THE PRINCES IS BACK IN TOWN

THE PRINCES IS BACK IN TOWN

און שמח לבשר על שובה של השרמוטה הקטומה לחוד החנית של הכוחות המזויינים. אחרי שקיבלה בוכנה חדשה וליקוק בלב מסטאריק חזרה השרמוטה וכוחה החזק שב למתניה הצרים והמחוטבים (מושב ומיכל של SX 2003, כן ?). כמה חזקה ? ידיו החסונות של האון בקושי הצליחו לאחוז בקרניה (העקומות) כדי להישאר עליה. הכלבה מתפרצת, זועקת בלגאן מכוונת ומכווננת.

STIVENZ 426

New member
אז עכשיו יש לך איזה 2-3 רכיבות

עד שנראה שוב שהשרמוטה הקטומה נפחה נשמתה? פייי... 2-3 רכיבות זה לא צחוק.. זה כמעט חודש..
זופאפאנה- זוהי, עמרני- זופאפאנה..
ס.

נו, שבוע הבא יש לך הזדמנות

תביא איתך את קומביזי ונעשה מיכם כריך לחם קל ומלפפונים.

שבוע הבא, יהיה גם יהיה, הפעם זה לא

יהיה כמו עם הקולרגולת, אני לא אחוס עלייך ילדה יפה, תשלמי בריבית דריבית על כל הקירקורים שלך... רק תכיני בבקשה: 1- סט תירוצים חדש "האופנוע בהרצה", ""חזק מדי", "לא רכבתי הרבה זמן", לא תופסים כבר - עקב שימוש יתר. 2- ממחטה לנגב את הדמעות אחרי שאני אפתח לך את הצורה. 2.5 עוד ממחטה לנגב את הדמעות שיעשה לך קומביזי שידלג מעל גופתה הרופסת של הנסיכה שלך. 3- חומוס (שאל את סטיב הוא יסביר לך) יאלללללללללללה בלאגן!!!

racing

New member
לא עוד הרבה זמן יהיו ילדות ....

שיוכלו ללמד גם אותך איך לירכב והמבין יבין.

../images/Emo6.gifאחי , העתיד כבר כאן.

יש כבר הרבה ילדות שיכולות ללמד אותו והכי חשוב - כדאי לו לרכב עם ילדות כי אחרי שעה הוא חייב הנשמה מפה לפה . אז.... אם לא בא לך לדפוק באמצע השטח "צרפתיות" לגזילה כדאי לך לצרף לטיול 1 ילדה לפחות (קומביזי זה גם בסדר).

בוא אני אגיד לך משהו, כבר עכשיו אין

ילדות שרוצות ללמד אותו איך לרכב. ואם הוא לא למד עד היום הוא בטח כבר לא יילמד.

למעלה