Superstar

Material Boy

New member
גם בויקיפדיה

תוכל למצוא את אותו מידע. תסתכל כל הרשימה - עמודת ה-"US" זה הכוונה לפיק פוינט של הבילבורד.
כמו כן - ציטוטים מויקיפדיה:
על טייק אה באו:
"Take a Bow" was a huge success for Madonna on the Billboard Hot 100 chart. It topped the chart for seven weeks and is her longest-running number-one single on this chart.
על סיקרט:
In the United States it peaked at number three on the Billboard Hot 100

וסתם כדי שתדע, אתה בשלך, אבל אני גם בשלך, חחח.. מה שאני מתכוון זה שאני לא מתווכח איתך. סיקרט הוא סינגל מדהים, מכל הבחינות. אם זה בליריקה, בקליפ, אפילו בזמן שהוא יצא, הוא פשוט היה כל כך מדוייק. אני פשוט ציינתי עובדות לפני כן, כפי שאתה אמרת. וכאן אני רק בא להסביר עד כמה ביקורת לא מעניינת אותי ובסופו של דבר מבחן הזמן קובע.
ועפ"י דעה אישית - באלבום בדטיים סטוריז מדונה עשתה בחירות הכי נכונות שאפשר לגבי הסינגלים. עם כמה שאני אוהב גם את אלה שלא יצאו כסינגלים, אין לי כל ספק שאלה שכן יצא - הם אלו שהיו צריכים לצאת. ולכל אחד מהם היא נתנה קליפ שהוא יצירת מופת בפני עצמו (אני חושב שזה האלבום היחיד שלה שאני חושב ככה על כך אחד מהקליפים שבו).
אז מזל שיש אותנו לומר את זה - השירים מבדטיים סטוריז הם סופר חשובים בקריירה של מדונה, והאלבום עצמו הוא אכן אבן דרך בקריירה שלה. ושיזדיינו כל המבקרים. וסליחה טלי על שאני מנבל את הפה בשבת

במדנא לעומת זאת, היא בחרה נכון את GGW. וזהו..

Interlude19

New member
אז כנראה

שמשהו לא ממש הסתנכרן שם. אני הצצתי בויקיפדיה הרשמית של כל אחד מהשירים, ובלשונית שנקראת "Chart" ניתן לראות שחור על גבי לבן כי "Secret" זכה לארבע נציגויות מקום ראשון (כולל ה-Billborad Top Hot האמריקאי) בעוד ש-"Take A Bow" זכה רק לשלושה. תווכח בעצמך;
"Secret" - http://en.m.wikipedia.org/wiki/Secret_(Madonna_song)#section_7

"Take A Bow" - http://en.m.wikipedia.org/wiki/Take_a_Bow_(Madonna_song)

Material Boy

New member
אההה הבנתי

מאיפה הטעות, אז אתה צודק לגבי מצעד, אבל חלקית.
סיקרט נכנס למצעד "U.S. Billboard Hot Dance Club Play" שהוא מצעד שוליים של הבילבורד שעוסק במוזיקת מועדונים, שאגב - למדונה יש בו שיא של שירים שנכנסו למקום הראשון במצעד. זה מצעד נחמד, אבל בוא נגיד - לא המצעד שאליו מדונה מחכה. אני דיברתי על המצעד הרשמי של הבילבורד - "US Billboard Hot 100", שבו כאמור השיר טייק אה באו הוא השיר של מדונה ששהה הכי הרבה שבועות - 7 שבועות.
לכן אתה גם ראית באתר הרשמי של הבילבורד שהם רשמו על סיקרט שהוא הגיע "רק" למקום השלישי במצעד, כי הכוונה למצעד הרשמי.
אניוואי - סיקרט הוא שיר מדהים והיה ראוי להיות גם במקום הראשון. טייק אה באו מהמם ויומן נייצ'ר גם כן. אין ספק שמדונה עשתה בחירות מדוייקות בסינלים שלה באותו אלבום.
ומי יודע - אולי מדונה עוד תכה על חטא בנוגע למדנא - השמועות אומרות שקליפ ללאב ספנט בדרך. שימו לב - מדובר בשמועות. לא אמרתי שום דבר.

tali44

New member
אני בכלל לא התייחסתי בתגובה שלי

ל- "Human Nature". עיקמתי את הפרצוף על סופרסטא והבחירות סינגלים המזעזעות שלה בזמן האחרון.

למעלה