Reflux

meandhagar

New member
Reflux

שלום ד"ר וסרמן, בתי בת חודשיים וחצי. רק יונקת. הסימפטומים כוללים עלייה של החלב אחרי האוכל (למרות שאני מקפידה להושיב אותה עלי או בסל-קל אחרי האוכל) כמעט תמיד ללא פליטה, וכאבי בטן. לפעמים מקשיתה את הגב תוך כדי בכי, ולפעמים בוכה כשאני מציעה לה אוכל. יש לציין שהיא עולה יפה במשקל. על פי תיאור (לא בדיקה), רופא ילדים אבחן אותה כסובלת מריפלקס ורשם לה תרופה שנקראת zantak (אני גרה בקנדה) להורדת החומציות בקיבה. התלחתי לתת לה את התרופה. אני עדיין לא יודעת אם התרופה עוזרת, אבל מתן התרופה גורם להמון בכי, וחוץ מזה אני ממש לא מרוצה מלתת לה תרופה בגיל כל כך צעיר. 1. האם אני יכולה להפסיק את מתן התרופה? 2. קראתי בפורום שאחד הפתרונות הוא להסמיך את המזון. מה עושים אם התינוקת רק יונקת? סליחה שיצא ארוך, ותודה מראש. חנוכה שמח

רפלוקס

ראשית אם תטעמי את הזנטג אולי תביני למה היא בוכה- זה ממש לא טעים לגבי הבכי ייתכן ומדובר ב Infantile Colic וכדאי לקרוא על זה לגבי הסמכת הכלכלה- גם אני נגד תרופות אם לא צריך- יש תכשיר בארץ שנרא אלגיקל (תנסי Gavicone) ואפשר לתת חצי כפית אחרי כל ארוחה גם אם תשימי על הפטמה עצמה לקראת סוף הארוחה בהצלחה

למעלה