RE UP דלף לאינטרנט...

Under the GUN

New member
The Re-Up - דעות תוך כדי שמיעה

1. Shady Narcotics - Eminem Intro אינטרו חזק ביותר, אהבתי.. 2. We're Back - Eminem, Obie Trice, Stat Quo, Bobby Creekwater & Cashis אמ של the way i am חזר!! כמה עוצמה, כמה כעס... גם אהבתי את הבית של ca$his 3. Pistol Pistol (Remix) - Obie Trice אני לא כ"כ אוהב את הפלואו של אובי, אז קשה לשפוט.. אבל שיר חביב + 4. Murder - Bizarre & Kuniva of D-12 קוניבה>ביזאר, למרות שבדר"כ זה הפוך, הבית של קוניבה מעולה.. ביט חזק עם פזמון ענק 5. Everything Is Shady - Cashis אהבתי את האינטרו.. די אהבתי את הפלואו של קאשיס הזה, הפזמון פחות מחביב שיר של 4 כוכבים 6. The Re-Up - Eminem & 50 Cent שיר מעולה... (שורה אדירה שאמ שר kiss my black assssss) גם אהבתי שאמצע השיר עשו כמה שניות את הביט של in da club 7. You Don't Know - 50 Cent, Eminem, Cashis & Lloyd Banks שיר מעולה, רובכם כבר מכירים אז אני לא אפרט 8. Jimmy Crack Corn - Eminem & 50 Cent חחחח אמ של rain man, לא כ"כ הקשבתי ללירקס אבל נשמע שיר מצחיק אני הולך לצלם עכשיו לתקשורת, אני אמשיך כשאני אחזור

ricardo kaka

New member
לא ציפיתי ליותר מידי

שמעתי את האלבום ברפרוף יש כמה שירים טובים אבל חבל שאמינם לא משתתף ממש הרבה, השיר No Apologies פשוט הרבה ומראה שעדיין יש לאמינם מה להציע כמו בימים הטובים שלו אבל חבל שאין שיתוף פעולה עם דרה בלפחות שיר אחד או שתיים הוא תמיד מוסיף ולמה d12 לא הוציאו שיר לזכר פרוף יש שמה רק קטע של דקה עליו בגדול האולבום לדעתי טוב, לא כמו קודמיו אבל טוב

מישהו מכאן יכול להביא קישור....

לשירים: square dance ולשירים חדשים מהאלבום החדש?????????????????טנקסססססססס

יש מצב רק לשיר...

squre dance במסר.....פלייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייז

למעלה