STAC זה עבורך בבואלינג הפסדתי

מצב
הנושא נעול.
פלייר מספיק עם זה!!! אתה מגיב גם

בבקשה תפרט טיפה יותר...
לא כל כך הבנתי: 1. כמה דמי ניהול אתם לוקחים לשנה ? 2. מה קורה אם אתם מרויחים פחות מ 6% מהקרן שנבחרה ? 3. איך על 100K$, זה ששמת 25K$ בחשבון שלי, אמור להרגיע אותי ? ובאופן כללי יש לי רעיון: לפי דבריך כפי שמופיעים בהיסטוריה של החודשים האחרונים, הטכנולוגיה שלך מכה את תיק השוק בצורה דרמטית ומאפשרת לעשות תשואת יתר עצומה מדי חודש. למה לא ללכת על עיקרון אחר לדוגמא: א. התחייבות להחזיר לי את הקרן + ריבית מק"מ לשנה. ב. 0 דמי ניהול על כל תשואה נמוכה מ 10% לשנה. ג. 50-50 על כל תשואה מעל 10% לשנה. בהסכם בסגנון הנ"ל, אשר ברור שהוא הסכם מנצח מבחינתי, (הוא בכל מקרה עדיף ממק"מ) - גם אתם יכולים להרויח הרבה יותר מדמי ניהול רגילים (אם לדוגמא אתם עושים 50% לשנה - סה"כ אתם מקבלים 20% מסך הקרן בעמלת ניהול) בהסכם מן הסוג הנ"ל, תחת הערבויות והמנגנונים המתאימים, אני (ולא רק אני כמובן) יכול לגייס לך משקיע אחד בכל סכום שתרצה (עד גבול מסוים כמובן), במקום שתתחיל להסתבך עם אוסף משקיעים קטנים דבר המחייב OverHead לא קטן.
למקסים המקורי ("שאין שני לו") וגם לאוסף המתחזים ולמעשה כל מה שאתה רוצה לדעת אתה יכול ללמוד בשיחת טלפון אחת שמקסים הציע לך מספר פעמים לעשות אליו. תרים טלפון ותשאל כל מה שאתה רוצה לדעת. הבמה הזו לא מיועדת למהלכי שיווק של מי מהנוכחים כאן (בין אם הם מוצלחים ובין אם המאיסו עצמם עלינו!!!) השירשורים האין סופיים האלה יצאו לנו מכל החורים ובשאלותיך אתה רק נותן יד להנצחתם. סליחה על השפה הבוטה. על פי רוב אני מאד מכבד את כתיבתך.

maofplayer

New member
SNIR

למקסים המקורי ("שאין שני לו") וגם לאוסף המתחזים ולמעשה כל מה שאתה רוצה לדעת אתה יכול ללמוד בשיחת טלפון אחת שמקסים הציע לך מספר פעמים לעשות אליו. תרים טלפון ותשאל כל מה שאתה רוצה לדעת. הבמה הזו לא מיועדת למהלכי שיווק של מי מהנוכחים כאן (בין אם הם מוצלחים ובין אם המאיסו עצמם עלינו!!!) השירשורים האין סופיים האלה יצאו לנו מכל החורים ובשאלותיך אתה רק נותן יד להנצחתם. סליחה על השפה הבוטה. על פי רוב אני מאד מכבד את כתיבתך.
SNIR
כמו שאמרתי בעבר, אין לי שום ענין אישי בפעילות של MAXIM, ואני מסתכל על כל אוסף ההודעות המבולבלות, צורת המכירה שכפי שאמרתי נראית כמכירת קרח לאסקימואים, והניסוי הלא מדעי בגיחוך ובסקפטיות. מטרתי היחידה כאן בפורום, היא ללמוד ואולי מעט ללמד. אחד הנושאים שמענינים אותי מההיבט האישי הוא ניהול של קרנות סגורות, וקרנות גידור למיניהם, תוך היבטים שונים של מיסוי, בניית Structure שיווקי נכון, וצורת לקיחת דמי הניהול. ולכן ניסיתי לדובב את MAXIM ובשאיפה גם כותבים אחרים לכיוון. מאד לא אהבתי את צורת ההתבטאות שלך, במיוחד לרקע ההודעות שלך בשבועות האחרונים, אתה בתור שותף פורמלי או לא פורמלי, בצוות אשר 90% מהזמן מצטט הודעות קודמות שלו האחרון שצריך להעיר הערות מסוג זה.

