SV650

• פותח הנושא Luke
  • פורסם בתאריך

Luke

New member
SV650

כבר למעלה מחודשיים אני שומע שמועות על שמועות לגבי הבאותו של הטווין המדהים הזה ארצה. היום נכנסתי לאבניר ושם טענו שאין כרגע תוכניות להביא אותו( ושאלתי היא למה????) .....יש למישהו מידע מוסמך לגבי הנושא?

הסיבה לא מביאים SV650 לארץ בנתיים

כל אופנוע חדש שטרם יובא לארץ חייב לעבור תקינה .. כאשר למי שלא יודע מביאים אופנוע בודד לארץ שולחים אותו לבדיקת מהנדסים (אם אני לא טועה במכון התקנים) הם מסתובבים סביבו ומחליטים האם האופנוע עומד בתקן או לא . כאשר תקינה עולה סכום לא מבוטל של כסף - מספר אלפים ליתר דיוק. ועכשיו לוק ישאל מה הבעיה .. ? הSV650 נמכר כמולחמיות חמות באירופה עד כדי כך שאין להם מספיק כדי לספק את הדרישה, ובטח לא לשלום למדינות קטנטנות כמו ישראל. אז עופר אבניר יאלצו להמתין עד שתתמתן הדרישה באירופה ואז יתחילו עם התהליך . בילבי

סחתיין על ההסבר

אני מניח שזו סיבה כללית גם לאופנועים אחרים שלא מביאים ארצה. וגם לפעמים בגלל סחירות אבל כמו שנאמר הSV650 לא סובל מהבעיה הזו...

Easy_Rider

New member
האמת, בשוק הישראלי אי אפשר לדעת

המון אופנועים מצויינים שנמכרים כמו לחמניות טריות באירופה לא מיובאים לארץ, וגם אלו ששווקו בארץ לא תמיד זכו להצלחה כבירה. השוק הישראלי לא ממש מתנהג כמו שוקי אירופה מסיבות שונות ומשונות. לדוגמא ה- בנדיט 600. לגבי ה- SV זה נורא תלויי במחיר, אם הוא יהיה בסביבות ה- 70K ש"ח כדוגמאת אופנועי הספורט מרובעי הצילינדרים לא תהיה לו שום הצלחה בארץ. הכל טמון בתמחיר, או כמו שנכתב לפני עשור בערך במאמר "מר ישראלי קונה מכונית" , כמה שיותר פח לשקל ... אולי זו הסיבה שאופנועים ערומים לא הצליחו בארץ מי-יודע-מה.

Luke

New member
אני לא מתכוון לקנות SV בארץ

אני מתכוון להביא יד שניה מאירופה (מודל 2000) וידעתי שאני לא יכול ליבא אותו ללא תקינה

למעלה