Road Warrior Hawk נפטר

Nurd4Life

New member
לא כתבתי כלום

כתבתי :
לעוד מסומם שמת

כל הכבוד לך

אתה מתנהג כמו ילד קטן. ואל תגיב בבקשה, אני לא יתווכח איתך עכשיו על זה.

Nurd4Life

New member
אני לא אתווכח

כי מה אמרתי? אתה כותב שאתה בשוק? איך אתה בשוק שבן אדם עם בעיות לב, מכור לסמים ועם חיבה לאלכוהול, שאפילו אתה כתבת שכמעט טבע כי נפל מסירה כשהיה שיכור - מת? ממה אתה בשוק? אולי אתה עצוב, אני חושב שהוא הביא את זה על עצמו.

ShuMacH

New member
הוא באמת לא כתב כלום

מה לא נכון במה שהוא כתוב? הוא מסומם, והוא מת...

אני באמת עצוב

והוא באמת הביא את זה על עצמו, אבל זה ממש מיותר לכתוב "עוד מסומם שמת". הוא השאיר לנו הרבה זכרונות יפים, והיה חלק מהצמד הטוב בכל הזמנים.

lwc4life

New member
מזל ש-WWE אירגנו לו הופעת פרידה...

למי שלא זוכר, בוא נגיד שזה עירב את קיין, RVD והרבה מאוד no selling. ומזל שכך, אחרת תמיד היינו זוכרים שההופעה האחרונה שלו הייתה כשדרוז דחף את הגוף (של בובת הקייטי ויק) שלו מהגג הגבוה של האולם.

ינון בר

New member
אני בשוק !

יהיה זכרו ברוך של הוק ללא ספק חלק מהטאג טי םהטוב בעולם בכל הזמנים ... יהי זכרו ברוך
קשה להאמין שלא נראה אותו בהופעעות אורח

Master shlompi

New member
ראודי פייפר

צדק ,כולם מתים. נ.ב. Nurd4Life לא אתה אמרתה לפני כמה ימים שזה בסדר להשתמש בסמים? ועכשיו אתה מדבר על מסומם שמת...

../images/Emo10.gif ../images/Emo10.gif ../images/Emo10.gif כל כך עצוב !

WOW אני לא מאמין , יהי זיכרו , באיזה גיל הוא נפטר ? , מה שהכי הפתיע אותי זה שראיתי אותו מתאבק עם אנימל בIPW לפני כמה חודשים והא נראה לי בסדר גמור .

ShuMacH

New member
יש למישהו בעיות קריאה

בן כתב איפשהו שזה לא בסדר להשתמש בסמים? הוא בסה"כ כתב עובדה נכונה מסומם שמת

Nurd4Life

New member
על מה אתה מדבר?

אני דיברתי על שימוש פה ושם בגראס או מריחואנה, הוא היה מתאבק ששילב תרופות עם השפעות לטווח ארוך, עם סמים, עם אלכוהול ועם התקף לב - איך אתה יכול בכלל להשוות? וד.א - לא אמרתי שזה בסדר להשתמש בסמים, ואני לדוגמא לא עושה זאת - אמרתי שתפסיקו להטיף ולחשוב שאתם יודעים יותר טוב מאלה שכן משתמשים.

Master shlompi

New member
אני רק מנסה להעביר

מסר שסם מכל סוג שהוא ולו הקל ביותר יכול רק להזיק.אני אישית לא אוהב להטיף מוסר,למרות שעם גילי המופלג אני בטח יודע דבר או שנים יותר ממך,אבל בנושא סמים אני חייב!

למעלה