REVOLUTIONS related shit

lamour

New member
למה נראה לך

ששורה 8 זה מתחת לשורה 6??? איך הגעת לזה?????? ויש מפה של האולם http://www.ticketnet.co.il/ticketNet/Src/Cinema/CinemaHallArchitecture.jsp?HallID=446

matrixtrinity

New member
וי רעיון מעולה להתקשר!זה כמו לאשר

את ההזמנה!@! ככה באמת יודעים אם ההזמנה נקלטה או לא.. אני מיד אתקשר..

lamour

New member
הא?!

אני זורק יותר טוב אחורה מאשר קדימה! רק חכי חכי, את חשבי שזה מתוך הסרט הפופקורן! ;)

matrixtrinity

New member
8 זה מעל 6,לזה התכוונתי חח.מה...

נראה לך? שאני לא אזרוק עלייך?? אני אזרוק עלייך אפילו בייגלה שיותר יכאב לך חחח. ( מקווה שלא אחטיא חחח )

lamour

New member
אני מביא חברים איתי!

הם יהיה שומרי הראש שלי! כי אני מארגן אותם לנסוע ואני הזמנתי כרטיסים יהיו לי פריווילגיות הם ינקנקו אותך! אבל את תיהיה עלמה במצוקה וכולם ירגישו ניו באולם וירביצו לנו.. שנעשה שלום? (רק ביננו לא עם מדינות ועמים אחרים)

matrixtrinity

New member
חח.אני מעדיפה שלום עכשיו מאשר..

אחרי הסרט,כי אז לא נוכל להתרכז בסרטואחרי שכבר נלכלך את כל הריצפה ( למי אכפת ... בכזה סרט??. . אז... .PEACE>>>????

lamour

New member
P-E-A-C-E!!!!!

עלי.. עשינו שלום אז שלום שלום ולא נעשה בלאגן, נשב כמו ילדים טובים ונראה תסרט!! יהיה שווה ביותר!

matrixtrinity

New member
ת'אמת...

אני לא ממש אתרכז בסרט אני כל שניה אגיד בלבי " איזה מהמם... " ואתרכז בשחקנים ולא במה שהם אומרים ככה קרה לי ברילודד בגלל זה הייתי צריכה לראות את הסרט שוב חח. אבל הפעם אני אהיה מאוד מרוכזת!!!!!!!! הרי בשביל זה אני באה.. ( ולא בגללך.. חח אל תעלב, טוב?? ) - הסכם שלום - עשינו... תזכור!

lamour

New member
חחחחח

כאילו שאת לא באה בגללי, לא היה לך כרטיס עד שלא הבאתי לך את המספר של סינמה סיטי וישר הזמנת כי שמעת שלרום יהיה שם... ואני ניסיתי ברילודד להתרכז במה שהם אמרו להבין תעלילה.. ותאמת היה קשה לעקוב.. והקטע ששבר אותי כמו ששבר את כולנו זה הארכיטקט, פשוט נשברתי שם הסתכלתי על חבר שלי ואמרתי לו, טוב עד עכשיו שיחקתי אותה כאילו אני מבין אבל עכשיו אי אפשר יותר חחחח וזה היה ככה אצל כולם, אז זאת הייתה נחמה

matrixtrinity

New member
כן חחחחח

איזה שטויות הזמנתי כרטיסים ישר ולא בגללך חחחח סתאםם. גם אני בארכיטקט נשברתי כי זה היה ארוךךךך חח ולא הבנתי כלום לא הייתי מרוכזת חחח

lamour

New member
כולם נשברו אצלו!

אבל עד לקטע הזה לפחות היה אפשר לשחק אותה כאילו אנחנו בעניינים ואנחנו מבינים למרות שלא הבנו שיט! צריך לראות יותר מפעם ועכשיו שיש לי אותו בDVD איזה כיף! ממש מעולה הרילודד

lamour

New member
סליחה על הבורות..

אבל דברי איתי במספרים
מזה יוני?

matrixtrinity

New member
יאלה אני צריכה לעוףףףף.אז...

אני אולי אכנס יותר מאוחר. יש לך אי סי קיו או משהו?

lamour

New member
יאללה להת'

כן יש ICQ 62017620 ואל תגידי לי שזה לא המספר הכי מגניב שיש!!! וראית איזה שירשור ענקי דפקנו פה? הצפנו
יסלחו לנו נכון? וכולם מוזמנים לדבר איתי אהה ורק תשלחי הודעה תגידי שזו את, כי אני איש דיי סנוב, אני מסנן ולא מאשר ומוסיף אנשים על ימין ועל שמאל

lamour

New member
מההההההההה

איך?! זה DVD DVD או שזה VCD או SVCD וכל זה? בטח אבא שלך זה מנכ"ל WB נכון?

למעלה