השרוט 11

New member
סניר הוא אחד הפודלים של מקסים

SNIR
כמו שאמרתי בעבר, אין לי שום ענין אישי בפעילות של MAXIM, ואני מסתכל על כל אוסף ההודעות המבולבלות, צורת המכירה שכפי שאמרתי נראית כמכירת קרח לאסקימואים, והניסוי הלא מדעי בגיחוך ובסקפטיות. מטרתי היחידה כאן בפורום, היא ללמוד ואולי מעט ללמד. אחד הנושאים שמענינים אותי מההיבט האישי הוא ניהול של קרנות סגורות, וקרנות גידור למיניהם, תוך היבטים שונים של מיסוי, בניית Structure שיווקי נכון, וצורת לקיחת דמי הניהול. ולכן ניסיתי לדובב את MAXIM ובשאיפה גם כותבים אחרים לכיוון. מאד לא אהבתי את צורת ההתבטאות שלך, במיוחד לרקע ההודעות שלך בשבועות האחרונים, אתה בתור שותף פורמלי או לא פורמלי, בצוות אשר 90% מהזמן מצטט הודעות קודמות שלו האחרון שצריך להעיר הערות מסוג זה.
סניר הוא אחד הפודלים של מקסים
וגם עליו אני יתעלק, הוא מאנשי הרפש שצריכים ללכת לתהום הנשייה כדברי מקסים, העובדה שהוא לא מבין שום דבר בשוק כבר ברורה לכולם כאן וכל מה ששניר הוכיח עד היום זה שהוא כלבלב שמובל ע"י הרצועה של מקסים. נ.ב. שניר עובד אצל מקסים ב 50 ש"ח לשעה וגם מגרד לו בביצים מדי פעם זה יותר טוב מלהשכיר נערת ליווי ב 100$ לשעה.

פלייר: אני מתנצל פעם נוספת על הבוטו

SNIR
הבוטות בה פניתי אליך. הכעס שלי כמובן אינו מופנה אליך (והסברתי כאן לא פעם מה דעתי על מה שמתרחש...) התגובות הפאטטיות של "פקסים" כאן, הן דוגמה חיה לכך (למרות הערכתי המקצועית על מידת התחכום של האסטרטגיה בה הוא נוקט...) אשמח לשוחח איתך ולהבהיר שוב את עמדתי. שולח לך במסר אישי את מס' הטלפון שלי. תרצה, תתקשר. שבוע טוב ו...

השרוט 11

New member
כמובן, פקסים שמקסים

הבוטות בה פניתי אליך. הכעס שלי כמובן אינו מופנה אליך (והסברתי כאן לא פעם מה דעתי על מה שמתרחש...) התגובות הפאטטיות של "פקסים" כאן, הן דוגמה חיה לכך (למרות הערכתי המקצועית על מידת התחכום של האסטרטגיה בה הוא נוקט...) אשמח לשוחח איתך ולהבהיר שוב את עמדתי. שולח לך במסר אישי את מס' הטלפון שלי. תרצה, תתקשר. שבוע טוב ו...
כמובן, פקסים שמקסים
גם גרפולוג והוא מנתח את כתבי היד ואת סגנונות הכתיבה, אני יכול לאמר לכם שהמודל יודע לנתח גם סגנונות כתיבה וגם סגנונות כתב והוא יגיד בדיוק מי הבן אדם שמאחורי הכינוי, הייתי צריך לספר לכם מזמן שהמודל שלנו הוא בעצם מחשב על מתוחכם שעולה מעל 500 מיליון דולר ויש משא ומתן עם סוכנות נאסא בקשר לשיתוף פעולה בינינו לחיזוי מזג האוויר העתידי.

