Steve Hillage-Live At Deeply Vale

ozitex

New member
Steve Hillage-Live At Deeply Vale

במילה אחת- וואו! הופעה חיה של סטיב הילאג משנת 1978 ששכבה באבק על השנים עד שמישהו נפנף את הלכלוך ועשה מעשה נאצל. ממש לפני שהוא הלך לכוונים חדשים לגמריי מאלו שהיה בהם בגונג ארזקל וכו. על פי מה שכתבו בקומוניקט- "A must-have for any and all fans of Hillage, Gong, Canterbury, Avant Garde and just good British psych in general." **** Record Collector

ozitex

New member
Deeply Vale Festival 1976-1979

אנצל את ההזדמנות לספר על הפסטיבל העלום הזה שהתרחש בתחילת שנות השבעים ומשך אליו אך כמה מאות צופים. הפסטיבל נערך במשך כמה שנים, משך אליו בשנתו הראשונה כמה מאות ושנה לאחר מכן כמה אלפים. עדיין זה לא היה משהו שדמה לוודסטוק אבל כראוי לפסטיבל איזוטיר שפרש כנפיו מעל כמה להקות אנדרגראונד כמו להקת הפרוג TRACTOR, הרכב הטרום פאנק של סטיב הילאג' ,ההרכב ההיפי של TWINK המזוהה עם GONG - הנקרא Here And Now ולהקת הקאלט THE FALL בהחלט היווה אירוע מעניין מבחינת תרבות הפסטיבלים של אחרי עידן וודסטוק. אפשר לקרוא כאן על הפסטיבל ולהתרשם מהאוירה בתקופה ההיא של עידן טרום הפאנק.

jbloo

New member
רק הבהרה קטנה-

לא מדובר באותו טווינק שחושב בוורוד... ראיתי את הHERE AND NOW בהופעה, הם עדיין ממשיכים להופיע, ברוב הקטעים האינסטרומנטליים עדיין שומעים את ההשפעה של גונג, אבל קטעי השירה די מזוויעים וקיטשיים. בשנות ה70 הם דווקא היו אחלה בחלה - שילוב של הספייסיות של גונג עם הניצנים של הפאנק (ואני לא מדבר דווקא על התקליט המשותף עם דייויד אלן וגילי סמיית).

Jflyaway

New member
רק הבהרה לא קטנה... THE FALL

הזכרת את להקת הקאלט THE FALL .. זה האנדרגראונד של הפוסט-פנק, וזה במקרה גם ההרכב שהוציא הכי הרבה אלבומים PER תקופה. מדובר בהמון מוסיקה. המנהיג של הקבוצה MARK E SMITH טיפוס מוטרף ומעניין, אני מציע לכולם לראות גם את הסרט הדוקומנטרי שיצא לאחרונה גם ב די-וי-די The Wonderful and Frightening World of Mark E. Smith ובו תולדות האיש המדהים הזה וההרכב THE FALL שלא הפסיק לפעול מאז 1976 או 1977 (?) האלבומים עצמם נעים בין המדהים למעייף. לי יש כעשרה מתוך עשרות רבות שווה לכם לחקור את ההרכב הזה גם אם אינו פסיכדלי, אבל בהחלט אנדרגראונד נ.ב הם גם עשו קאבר ך MR PHARMECIST של THE OTHER HALF, משירי הגראז' הגדולים של הסיקסטיז

למעלה