SLR CANON ייעוץ דחוף

Bruce L

New member
נצל"ש-20D-30D

קנייה בשלב זה את ה-20D יהיה מיותר?..מבחינת המחיר והשדרוג של ה-30D...

slarti

New member
ההבדלים בין ה-20D וה-30D

הם בעיקר מבחינת ה"מסביב" ולא מבחינת המהות. החיישן הוא אותו חיישן, והמעבד הוא אותו מעבד. ההבדלים מתבטאים באורך חיי תריס (100,000 לעומת 30,000 - נשמע המון למי שמגיע מפילם, אבל בדיגיטלי הצילומים הולכים הרבה הרבה יותר מהר), מסך גדול יותר (2.5" לעומת 1.8"), עוד Picture Styles, ועוד כמה פיצ'פקס שאני לא זוכר (תבדוק אם ב-20D כבר יש מדידת ספוט, לא בטוח). אני קניתי לפני 3 חודשים, ועשיתי את השיקול שאני מעדיף להשקיע את העוד 300-350$ ולקבל את ה-30- כי אני לא מתכוון להחליף גוף בתקופה הקרובה. אבל זה באמת שיקול שלך.

geostant

New member
אין ספוט ב-20D

ודרך אגב, עשיתי כבר מעבר 40 אלף בוודאות והתריס חי ונושם (טפו טפו טפו)

slarti

New member
תשמע - אף אחד לא עומד לתריס

עם סטופר
וקנון גם לא ממש פרסמו נתונים רשמיים ל-20D - שמעתי 30000 בכמה מקומות ו-50000 במקומות אחרים, וכמו כל חלק מכני, אני מניח שזה עניין של התפלגות מסויימת - ככה שיש סיכוי ששלך ספציפית גם יחיה עד 200,000
) בכל מקרה - בהצלחה...

spin11

New member
תודה

תודה על העזרה אבל אני לא סומך על ה 30D כיותר איכותית מה EOS5 שלי בכל עדשה.

slarti

New member
צילום שנעשה ב-30D

ורק למען הסדר הטוב - מדובר בקרופ של כ-60 מהפריים המקורי (כלומר יש פה ניצול של רק חלק מהפרטים והאיכות שאפשר להוציא מה-30D). האם אתה לא חושב שהאיכות של התמונה גבוהה? החדות? הקונטרסט? (שים לב שזאת גרסה מוקטנת... הגרסה המקורית עוד חדה הרבה יותר)

צלמניה

New member
יש הרבה יתרונות ושיפורים ב 30D

החל מצילום ספוט ISO בקפיצות קטנות מסך אחורי גדול יותר מהירות צילום גבוהה יותר ועוד כמה דברים כמו פוקוס מהיר ומדויק יותר מה 20D עבודה בפלש עם TTL2 יותר טוב (תיקון בעיות שיש ב 20D) ניצול יותר טוב של הסוללה זמן הדלקה מהר יותר כל התכונות האלו הם יותר (לדעתי) מסתם שינוי מסביב מדובר בשינוי משמעותי שמאפשר יכולות טובים יותר לצלם

spin11

New member
תודה רבה על העזרה

אני מודה לכולם על העזרה, אני כנראה אדחה את הקניה של ה 30D ואשאר עם ה EOS5 שלי , כנראה שאני אקנה את העדשה 70-200 למצלמה הקיימת, וכשאחליף מצלמה... כנראה למרק 2 תהיה לי כבר עדשה מקצועית. אני מקווה שאני יגיע לרמת התמונה של הציפור והקקטוס שחברנו הציג. תודה רבה אתם מקצועיים. גיל

למעלה