תראה מעוף פלייר אני יסביר ואשאל

בבקשה תפרט טיפה יותר...
לא כל כך הבנתי: 1. כמה דמי ניהול אתם לוקחים לשנה ? 2. מה קורה אם אתם מרויחים פחות מ 6% מהקרן שנבחרה ? 3. איך על 100K$, זה ששמת 25K$ בחשבון שלי, אמור להרגיע אותי ? ובאופן כללי יש לי רעיון: לפי דבריך כפי שמופיעים בהיסטוריה של החודשים האחרונים, הטכנולוגיה שלך מכה את תיק השוק בצורה דרמטית ומאפשרת לעשות תשואת יתר עצומה מדי חודש. למה לא ללכת על עיקרון אחר לדוגמא: א. התחייבות להחזיר לי את הקרן + ריבית מק"מ לשנה. ב. 0 דמי ניהול על כל תשואה נמוכה מ 10% לשנה. ג. 50-50 על כל תשואה מעל 10% לשנה. בהסכם בסגנון הנ"ל, אשר ברור שהוא הסכם מנצח מבחינתי, (הוא בכל מקרה עדיף ממק"מ) - גם אתם יכולים להרויח הרבה יותר מדמי ניהול רגילים (אם לדוגמא אתם עושים 50% לשנה - סה"כ אתם מקבלים 20% מסך הקרן בעמלת ניהול) בהסכם מן הסוג הנ"ל, תחת הערבויות והמנגנונים המתאימים, אני (ולא רק אני כמובן) יכול לגייס לך משקיע אחד בכל סכום שתרצה (עד גבול מסוים כמובן), במקום שתתחיל להסתבך עם אוסף משקיעים קטנים דבר המחייב OverHead לא קטן.
אתה לא הבנת כמה דברים אני לא הבנתי מדבריך רק דבר אחד איך 25K יכולים להרגיע אותך תראה עבר חודש הקרן עשתה עשר אני טמבל יחס עשיתי חמש נניח התחלנו עפ מיליון שמתי לך רבע מיליון ואין לי בעיה ההיפך אשמח לתיק כמה שיתר דגול במקום שני נודניקים אחד יותר טוב מה העניין מגיע לך ממני 110000 שח השלמה נכון גקי יעשה החשבון טוב נניח שההתחשבנות חודשית יש מאיפה לקחת נשאר לי אצלך עוד 140000 טוב לא מתאים לך מה עושים גולת השמיע קול קוקוריקו תרנגול משה השמיע קול קוקוריקו מרגינג קול מה זה מרגינג קול חה חה חה תשאל את הנוסטרו הוא בטח יודע טוב לא משמיע קול משה מוכרים התיק מחזירים לו מה מגיע 140000 מה קרה סוגר המרגינג משה מותר להמשדיך טוב היתר יש עורך דין לאדני גם לי יש בבקשה ידברו ויסגרו עינינים עכשיו מה אני אהבל לא הבנתי למה בדיוק אדוני מרמז שהוא מתכוון במילים לפי דבריך לפי דברי זה היה שהגעתי אמרתי שרוט הוכח אמרתי עוד משהו לא חשוב הוכח גם אבל היתר גם הוכח יש ציטוט לכל דבר לחתול ולעכבר למה התכוון המשורר במילותיו לפי דבריך בחודשים האחרונים נתתי הסבר גם אדוני שיסביר

מקסים11

New member

אתה לא הבנת כמה דברים אני לא הבנתי מדבריך רק דבר אחד איך 25K יכולים להרגיע אותך תראה עבר חודש הקרן עשתה עשר אני טמבל יחס עשיתי חמש נניח התחלנו עפ מיליון שמתי לך רבע מיליון ואין לי בעיה ההיפך אשמח לתיק כמה שיתר דגול במקום שני נודניקים אחד יותר טוב מה העניין מגיע לך ממני 110000 שח השלמה נכון גקי יעשה החשבון טוב נניח שההתחשבנות חודשית יש מאיפה לקחת נשאר לי אצלך עוד 140000 טוב לא מתאים לך מה עושים גולת השמיע קול קוקוריקו תרנגול משה השמיע קול קוקוריקו מרגינג קול מה זה מרגינג קול חה חה חה תשאל את הנוסטרו הוא בטח יודע טוב לא משמיע קול משה מוכרים התיק מחזירים לו מה מגיע 140000 מה קרה סוגר המרגינג משה מותר להמשדיך טוב היתר יש עורך דין לאדני גם לי יש בבקשה ידברו ויסגרו עינינים עכשיו מה אני אהבל לא הבנתי למה בדיוק אדוני מרמז שהוא מתכוון במילים לפי דבריך לפי דברי זה היה שהגעתי אמרתי שרוט הוכח אמרתי עוד משהו לא חשוב הוכח גם אבל היתר גם הוכח יש ציטוט לכל דבר לחתול ולעכבר למה התכוון המשורר במילותיו לפי דבריך בחודשים האחרונים נתתי הסבר גם אדוני שיסביר
אני טמבל ,גקי גולת השמיע קול קוקוריקו תרנגול גולת השמיע קול קוקוריקו תרנגול ,מוצא חן בעיני הקוקוריקו חה חה חה לחתול ולעכבר,משה השמיע קול , לא משמיע , מה עושים??? גולת השמיע קול ,יש עורך דין לאדני ,קוקוריקו קוקוריקו, אדוני שיסביר מחר ירוק פלט 23 חיובי

maofplayer

New member
../images/Emo13.gif

אני טמבל ,גקי גולת השמיע קול קוקוריקו תרנגול גולת השמיע קול קוקוריקו תרנגול ,מוצא חן בעיני הקוקוריקו חה חה חה לחתול ולעכבר,משה השמיע קול , לא משמיע , מה עושים??? גולת השמיע קול ,יש עורך דין לאדני ,קוקוריקו קוקוריקו, אדוני שיסביר מחר ירוק פלט 23 חיובי

