T-34 או סופרנו

Bambook7

New member
T-34 או סופרנו

שלום חברים, אני חדש פה, והנה שאלת הפתיחה שלי: אני מטיס טריינר (כנף עילית) ורוצה לעבור הלאה לטריינר שני כנף תחתית. קיבלתי הרבה המלצות על T-34 אבל הבנתי גם שהסופרנו מעולה, אולי אפילו יותר מן ה T34. אגב, השאלה היא ביחס למנוע 0.46 תודה.

funfly

New member
לדעתי...

בתור טיסן שני אחרי טריינר א את הטי 34... לסופרנו יש כנף טרפזית והוא הרבה יותר מהיר ואוירובטי...אולי בתור טיסן שלישי אחרי שימאס לך מהטי 34...

Bambook7

New member
OS או Rossi

תודה. אני מתכנן גם לקנות אחד מן השניים לצורך העיניין: OS FX 0.46 או 0.45 - Rossi 0.40 המלצה?

Bambook7

New member
T-34 KMP

יש גם תוצרת KMP הקנדית, גוף פיברגלאס וכנף קלקר מצופה בלזה. מישהו יודע משהו על הקיט הזה?

avistar6

New member
גם במקרה של פגיעה בטיסן יותר קל..

לתקן בלזה מאשר פיבר אלא אם כן אתה מבין בתיקונים חוץ מזה שהוא יותר זול ויותר קטן -מנוע 46 סוחב אותו יפה מאוד אבל הבחירה שלך

yany11

New member
בדיוק להפך

פיבר יותר קל לתקן, תיקרא את המאמר

avistar6

New member
תקרא שוב את מה שכתבתי

אם אתה יודע איך להתעסק עם פיבר אז זה ממש קל ואם לא עדיפה לך הגרסה של הוורלד מודל

masterbldr

New member
אני יכול להמליץ על פשרה טובה!

ה- T34 הוא באמת טיסן שני קלאסי הסופרנו על גבול היותו טיסן שני למרות שמי שמתעקש יכול לעבור אליו כטיסן שני כל עוד מטיסים בהתחלה ממש באיזי עד שלומדים את הכלי כמו שצריך יש לוורלד מודלס את הטיסן sky raider mach II הטיסן הזה מאפשר "גמישות" רבה טיסן כנף תחתית ידידותי למשתמש, סלחן ושובב! ניתן גם לשדרג אותו מעט ע"י הגדלת הגה הכיוון (דורש פיצול של הגה הגובה) ואם רוצים ניתן להוסיף קצות כנף בצורה מהירה ופשוטה ואז הטיסן שומר על תכנותיו ומאפשר תכונות נוספות אחרות כמו דיוק בטיסה והחזקה טובה יותר בנייף אטרקטיבי במחירו וקלות בבנייה מומלץ בחום אלה הצבעים החדשים שהוא מגיע איתם קודם לכן היה צהוב כולו

Bambook7

New member
תודה masterbldr ועוד שאלה...

לצורך העיניין אני רוצה לקנות מנוע: OS FX 0.46 או Rossi 0.40-0.45 המחיר לא משחק לי כשיקול כאן. המלצה?

eransa

New member
אחי, יש שיקול נוסף - כנס

מנוע רוסי הוא חזק ביותר אבל מפיק רעש ברמות הרבה יותר גבוהות מ OS שים לב אם אתה מטיס בקרבת מגורים הדבר יכול לעורר את חמת השכנים צריך לשמוע בכדי להבין ערן

Bambook7

New member
Rossi & neigbours...

במקום שאני מטיס אין הרבה שכנים, חוץ אולי מכמה ג'וקים ולטאות... (מקווה שיסלחו לי) - אבל הרעש עד כדי כך חזק?

yany11

New member
תראה

רוסי מנוע מאוד חזק, אבל אין לו מומנט גבוה, כלומר הוא מתאים בעיקר לטיסני מהירות, לטיסן כנף תחתית הוא יהיה מעולה אבל השאלה היא לאיזה כיוון אתה הולך f3a או 3d, ל f3a הוא יתאים כי זה טיסן מהירות אבל אם אתה מתכוון להמשיך ל3d אז תיקח בחשבון שהמנוע הזה לא מתאים. לגבי OS, לי יש את ה ax מנוע מעולה קל לכיוון וחזק יחסית ויהיה טוב גם לטרי די וגם f3a (אני מטיס איתו 3d).

Bambook7

New member
ל yany11

ללא ספק f3a מוזר בקשר למומנט, כי בנתוני "היבשים" יש לו גם מומנט שאף אחד לא משתווה אליו...אז מה, עובדים עלינו?

yany11

New member
איזה נתונים?

בדר"כ אין נתונים על מומנט.. על פי מה שידוע לי הוא מתאים לטיסני מהירות והוא לא יעבוד טוב עם פרופ בעל קוטר גדול, אפשר לראות גם ע"פ הפרופים המומלצים: 7*10 , 8*10 לרוסי 45.

Bambook7

New member
ל yany11

נראה שאתה צודק, יש את הנתון של HP 2.1 לרוסי 45, וזה בהחלט לא מומנט... אבל HP לא מרמז על מומנט?

yany11

New member
לא ממש..

מהלך בוכנה גדול יתן מומנט יותר גבוה, כך המנוע יעבוד בסל"ד נמוך יותר אך יתן יותר מומנט, זה מתבטא בהחשה יותר טובה.

למעלה