tankadin

tankadin

היי, קצת שאלות לגבי specing לפאלאדין טאנק, הגעתי ל80 רק לאחרונה אז אני עדיין משחק עם הטאלנט לגלות מה עובד לי הכי טוב אבל.. קראתי בהרבה מקומות שSP כבר לא משחק תפקיד לפרוט. אז הורדתי את הכשרון של הSP מהעץ של הפרוט, ומרגיש לי שהנזק שלי ירד משמעותית, ובהתאמה האגרו, עד כמה זה באמת שמיש לטנק? מאנה, שעשיתי AOE TANKING מצאתי את עצמי בלי מאנה בשלב מסויים לקראת סוף הקרב, וזה אחרי שאני עם הSEAL וJUDGEMENT של מאנה, אז לקחתי את הטאלנט שמוריד עלות של קסמים מיידים מעץ של הRET, נכון אין לי בעיית מאנה אבל מרגיש לי בזבוז משווע של נקודות. ושאלה אחרונה, RET AURA, מייצרת נזק שאני חומק\בולם\מגן את המכה? מוזר לכתוב חלק מהמושגים בעיברית. תודה רבה למי שיוכל לעזור ^^

אז בהנחה שאני על DEF CAP משריון

אני מגלגל על אלה של מרפאים? ממה שקראתי הSTAT הכי חושב הוא כוח. לא בטוח שהבנתי מה הולך פה ^^

O s w a l d

New member
Imo

You don`t gear up for sp as in tbc, but you do take that talent. Holy damage is still effected by sp, obviously.

dsa100

New member
טוב תורם קצת מנסיוני (מקווה שלא מטעה)

הbuild שקישרת הוא לא רע, אני הייתי מוותר על הנק של BoK ומשקיע במקומות אחרים (reckoning למשל) נתחיל מהסוף של השאלות retribution aura עובד ונותן נזק כל פעם שפוגעים באחד מחברי הקבוצה (אם הם במרחק 30Y ממך), פוגע בכוונה עבר את dodge ואת ה parry ,כלומר יכול להיות שהמכה נחסמה ע"י המגן וגרמה ל 0 נזק, אבל המכה עדיין יקבל את הנזק של ה ret aura. אם עברת את ה crit capped אתה צריך להשקיע ב stran ו sta , ה health אמור לשאוף לסביבות ה 24k והכוח...כמה שיותר יותר טוב. המטרה כדי לשמור על aggro לאורך כל הקרב היא לעשות נזק כל הזמן ,משהו שקשה מאוד לעשות רק עם Holy damage, ולכן צריך לשלב בין נזק רגיל ל holy damage. כיצד אני מתחיל קרב? קרב נקד mob אחד. 1) BoS עלי , גם יעזור ל mana שלי לא להגמר וגם גורם נזק נוסף. 2) seal of vengeance או seal of righteousness עובדים (תבחר אחד ההבדלים בנזק לא ממש גדולים) 3) מתחיל בשילובים של judgment , shield of righteousness, avengers shield 4) כל הזמן Spam ל holy shield (מעלה את אחוז החסימה,וגם מיצר עוד נזק) 5) hand of reckoning / rightous defence אם יש בעיה כלשהיא ב aggro. קרב נגד multy mob 1) BoS עלי. 2) seal of vengeance או seal of righteousness עובדים. 3) avengers shield/hammer of rightousness /consecration 4) מתחיל בשילובים של judgment , shield of righteousness על המטרה הנבחרת. 5) כל הזמן Spam ל holy shield 6) hand of reckoning / rightous defence אם יש בעיה כלשהיא ב aggro.

אחרונה ודי

ממה שהבנתי reckoning מתייחס ל "נזק לבן" שהוא החלק הכי זניח בנזק שלי ובאגרו, לא היה עדיף stoicism כדי לצמצם stun? (החלק הכי מעיק בעיני, לעמוד שם ולא להיות יכול לעשות כלום) מבחינת רוטציה 9696 עובד נהדר. וההתייחסות שלי לret aura היתה בהקשר של הזנק שנגרם ממנה מייצר אגרו, נזק הולי, ולכן אולי לא שווה להשקיע בdodge\parry כי לחטוף מכות תכלס עוזר לי לייצר אגרו.

dsa100

New member
תשובה

זה צריך להיות שילוב של השנים, נזק "לבן" לבד לא יספיק , וגם Holy לא יעבוד לבד, צריך שילוב של שניהם בנוגע ל dodge ו parry , זה נכון שלחטוף מכות מיצר אגרו, אבל אתה לא יכול לחטוף יותר מידי מכות , לכן הרמה של שניהם אמורה להיות בסביבות ה 25% ככה תשקבל מכות , אבל לא יותר מידי. stoicism זה נחמד מאוד (למורת שנראה לי שיותר משמעותי ב pvp) ואני גם לקחתי אותו, הוספתי קישור ל build שלי. ו reckoning זה פשוט must , זה מיצר הרבה נזק כשזה עובד.

Aountrio

New member
Touched by light

אתה רק צריך לארגן שאתה crit immune להמלא את עצמך בסטאמינה וshield block זה פלאטנק על רגל אחת.

אז לא הבנתי כלום

אני צריך כוח וסטאמינה, SP לא בשבילי, אבל עדיין הטאלנט של הSP מבוסס סטאמינה הוא נחוץ? פלאטנק לא נשמע כיפי, טנקאדין לוקח בעיני.

TheVillageIdiot

New member
הטאלנט יפתור לך את הציוד.

זאת אומרת שאתה לא תצטרך להשיג ציוד SP כי כבר יהיה לך מספיק מהטאלנט. קח ציוד של לוחמים וזהו.

למעלה