show

../images/Emo11.gif

כל התמונות הנ"ל שהיו במשחטה.. ועוד לפניהם בכלל >< לא מפרסם ולא מפרסם ;[ ותודה שלי 3> D:

noynav

New member
אני רוצה את החולצה הזאת.

ואני יכולה להמשיך לרצות, הא? -.-

sonaku

New member
לך לאכול >:

למה כל הגברים שאני מכירה בדיאטה/אנורקסים/שמנמנים וחמודים אבל מתבכיינם על זה?

כן. ;;

אני לא רוצה לשכב עם ילד בר מצווה, אני רוצה גבר [ושיהיה שעיר (במידה, נו)~] חוץ מזה, זה כל כך לא כיף להתחבק עם שחיפים. העצמות דוקרות ואיפה תחושת הבטחון שאני כל כך זקוקה לה? שערוריה. וזה גם נראה לא משהו. יאללה, תביאו אותה בסקילות.

Leeatthedisco

New member
באמת רזית המון.. ../images/Emo41.gif

הלוואי עליי. :) תתחדש, אני לא מתה על סקיני לבנים, אבל יפה לך.

Miss Menta

New member
../images/Emo71.gif משקפי טייסים.

אחרי שהקודמים נשברו ]; נמ, ועוד מיליון בגדים שאין לי כח להעלות תמונות. פירוט: ג'ינס שחור די צמוד, אבל לא סקיני !@#@#$#$@$#$@ חגורה שחור צמידי גומי שחורים טרנינג שחור חולצה אדומה עם נקודות לבנות [כן, זה השתלט גם עליי D:] חולצה ירוקה פשוטה עם ציור של נמ. לא זוכרת חולצה אדומה עם עיניים D: חולצה תכלת ג'ינס כחול לא יודעת.~

sonaku

New member
עזרתי לאמא בשופינג שלה

היא קנתה טוניקה למרות שאני לא סובלת היא בהתחלה גם אמרה 'מה זה לא מתאים' ובלהבלהבלה. אני לא כ''כ אוהבת טוניקות אבל זאתי יצאה מעולה D: עם ג'ינס כזה... אמא שלי לא הכי רזה בעולם (או לא רזה בכללXD כפרעליה) אבל היא יצאה הרבה יותר יפה מהדוגמנית שלבשה את זה! בחיי,איך אני שמחה בשבילה :) חוצמזה אני גם יכולה להשתמש בה~ תמונות בקרוב. יום רביעי בת מצווה לבתדודה שלי הכפרה הקטנה אז יהיו לי המון תמונות שלי ושל אמא ושל הבת דודה הקטנה והבת דודה התאומה שלי DDDDDDD:

Leeatthedisco

New member
סידורים עם אמא.. ../images/Emo41.gif

היה מתיש.
תאלצו לסלוח לי על התמונות, צילום זה לא הכישרון שלי. ג'ינס וחולצה, מתמנון. אני אשים תמונה של החולצה בהודעה הבאה.. הג'ינס בכלאופן די מחמיא, 7\8 אבל אני מקפלת עד הברך.

Leeatthedisco

New member
חולצה. ../images/Emo41.gif

חומה, עם שרוולים וקשירת פפיון מסאטן. מתמנון. [השרוולים מציקים ;-;] היא ממש חמודה ומחמיאה במציאות, התמונה מעוותת אותה.

Leeatthedisco

New member
ואחרונה.. ../images/Emo41.gif

גם כן מתמנון, מיום שישי. בצבע ורוד עתיק, איפה שהכפתורים זה סאטן כזה. שוב, היא ממש יפה במציאות. התמונה קצת מעוותת אותה [ואותי
] קניתי גם: שרשרת מגן דויד [אמא, מאז שחזרתי חזק ביהדות, אני חייבת מגן דוד!!1111
] שהאמת יותר דומה לכוכב. שתי חולצות T פשוטות בנייבי ואפור מראלף קאטה. ואלפי, מילארידי, טרליארדיייי פיצ'פקסים. ><

אהבתי את החולצות!

את המכנסיים פחות, כי 7/8 זה לא כזה יפה בעייני אבל אני אוהבת עד הברך! תתחדשי

Sweet Calamity

New member
תחדשי=] ../images/Emo115.gif

החולצות ממש חמודותD: ו*אהמ*זה הכישרון שלי*אהמ* JK!

שמלה אדומה חמודה

וואי היו לי כל כך הרבה קניות בזמן האחרון אבל אין לי כוח לצלם אז הבאתי רק של השמלה כי היא ממש מתוקה
[טוב שלא יצאתי דבה על אבל תתמודדו עם זה..]

חח לא, חנות בעפולה

אני כמעט קניתי את ההיא בקסטרו ואז המשכתי להסתובב ונשמתי לרווחה שלא קניתי אותה על המקום כי 400 שקל לעומת 120, אז סבבה לי תודה!

למעלה