SUPERVISION F3D מקפל כנפיים

alm3d

New member
SUPERVISION F3D מקפל כנפיים ../images/Emo2.gif ../images/Emo128.gif

הייתי ביום שבת במנחת הטיסנים בראשון וראיתי שם את ה SUPERVISION F3D הטיס אותו שם בחור בשם גיא אני חושב, והטיסן קיפל לו כנפיים בעת ביצוע רול. אני חושב שכבר הזכירו כאן שטיסנים שלהם חלשים וחבל שכך לעוד מישהו הטיסן נשבר בטיסה???

Boogle

New member
../images/Emo7.gif גיא, תנחומי, השבת הייתה ממש לא

מוצלחת.

alm3d

New member
של היצרן הזה שמייצר את שני הטיסנים

קאטנה וסופר וויז'ן לחבר שלי היתה קטאנה שגם התפרקה באוויר פשוט הגה הגובה התנתק לו שם בטיסה

sgret

New member
חחחח. אז תלמד אותו להדביק הגה גובה

כמו שצריך.

נועם ג

New member
יש שיטה מיוחדת של הדבקת מיצבי גובה?

מורידים את הציפוי במקום שבו הוא מודבק לגוף מקבעים עם סיכות שמים כמה טיפות של דבק מהיר אחר כך מורחים אפוקסי 30 דקות וזה כל הסיפור אם אתה ממש פרנואיד אפשר לשים משולשים יש שיטה אחרת?

בקאטנה v2

יש ציר מיוחד שבאמצא שלחו יש חריץ שמאפשר טיפטוף של דבק לביפנים ואז הכול יוצא מצוין עוד משהוא אני ממש לא ממליץ לנדביק את הצירים של הקטאנה או של הסופר ...... בדבק אפוקסי כי זה לא טופס מניסיון מזל שזה התחיל לצאת לי בקרקע

Boogle

New member
שמעת פעם על סיכות לאבטחה ../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

מה קשור לסיכה

לא כול אחד סם סיכת אבטחה למרות שאני מיתכוון לסים אבל אחרי שאני יעבור את הטסט כרגע הכנסתי לו דבק מהיר ונירא לי שהוא תפס מציון

Boogle

New member
דבק מהיר תופס מצויין

עד שהוא משתחרר, בדרך כלל בזמן טיסה. ואז תוכל לחזור ולספר לנו סיפורי זוועות בשרשור הנעוץ. ומי מבטיח לך שהדבק המהיר לא ישתחרר בטסט? יש לך דיבור איתו? מטעויות לומדים אחרת עושים אותן שוב ושוב ושוב.

eagle701

New member
חחח ציר מיוחד:) זה ציר CA מה כלכך

מיוחד בו?? וצירי CA מדביקים עם דבק מהיר מפה בה השם CA דבק מהיר ולא אפוקסי! וחייבים לשים סיכות לא משנה מה

alm3d

New member
../images/Emo46.gif נשבר לו המייצב כ 3 ס"מ מהגוף

מה זה קשור להדבקה????? למה אתה ישר תוקף? אתה לא מכיר אותו , תאמין לי הוא בונה מצויין!

ValaZ

New member
הטיסנים האלו לא חלשים בשביל שישברו

אלא בשביל להיות קלים, תנאי לביצוע 3D טוב, אז אם הטיסן מקפל כנפיים או שהמייצב נשבר אולי לא מטיסים אותם כמו שהם תוכננו לטוס. כבר ראיתי חברה עם קאטנות שמטיסים אותן כמו טיסני ספורט וזה פשוט התעללות בטיסן, הם פשוט לא מתוכננים לסבול משיכת UP אדירה בפול מנוע

iiisrael

New member
אני חייב להבהיר אני לא בא לתקוף

אף אחד אלא רק חוות דעת וקצת ידע כללי.... אם אתם שומעים על טינים כמו ניקח לדוגמא את הקטאנה למשל שאני לא פעם ולא פעמיים שמעתי שנשבר או נתלש או מה שלא תרצו שקשור להגה גובה חשבתם לבדוק אולי פעם ממה זה קרה... אולי הטיסן לא מתאים לעומסים שאתם מכניסים אותו אליהם כמו הקטאנה הטיסן לא אבל לא מיועד לטיסות מהירות ובאזים מטורפים כשאני בטוח שבכל המקרים שנתלש להם ההגה גובה הטיסן היה באיזה באז מטורף או משיכה מטורפת של ההגה גובה במהירות אלה טיסני 3D למי שלא הבין רוצה לעשות באזים וטיסות מהירות קנה איזה טריינר או איזה טיסן מהיר לי אישית יש גם קטאנה וגם סופר ויזון ואני מרוצה משתיהם הסופר ויזון למי שרק מתחיל להכיר אותו יכול לראות כבר בטיסה ראשונה שאם טסים בפול מנוע טיסה ישרה מעל 6-8 שניות כל הטיסן ואני מדגיש כל הטיסן נכנס לפלאטר מטורף בכלל שאם לא מורידים מנוע מייד כשרואים את זה כל הטיסן מתפרק לכמה חתיכות טובות .... לסיכום לפני שאתם קונים טיסן תבדקו טוב טוב את המגבלות שלו ולדעת מה יכול לקרות במצבים מסוימים שהטיסן יכול להיכנס אליהם ואם הוא מתאים בכלל למה שאתם מחפשים... דעה אישית שלי כולם מוזמנים להגיב...

ram_z

New member
גם לי הייתה קטאנה

ונחשו מה? אני יודע שהטיסן לא בנוי לטיסות מהירות אלא לטיסות איטיות ופרועות. אבל מה יום אחד הרגשתי צורך עז לבדוק את התאוריה של טיסה מהיר מעיפה את הציפויים! אז הציפויים לא עפו אבל הגה הגובה קיבל פלטר כזה עצבני עד שהוא השתחרר כמעט לגמרי במזל שמתי לב לזה ומיד הנחתתי את הטיסן בשדה (בטיחות מעל הכל) אחרי תיקון קל הטיסן חזר לאויר ומאז אין יותר באזים בפול מנוע עם הטיסנים האלה!

alm3d

New member
יכול בהחלט להיות אולי פשוט נשאל אתו

מה הוא עשה עם הסופרויז'ן שהוא התפרק לו באוויר.

ymarom1

New member
לי היו את שתי הקאטנות...

בשתי הצבעים, לצערי אחת כבר איננה, אבל מה זה השטויות האלו על קיפול כנפיים??? מי שנשבר לו הטיסן הזה במהירות כזו של באז או משהו זה רק באשמתו, יש כאלו מיליון קאטנות בארץ וכולם מבסוטים, חוצמZה שזה כבר פעם שניה השבוע שאני שם לב שמתחזים פה אנשים ויש אינטרסים סמויים, מי אתה ארז?? שנרשמת לפורום רק עכשיו ואתה כבר מעלה ספקולציות לגבי טיסנים שמתפרקים? איפה גיא שנשבר לו הטיסן? למה שלא יעהנ מישהו שבאמת תחקר מה היה שם, הבנתי שכבר יש כמה טיסנים כאלו שנמכרו ולאף אחד אין בעיה, אז כנראה שמישהו פה מפקפק באינטלגנציה של חברי הפורום ושוב מלחמה של חנויות גורמת לשטויות לעלות מעל דפי הפורום כל טוב

למעלה