר שלט בים "

חצי נכון אבל מעבר לכך ; צוללים רבים שלא יורדים לסיני עקב העלויות הכרוכות בצלילות המודרכות ,יחילו לעבור את הגבול באם הצלילות באילת יחויבו בעלויות כגון - צלילה מודרכת, ואז כל ה"איטרסנטים" למיניהם יצאו בהפסד כרגיל, היהודים רואים לטווח קצר בלבד ולא מודעים להשלכות של מעשיהם קותי - בהצלחה

atlantis

New member
אגב - מה עדיף מבחינת אתרי ים סוף ?

האם עדיף לצלול בצד הירדני או המצרי . היות ובצד הישראלי נראה שכבר לא משתלם ?

למעלה