ועוד משהו גאון שלי הגאון המגחך

בבקשה תפרט טיפה יותר...
איזה ערבות הייתי רוצה על הרעיון המבריק שהצעת לי שתגיד אומר לך את תשובתי , או אל תגיד אתה רוצה מלאה לא 100 אחוז לא , מה אנחי צריך אותך כמה אני רוצה יש לי מהבנק בלי חצי חצי אנחנו בטח בטח לא פרירים, מעניין כמה הרווחת ממני החודש ממך אקח 1000 לא 200 1000 ככה בא לי

מקסים11

New member
ועוד משהו גאון שלי הגאון המגחךו

איזה ערבות הייתי רוצה על הרעיון המבריק שהצעת לי שתגיד אומר לך את תשובתי , או אל תגיד אתה רוצה מלאה לא 100 אחוז לא , מה אנחי צריך אותך כמה אני רוצה יש לי מהבנק בלי חצי חצי אנחנו בטח בטח לא פרירים, מעניין כמה הרווחת ממני החודש ממך אקח 1000 לא 200 1000 ככה בא לי
ועוד משהו גאון שלי הגאון המגחךו
כולם יודעים שאתה זה לא אני,חה חה חה אני מלא מוץ התבןמזמן לא אצלי, פעם היו לי פוטים קפוטים מאז שביבי שר אוצר יש לי קולים וקרן, יש לי גם מה לעשות ב50000$ שלכם אני משקיען אמיתי, כולם יודעים אז טוב מאד,,למי למי יש יותר כבוד$$$$$$$$$ ממך אקח 1000 לא 200 1000 ככה בא לי ממך אקח 1000 לא 200 1000 ככה בא לי

maofplayer

New member
ערבות

ערבות
ערבות - לפי האחזקות: גמ'בו - 0% מניות - 30% אופציות - לפי בטחונות בורסה.

מה זה לצרכי אובליגו ?? אתה לא מבין

ערבות
ערבות - לפי האחזקות: גמ'בו - 0% מניות - 30% אופציות - לפי בטחונות בורסה.
מה זה לצרכי אובליגו ?? אתה לא מבין
אותי מה אני נותן לך אשראי, מה אתה נותן לי אשראי אתה לא מבין אותי מצטער אני חלש בלהסביר כולם מתלוננים , הסתבר לי שהרבה אנשים לא הבינו הקשר בין עצמותTB לעצמות TB מה לעשות????????? לחכות יש סבלנות לא ממהרים לאט לאט המהירות מהשטן

מקסים11

New member
יש לנו כסף כמו חול על שפת הים

מעוף פלייאר היחידי שכותב פה
MAXIM11 ואין שני לו זה היחידי שזה אני כל היתר מתחזים מבלבלים את האוייב זה השם היחידי כל היתר חוץ משניר המצרף תיבת דואר לא מכיר אף אחד ההצעה היא גם עבורך עם יש לך מאה אלף דולר בבקשה טלפן וגם עבור STAK יש לנו כסף כמו חול על שפת הים תבדקו אותנו בבקשה לשקר אין רגליים הוכחנו לאסטראל שלא הגיע לפגישה עמנו אם יחסמו ואחליט להחליף שם אודיע המייל שלי סתום קיבלתי את המסר ממך MAXIM11 ואין שני לו
יש לנו כסף כמו חול על שפת הים
אסטראל הגיע לפגישה עמנו מאה אלף דולר,מאה אלף דולר החליף שם . שניר מאה אלף דולר יש לנו כסף כמו חול על שפת הים תבדקו אותנו בבקשה . STAK מאה אלף דולר המייל שלי סתום מאה אלף דולר קיבלתי קיבלתי קיבלתי הוכחנו לשקר אין רגליים מאה אלף דולר השם היחידי מאה אלף דולר

