Sweet Sixteen

jesie12

New member
Sweet Sixteen ../images/Emo65.gif

הבן שלי יחגוג מחר 16 קייצים ואני מועפת מהבית, לא לפני שקיבלתי הוראות להכין כיבוד הולם, מה להכין
ומי מאמץ אותי
ואיך זה הגיע כל כך מהר?
רק אתמול נולד, ורק לפני יומיים חגגנו לו בר מצווה?

דג דה גן

New member
סיר ענק מלא

נקניקיות ולחמניות מיוחדות (אלה הארוכות האלה שמתאימות לנקניקיות ). וקטשופ . זה כמובן בתוספת למיני סלטים קנויים , ממתקים ומתוקים. והמון קולה. אלה... יש להם שלפוחית חיצונית..

אז קודם כל ים מזל טוב לבן היקר ../images/Emo23.gif

הרבה נחת ג'ס! (ובסוד...הרבה סבלנות) פיצותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת (כמובן)!!! וכמה סרטים "יפים" בדי.וי.די. =ונגמר הסיפור. יש לך איפה לישון- או לעשות לך מקום לידי במיטה

d a n i e l s 5

New member
16 מלאו לנער !

ככה מתנגן לי השיר ) שיהיה יומולדת שמח לנער/גברבר . ואת ה"סילוק" מהבית אנחנו כבר מכירים.....בעסה , אבל זה חלק מהחיים :) כיבוד - הרבה משקאות, הרבה נשנושים, קערות של פופקורן.... לא הייתי מכינה להם אוכל....סתם כי בטח את לא רוצה למצוא את כל הקטשופ, החרדל ושאר הממרחים מרוחים לך על הספות/קירות ובכלל. שיהנו !

אא ניר

New member
יש פה בעיה קשה ביותר !

וכשל לוגי מטורף. ממתי חוגגים בר-מצווה טרם נולד הרך ?

Rinattt

New member
מזל טוב... ../images/Emo65.gif

אחחח מחכה שיעיפו אותי גם מהבית... בטוח אמצא לי פינה חמה [תרתי משמע
] להיות בה

קטי30

New member
../images/Emo50.gif../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif

מאחלת לך שיעבור בשלום
תנשמי עמוק תהיי מכונה להכל הזמן עף הזמן רץ והילד כבר גברבר הרבה מזל טוב לנער

ת מ ו ש

New member
../images/Emo49.gif לגבר הצעיר../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

להיות בן 16.. בהחלט מעורר זכרונות נפלאים
הרבה אושר לכולכם

מזל טוב לילד..../images/Emo65.gif

(SWEET SIXTEEN) זה רק לבנות... בכל אופן מזל טוב לנער כבר ילד גדול הרבה אושר והרבה נחת ..

N D R

New member
רק שבכיבוד לא תכלילי עוגות שוקולד

וקרמבואים ולא כל דבר שיכול לצבוע קירות. גם גם לא נצנצים!!!!! המון המון מזל טוב

קזה1

New member
מזל טוב מזל טוב../images/Emo65.gif

חופן ברכות ואיחולים לנער ולאם המאושרת

R a c h e li

New member
המון מזל טוב ....../images/Emo25.gif

תגידי זה לא היה אתמול הבר מצווה ?
ועכשיו ברצינות את לא מכינה כלום הוא צריך להתארגן עם החברים את רק נותנת טיפה כסף חחחחחחחחחחח מה קרה ? גם רוצים להעיף אותך וגם צריכה להכין יאללה בואי אלי אני מוזמנת למסיבה של הבן שלי בבית שלנו....
ואפילו שאני לא מכינה

jesie12

New member
WOW תודה לכולכםםםם../images/Emo24.gif

אז ככה הכנתי בית מלא כלטוב בחטיפים+ פופקורן+ עוגת יום הולדת קנויה+עוגות שמרים +עוגיות+שתיה מכל הסוגים ואירגנתי לי יציאה לחוף דבוש בהרצליה.. לא לפני שהשארתי בית מצוחצח והכנתי את עצמי נפשית לזה שאגיע ואמצא אורווה
שעתיים לפני הילד יצא מהבית ואני (לא נעים לי לספר) נכנסתי לאייסיקיו שלו, היתה שם הודעה מנצנצת..פתחתי אותה ורואה דו שיח.. *** "אז איך אתה חוגג היום?" בני היקר עונה: "עם החברה שלי לבד בבית".... אההההה??? וואט דה פאק??? הבית מאורגן ל30 איש לפחות והוא בוחר לבלות רק עם החברה .. נו ..טוב..זה יום הולדת שלו והוא יקבע איך בא לו לחגוג (ביננו? בגיל הזה גם אני חגגתי ככה עם אבא שלו) אז קיבלתי פקודה מהילד (גבר) לא לחזור לפני שמתקשרת ומוודה שה"חגיגה" נגמרה, שלחתי SMS ולא נעניתי.. מהססת..חייגתי אליו.. "מאמי מה קורה"? "אמא' את יכולה לבוא הם הלכו".. עאלק "הם"
חזרתי לבית מצוחצח כמו שהשארתי (תודה בן שלי) הכיור היה ריק כמו שהשארתי, הריצפה נשארה מצוחצחת ובחדר שלו עמד בקבוק פנטה ענבים2 כוסות +2 צלוחיות עם שאריות עוגת יום הולדת.. אמרתי לכם שיש לי ילד מקסים ואני מתה עליו
ליגללללל אמא חולה עליך

למעלה