R35 לצמיחת שיניים

R35 לצמיחת שיניים

שלום, הבן שלי מוציא עוד שיניים ואני נותנת לו טיפות R35 הרופאה אמרה לי שאני יכולה למהול 30 טיפות ב- X מ"ל מים וככה לשים את הבקבוק ליד המיטה ולתת לו כשכואב. הבעיה היא שאני לא זוכרת על כמה מ"ל היא אמרה לי למהול את ה- 30 טיפות
מישהו יכול לעזור?

צמיחת שיניים r35

שלום דביבונית, ממש לא ממליצה להשתמש ב R35 למרות שזה טבעי. כל תינוק מגיב בצורה שונה ליציאת שיניים, לדוגמא: יש שצורחים , בועטים ועצבניים נורא, יש אחרים שרק בוכים, אחרים כאובים במידה סבירה אך מפתחים שלשולים חומציים, אחרים ברונכיט ועוד ועוד..על כן יש להתייחס לתמונת הסימפטומים המדוייקת של התינוק ורק אז להתאים את הרמדי/פורמולה האחת ! ואני מדגישה אחת! שמתאימה. את נותנת לבנך תערובת של רמדיס הומיאופתיות והן מכילות מידע רב שברובו לא קשור אליו, כי ניתן לפי סימפטום אחד יציאת שיניים ולא הותאם לתמונה המדוייקת. את גם נותנת את הפורמולה שוב ושוב כך שבשלב מסויים יתחיל לפתח סימפטומים הנמצאים ברמדיס שאינם שייכים לו. כל אחד מן המרכיבים שבתרופה זו (הם מופרדים בפסיק על הבקבוק שתרכשי)ו מכיל אינפורמציה רבה. אם ניתן אפילו אחד מהם לאדם בריא יום יום הוא יתחיל לפתח סימפטומים בהתאם . כך אנו מבצעים ניסויים על השפעתן של תרופות בהומיאופתיה, בהסכמת הנסיין, כמובן. כלומר, יתכנו הרבה תופעות לוואי..כי ישנם הרבה מרכיבים שאינם מותאמים.... בהומיאופתיה קלאסית לעומת זאת אנו נותנים רק מרכיב אחד ויחיד המותאם במדויק לאדם ובמינון מינמלי ואז השיפור הוא מהיר ומשמעותי, את קיבלת הומיאופתיה צרפתית, זו לא הומיאופתיה .

למעלה