the ark of Truth

superdead

New member
the ark of Truth ../images/Emo58.gif

אז דודה שלי שלחה לי בדואר גרסה כמעט סופית ( נגיד 97% ) היו חסרים אולי 2-3 אפקטים בכל הסרט שאורכו שעה וארבעים דקות כל המוזיקה הדיבור העריכה הכל כרגיל עכשיו לסרט עצמו האמת לא יודע הרגשתי שזה פשוט לא זה הכל היה מקרי מידי כמ שלמדנו להכיר בסדרה אבל פשוט ברמה יותר מצחיקה לדוגמא יש קטע שטילאק נפגע וממליח איך שכוחותיו האחרונים לקום אחרי כמה שעות התחיל ללכת ללכת ללכת ללכת ללכת מעל הרים וגבעות מגיע ליד העיר של האורי ונופל וכנראה מת או משהו כמה סצינות אחרי זה יורדת לה יד מהשמיים מעבירה את עצמה מעל הפצע של טיאלק והוא קם ומתחיל לרצות לכיוון העיר כמה סצינות אחרי זה הוא במפתיע עומד מחוץ לתא שדניאל כלא בו לבוש במדים של לוחם אורי וכל הסרט מלא בכל מיני דברים כאלה אבל פשוט מלא מפוצץ מה שגרם לי להרגיש שהם פשוט ניסו יותר מידי ודי נכשלו האמת אני לא אומר שהסרט עצמו לא כיף לצפיה או משהו כזה אבל פשוט ציפיתי להרבה הרבה יותר נקווה שהסרט הבא יהיה יותר טוב

the YOOK

New member
../images/Emo45.gifודוקא מהסרט הבא אני לא מצפה להרבה../images/Emo58.gif

הוא נשמע כמו העתקה של אחד הפרקים הפחות טובים והיותר מטופשים בסדרה...

ilovenewyork

New member
חבל חבל חבל

בבלוג שלו - ג'וזף מזלוטי דיבר על ההדלפה ואמר כי הגרסה הזאתי היא גרסא לא סופית והעניין עם ההדלפה מעמיד בסיכון המשך צילום סרטים חדשים ! אז באמת תודה לאחד שהדליף !!! הרסת לכולם את ההמתנה , ציפיה , והנאה הרי ברור שאי אפשר להנות מסרט שהעריכה שלו לא הסתיימה אי אפשר להקשיב למוזיקה כאשר מדובר בקובץ באיכות גרועה אי אפשר להנות מאפקטים כאשר חלקם חסר ( ולפי הבלוג שלו יש עוד ליטושים רציניים שצריכים להיות בגרסה הסופית ) אי אפשר להבין את האינטרס של המדליף כאילו באמת 3 חודשים אנשים לא יכולים לחכות ולהשקיע בסרה האהובה שלהם ? אני לא אומר שלא ראיתי ראיתי ואני מצפה לגרסה הערוכה חתוכה ועם כל האפקטים והסאונד המקוריים ולאמר שמוביוס היה אחד הפרקים הגרועים זה בלתי מתקבל לדעתי והזוי לחלוטין( אבל כל אחד זכאי לדעה משלו אז אני לא נכנס פה לוויכוח כן הכי טוב או לא הכי טוב ).

superdead

New member
זה ממש לא ככה

כל הסרט אם עריכה מההתחלה ועד הסוף כל הסרט מדובב לגמרי וכל המוזיקה נמצאת אין סאנוד של רקע וכאלה אלה ממש מה ששומעים בסרט עצמו

superdead

New member
לא משקר אבל

הוא אומר שהסרט בכלל לא גמור וזה נראה שחוץ מ2-3 אפקטים פה ושם הסרט די גמור :ם

למעלה