The Scrappy

(OG (gimel

New member
The Scrappy

BS2000, פרוייקט של מייק D הלא הוא אדם הורוביץ הלא הוא ביסטי בוי יחד עם אחד בשם Amery AWOL Smith, שלפחות לפי AMG עבד לפני כן כמתופף עם הביסטי בויז עצמם וגם עם רייג´ אגיינסט דה מאשין. ב97 הם הוציאו אלבום סלף טייטלד שלפי מה שקראתי עליו אפשר לסכם אותו במילה אחת: מוזר, מוזר מאוד למעשה, אלבום של 35 דקות שבהם הם דחסו 23 טראקים (בערך דקה וחצי לאחד), ובכל האתרים שמסקרים אותו ממליצים לחפש משהו אחר, חוץ מGo With the Flow וThrift King, קאאזו, גלקסו, או משהו כזה, אני לא (ומי שיודע למה יודע ומי שלא לא, לא כזה קריטי), אבל מילא. השנה, בפברואר הם חזרו עם אלבום שAMG מגדירים ככה: "Did you ever wonder what it might sound like if Super Mario and the Banana Splits teamed up to record an album? Well, look no further" גם פה הקטעים די קצרים, ודי מוזרים, אבל הרבה יותר טובים (ככה אומרים). לי יצא לשמוע את הסינגל מהאלבום "The Scrappy" שילוב של סימפולים אלקטרוניים יחד עם ראפ מאאגניב כמו שרק מייק D יודע לעשות, נשמע ממש חביב. OG, שמסיים את ההודעה מוקדם מהצפוי כי מתחיל רצח מאדום לשחור.

(OG (gimel

New member
ועתידה לוטה בערפל

בעקבות מותה בטרם עת של גראנד רויאל, חברת התקליטים של הביסטי בויז שבה הם חתומים.

TeeAnTee

New member
שאלה לי

יש הגדרה מיוחדת לסיגנון של הביסיטי בויז? היפ הופ אלקטרוני או משהו בסגנון? כי נגיד בפרסי האם טי וי הם באותה קטגוריה עם אמינם וראפרים אחרים אך הסיגנון שלהם בהחלט מיוחד.

(OG (gimel

New member
תשובה לי

קודם כל, אני לא ממש מאמין בהגדרות, אני מאמין במוזיקה. הייתי קורא להם היפהופ אלטרנטיבי, אני לא מוצא הגדרה יותר טובה. וזה הגיוני שהם באותה קטגוריה הרי יש רק קטגוריית ראפ אחת... OG, רצח מאדום לשחור שולת!!!1

(OG (gimel

New member
Short Skirt/Long Jacket

שיר שרץ די הרבה בMTV:2, של להקה בשם Cake לא בדיוק היפהופ, אבל ניכרות בו השפעות שחורות, לא יצירת מופת, אלא סתם שיר חמוד שכל פעם שאני רואה את קליפו אני עוצר את הדיסק, מפעיל את הסאונד בטלוויזיה ונהנה, בטח יימאס עליי תוך כמה ימים, אבל מילא. אתם בטח מכירים את השיר שלהם Never There שהוא מעט סתמי לטעמי. בכל מקרה, check it out.

למעלה