REVOLUTIONS related shit

matrixtrinity

New member
|בנדנהחחחחח,תחשוב לפני שאתה מקליד!!

זה דבר שנקרא " מקלדת ארורה" כשאתה מתבלבל חחח , זה סתם ביטוי מצחיק. נכון שם יפה? חח תודה תודה.. לפחות מתחיל ב- ט' כמו טריניטי החמודה. וגם לך יש שם ממש יפה!!!! ייחודי!!!!

lamour

New member
אהה נכון מקלדת..

אוקיי.. אז כדיןקיןפ קשרייןךקר היה היידים שלי רוקדות על המקלדת D: ותודה
אני מת על השם שלי, הוא נדיר כמו טריניטי, רק שטריניטי הפך דיי פופולרי משנת 99 עד עכשיו.. מעניין למה.. ולרום יהפוך פופולרי רק אחרי ה5.11 שיגידו "הילד שהתחרפן בmatrix revolutions" זה יהיה בחדשות חכי..

matrixtrinity

New member
חחחחחחחחחחחחחחח זה טוב...

באמת מעניין למה טריניטי הפך להיות פופולרי.... מה עם ניו? חכה , חכה.. אני עוד יעשה בעיות בזמן הסרט , כל שניה אצעק " איזה מתוקים,איזה חמודים, איזה יופי!!! " וכו', וכו', ככה שתדע שזאת אני חח

lamour

New member
זה בסדר,

אם תשמעי מישהו צועק "איה איה לרום די! כואב לי" (זה לא קטע מסרט כחול!!!) זה חבר שלי, שהיה איתי בreloaded והוא אמר לי שהפעם הוא לא יושב ליידי אבל מי שואל אותו, כי כל רילודד הוא חטף ממני אגרופים ברגל כל פעם שהיה בי פרץ אנדרנלין נתתי לו מכה.. והוא ענק הוא פי 2 ממני הוא יכול להרוג אותי...

matrixtrinity

New member
חחחחחחחח אני באמת רוצה לשמוע את זה

לשמוע אותך סובל חח סתאם.... או שאני אצעק " לרום שתוק " כשאתה תפריע לכולנו, ככה שתדע שזאת אני...

lamour

New member
כולם ילמדו את השם שלי שם..

וחבר שלי לא החזיר לי מכות ברילודד והפעם הוא מתעקש שלא לשבת איתי.. אבל נחיה ונראה.. כי אנחנו 4 חבר'ה אחת מאיתנו בת ואסור להרביץ לה היא תבכה לי, והשני זה הנהג (אנחנו באים מגלקסיה רחוקה רחוקה, יותר מהאולם קולנוע הסמוך שיש בו את סרטי star wars) אז נשאר רק הוא כדי לחטוף ממני

lamour

New member
אולי לא הסברתי את עצמי טוב

3 בנים ובת, וכמו שניתן להבין מכאן, יש עוד מקום אחד באוטו, והבת אמרה שאנחנו יותר מיידי בנים ולמרות שאנחנו באותו בצפר ומכירים כבר מלא זמן אחד ת'שני היא רוצה איתה עוד בת, אז חברים שלי אמרו לה סבבה תביאי אבל רק כוסית חחח ואני אמרתי לה שהיא חייבת להיות מטריקס פאן... ואז אתמול אני הזמנתי כרטיסים והזמנתי רק 4 ככה שאין לה הרבה בחירה בעניין.. וגם היא אמרה שאין מישהי כזאת שהיא יכולה להביא, וככה היא ניצלה מזה שנביא עוד חבר בן איתנו באוטו ואנחנו מרחוק רחוק! יש לנו יותר משעה לכל כיוון אפילו שעה וחצי כמעט, נחשי איפה אנחנו? וזה לכיוון צפון

lamour

New member
עפולללה והסביבה..

שתי חברים מעפולה חבר מגן נר שזה בדרך לבית שלי ואני מגנים שזה איזה 20 דקות מעפולה, אחרי הקו הירוק,

matrixtrinity

New member
ואוווווווווו בטח תצאו באיזה 2 לא???

אני מקווה שהפעלולים והצרחות והבעיות שיהיו באוטו בזמן הנסיעה לא יהוו חומר לסרט מטריקס 4 חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח. אני לא רוצה לדעת מה יילך שם. יאלה עפתי היה כיף לדבר איתך והלציף את הפורום הזה..

lamour

New member
חחחחחח אל תדאגי,

אנחנו שולטים בעצמנו.. זה רק אני שלא מצליח לשלוט :)) what is control?

למעלה