SEX

Hand Cream

New member
SEX

בהנחה שמדובר על קשר ארוך טווח (לא סטוץ) עד כמה משמעותי הסקס בקשר ?

Doggy Lover

New member
סבתא שלי

היתה אומרת לגבי זוגיות: אם לא טוב לך במיטה, לא טוב. נקודה. בשבילי סקס הוא משמעותי מאד, חלק מהמכלול שתורם לקשר.

mookii

New member
../images/Emo3.gifבלי תנאים..

טוב.. ברור שסקס חשוב ומשמעותי. יחד עם זאת: יהיו אנשים שזה לא מה שיוביל אותם. יהיו גברים שייש להם בעיה ועדיין ימצאו את האחת שלא ניזונה רק מסקס. אני יכולה לפרט המון קשרים שהסקס לא העיקר שם... לדעתי האישית הוא חשוב מאוד - אני הייתי יוצאת מתוסכלת לבסוף.

Hand Cream

New member
אז ככה - זה אולי יפתיע

סקס חשוב לי בקשר אבל הוא לא ממש העיקר וזה כנראה תוצאה של בגרות אני מגלה שיש שם הרבה דברים חשובים אחרים. ושסקס במקרים רבים מהווה רק משלים

תלוי מאיזה חוסר באת

כי יש מצב שהזוגיות השנייה תהפוך להיות כמו מע' נישואים שניה כלומר יש חיבה, אהבה, חברות וחרא סקס, יש כאלה שזה מתאר את חיי הנישואים שלהם ואז מה? תבגוד בבגידה (לא אתה ספציפית) אם מנהלים מערכת שניה היא צריכה להכיל את הכל היא צריכה להיות מיוחדת היא צריכה לעשות דברים בבטן (לא קלקול קיבה) היא צריכה לעזור לברק בעיניים לחיוך שעל השפתיים להרגשה בלב, היא צריכה להשאיר את החיוך על השפתיים, להוסיף לכל דבר קצת תיבלון וכמובן שהיא צריכה להכיל סקס מעולה, לא סתם סקס, אלא סקס שמשאיר אותך בלי נשימה סקס שכשעוצמים עניים אחרי וגם ימים אחרי עוד אפשר להרגיש את תחושות העונג מעקצצות בכל הגוף את הנשימה מאבדת את הסדירות שלה רק מהמחשבה אבל אולי אני האיבית קצת

Hand Cream

New member
שימי לב

שלא הגדרתי את סוג הזוגיות לא דיברתי על ראשונה או שניה התייחסתי באופן כללי

אבל אני כן... יצאתי מנקודת הנחה

מסויימת. נכון שלא דיברת על זה, אבל אני החלטתי שלא מדובר על האישה שאיתך רוב הזמן

טוב, אבל אני לקחתי את זה לשם

אתה תסלח לי

סקס עם זיקוקים

יהיה תוצאה של קשר שיש בו חום, חיבה, חברות, הערכה, עניין וכל שאר הדברים בקשר שהם לא סקס וכשהסקס כזה..... הוא מאד חשוב לא חושבת שאת נאיבית בכלל

משמעותי ביותר ../images/Emo222.gif

הן בפני עצמו, והן כאינדיקציה לטיב הקשר. יש כמובן כל מיני עופות בעולם, אבל ברוב המקרים זוג שיכול לממש סקס ואינו עושה זאת כראוי (כלומר, אש ולהבה מתמשכים), משהו בסיסי פגום ביחסים, והדברים מזינים זה את זה...

למעלה