stac

New member
...כתבתי הודעה ממש ארוכה, נמחקה :(

STAC זה עבורך בבואלינג הפסדתי
בנאסדק הרווחתי מחר גם במעוף ארוויח אין יום שאני לא לוקח לכם את הכסף על בסיס יומי וכל הציטוים מכל השבוע המדהים מחר בצמוד לגיליונות זהו המלחמות נגמרו לא מוחקים אנחנו לא מפריעים לתולעים 1.כאמור קרן תוקם ותופעל מסוף שנה זו 2.מינימום לתעודה כ50000 דולר מקסימום 10 תעודות מפורום זה בלבד כנראה יש לנו כבר כ23 תעודות וברור שלא אפרט ממי 3. כרגע אנחנו מוכנים לנהל תיקים עם רישיון שיוצג לך באם תגיע לפגישה בתנאים הבאים 1.א התיק במינימום 100000 דולר כלומר לפי מני 470000 לפי השוק 440000 שח 1.ב על מנת שהלקוח לא ירעד ואין מי יכול עלינו פה וזאת כבר הוכחנו עזוב את אנשי הכאלם פאדי אחד בפה ואחד בלב שלא מגיעים לפגישות אנו מפקידים ךתיק הלקוח במזומן , רבע משווי התיק במזומן הכסף שייך לנו ,יש חוזה התיק על שמו אנחנו רק נותנים פקודות במקביל בוחרים איזה קרן נאמנות שעוסקת במניות ומופיחעה בעיתון משווים את תשואת התיק לתשואת הקרן על בסיס יומי חודשי שנתי אנו נותנים ללקוח לשנה שישה אחוז יותר זה חוקי ובדוק שזה חוקי הכסף שלנו בתיק משמש לבטחונות תטלפן עכשיו 053 203 646 203646 יקבע לך פגישה במשרדי עורכי דין מכובדים תחתום חוזה והיתר כאלם פאדי בבקשה תבדוק אותנו , תיפגש איתנו עם העורכי דין שלנו תבין מי אנחנו הכסף שלנו בתיק שלך מה כפת לי איפה הכסף שלי עובד את עיניני המס נפתור על מה שמגיע לנו תקבל חשבונית כדת וכדין בבקשה בחור יש כבר כמה ויש לנו מספיק יש מאה אלף דולר למישהו בבקשה לטלפן
בכל מקרה נכתוב גירסה מקוצרת. א. כמה חבל שאין לי 100 אלף דולר :) אפילו לא חצי מזה, אפילו לא רבע מזה, אפילו לא עשירית מזה...הבנת את העיקרון :) תן לגמור את התיכון קודם. ב. אני חייב להודות שמכל ההודעות שלך בפורום ההודעה הזה הייתה כמעט הכי נורמלית, ולא כרמה לי שוב להתעצבן ולקלל את האדם שכתב אותה. רק עדיין ה-Layout שלך בכתיבה ממש מפריע. ג. בקשר לשאלה שלי. כפי שהבנתי לא ממש עניתי. כן כתבת שאתה כבר עשיר מספיק ויש לך הכל. אבל אני שאלתי מבחינה אידאלוגית, מבחינה פילוסופית, למה שאתה לא תעשה את המליונים שלך בשקט? למה אתה רוצה לתת לנו להרויח? אם כולנו נרויח מי יפסיד? הרי חייב מישהו להפסיד בשביל שהשני ירויח. ולמה אתה חייב דווקא לפרסם בפורום? אם כל הכסף שאתה עושה אני בטוח שלא תהיה לך בעיה לפרסם בכל מדיה שתרצה בטלויזיה, עיתונים, ואפילו בפרסומות של תפוז :). ד. זהו. [כן היה לי עוד סעיף אבל אין לי כח לכתוב אותו]

stac

New member
אני נשאר בלי תשובה?

