someone help

aviv007

New member
someone help

שלום אני בן 17.5 ואיבר המין שלי די קטו בסביבות 10 ס"מ ורציתי לשאול אם יש תרופות או דרכים אחרות שיעזרו להגדיל אותו . תודה.

alfalf

New member
ממש אין.

הי לך, אם תסתכל למטה בפורום, תוכל לראות את התשובה המפורטת של ד"ר חרותי לגבי גדלים שונים. שים לב - הגודל לא קובע. ממילא האזור בו מרוכזים מרבית העצבים בוגינה, הוא האיזור הקרוב לפתח. לכן גם ממך יהנו נשים. אציין עוד שמה שחשוב באמת הוא מה שנמצא מסביב לאיבר המין - כלומר אתה. לגבי שינויי גודל - אין שום דבר שמשנה את הגודל, ומה שיש מגדיל באופן ניכר את חשבון הבנק של המפיצים. כמו כולנו, צריך להסתדר עם מה שאבא טבע העניק לנו - ואל תחשוב שזה מעט. ALF.

דווקא יש...../images/Emo13.gif

שלומלום לך, כבר כתבתי זאת בפרום וואלה אך נכתוב זאת גם כאן. חקרתי את הנושא לעומק (ולאורך) ומצאתי שיטה אחת שהיא בדוקה לחלוטין והיא אכן מגדילה את הזיין, גם ניסיתי בעצמי ותשמע כלי כלי קיבלתי. דרך אגב זו שיטה זולה, לא כואבת, לא דורשת התערבות כירורגית, אפשר לעשות אותה לבד, והכי חשוב אתה יכול לקבוע את גודל הזין הרצוי לך מהגודל הרגיל עד לגודל של תותח על. סקרן? טוב נגלה לך..... הדרך היא להסתכל על הזיין דרך זכוכית מגדלת
נכון גדול? שלומלום.

הגודל

אתה רק בן 17.5 וטוב ששאלת, וכבר קראת חלק מהתשובות של חברים בפורום שבכמה ימים ואולי גם מנסיון חיים למדו שחבל על הזמן. מה שאני רוצה לאמר לך, שמייד תפסיק להתעסק עם הנושא הזה, ותמקד את תשומת הלב שלך במה שבאמת חשוב וגם תלוי בך ויגרום לך להתפתח ולהיות בן זוג נפלא עם כל גודל שהוא. במהלך שנות עבודתי פגשתי גברים רבים שהופכים את העיסוק בגודל לעניין המרכזי בחייהם, הם נמנעים מכל מיני פעילויות, הכרויות, חוויות והכל בגלל שנדמה להם שכולם עסוקים בגודל ושהגודל הוא הדבר הכי חשוב בין הגברים ובין גברים ונשים. אז דע לך שהגודל לא יקבע את הצלחתך בחיים את כישרונך לעשות כל מיני דברים וגם לא את הצלחותיך אצל נשים. מה שכן יקבע יהיה איזה מין בן אדם אתה, מה מעסיק אותך, היכולת שלך להיות קשוב ורגיש לזולת וכ´. גבר שמתעסק עם הגודל שלו הוא גבר משעמם כי הנושא הזה הוא די משעמם כי בעיקר אין מה להגיד ואין מה לעשות. אז תפנה את מרצך ותשומת ליבך למה שיגרום לך להרגיש טוב עם עצמך. שיהיה לך לילה טוב רונית

גדול או קטן?!

וואללה, ממש אתמול עניתי על כך ואני מצרף לך את הקישור לתשובה שלי. הכל בראש, ממש כך. והרי איבר המין הגדול ביותר שלנו הוא בראש. תוציא לעצמך את המחשבות האלו על איבר מין קטן מהראש שלך, לפני שזה גם ישפיע על התפקוד של אותו איבר תקין!

למעלה