בכל מקרה נכתוב גירסה מקוצרת. א. כמה חבל שאין לי 100 אלף דולר :) אפילו לא חצי מזה, אפילו לא רבע מזה, אפילו לא עשירית מזה...הבנת את העיקרון :) תן לגמור את התיכון קודם. ב. אני חייב להודות שמכל ההודעות שלך בפורום ההודעה הזה הייתה כמעט הכי נורמלית, ולא כרמה לי שוב להתעצבן ולקלל את האדם שכתב אותה. רק עדיין ה-Layout שלך בכתיבה ממש מפריע. ג. בקשר לשאלה שלי. כפי שהבנתי לא ממש עניתי. כן כתבת שאתה כבר עשיר מספיק ויש לך הכל. אבל אני שאלתי מבחינה אידאלוגית, מבחינה פילוסופית, למה שאתה לא תעשה את המליונים שלך בשקט? למה אתה רוצה לתת לנו להרויח? אם כולנו נרויח מי יפסיד? הרי חייב מישהו להפסיד בשביל שהשני ירויח. ולמה אתה חייב דווקא לפרסם בפורום? אם כל הכסף שאתה עושה אני בטוח שלא תהיה לך בעיה לפרסם בכל מדיה שתרצה בטלויזיה, עיתונים, ואפילו בפרסומות של תפוז :). ד. זהו. [כן היה לי עוד סעיף אבל אין לי כח לכתוב אותו]
אני נשאר בלי תשובה?
ולאצמך העיקר אתה כותב הרבה ..חח.

רונאל1

New member
אין למשה שפי תשובות

אני נשאר בלי תשובה?
אין למשה שפי תשובות
אל תחכה לו. כי אין מאחוריו כלום רק הרבה דיבורים, בלה בלה, פסיכולוגיה בגרוש וקומץ מעריצים שאוהב ושונא אותו כל שבוע מחדש על פי השאלה האם הטיפ שנתן להם הצליח או לא. צריך לבדוק את סטיית התקן של הפסיכי הזה - מבחינה פסיכיאטרית היא גבוהה ביותר, בתיק ההשקעות שלו היא ממש קיצונית ומסוכנת.

התשובה מתחתיך ממנו אנחנו לוקחים

אני נשאר בלי תשובה?
התשובה מתחתיך ממנו אנחנו לוקחים
אבל הוא לא שווה גרוש וחצי הצעתי לו לבא לפגישה אני יביא תיק קטן של נניח ארבעה מיליון היום זה כבר חמש ,הוא יבירא את התיק שלו ונשווה דוביד יהיה נוכח הוא ידווח לפורום הוא מתחמק אז איך לוקחים מאיש שיש לו גרוש וחצי כסף בשוק????????? תראה יש איזה טמבל יחסי שנן לו לנהל נוסטרו, לטענתו לפחות אז מהנוסטרו אנו לוקחים מה אפשר לקחת מאדם שמרוויח 5000 לחודש 24000 על עבודות הפקידות ועוד אלף על הרישיון שלמיליארד זבי חוטם יש ואין להם איפה לעבוד הציע לנו אחד לפני שבוע לעבוד חינם רק רצה התמחות , לא צריך חינם יעשה לנו נזק שרק הגאון של הנוסטרו יכול לעשות זהו ערב טוב יוצא לבלות ההצעה בתוקף .כאמור קרן תוקם ותופעל מסוף שנה זו 2.מינימום לתעודה כ50000 דולר מקסימום 10 תעודות מפורום זה בלבד כנראה יש לנו כבר כ23 תעודות וברור שלא אפרט ממי 3. כרגע אנחנו מוכנים לנהל תיקים עם רישיון שיוצג לך באם תגיע לפגישה בתנאים הבאים 1.א התיק במינימום 100000 דולר כלומר לפי מני 470000 לפי השוק 440000 שח 1.ב על מנת שהלקוח לא ירעד ואין מי יכול עלינו פה וזאת כבר הוכחנו עזוב את אנשי הכאלם פאדי אחד בפה ואחד בלב שלא מגיעים לפגישות אנו מפקידים ךתיק הלקוח במזומן , רבע משווי התיק במזומן הכסף שייך לנו ,יש חוזה התיק על שמו אנחנו רק נותנים פקודות במקביל בוחרים איזה קרן נאמנות שעוסקת במניות ומופיחעה בעיתון משווים את תשואת התיק לתשואת הקרן על בסיס יומי חודשי שנתי אנו נותנים ללקוח לשנה שישה אחוז יותר זה חוקי ובדוק שזה חוקי הכסף שלנו בתיק משמש לבטחונות תטלפן עכשיו 053 203 646 203646 יקבע לך פגישה במשרדי עורכי דין מכובדים תחתום חוזה והיתר כאלם פאדי בבקשה תבדוק אותנו , תיפגש איתנו עם העורכי דין שלנו תבין מי אנחנו הכסף שלנו בתיק שלך מה כפת לי איפה הכסף שלי עובד את עיניני המס נפתור על מה שמגיע לנו תקבל חשבונית כדת וכדין בבקשה בחור יש כבר כמה ויש לנו מספיק יש מאה אלף דולר למישהו בבקשה לטלפן

מצב
הנושא נעול.
למעלה