QUEEN // ערב טריביוט ללהקה הכי טובה שהייתה

QUEEN // ערב טריביוט ללהקה הכי טובה שהייתה

טוב.... אחרי כל מי שכבר ביקרו לערב טריביוט ואחרי כל הסגנונות הגיע הזמן ללהקה שבאמת נחשבת לאחת הגדולות אי פעם להקה שאין מישהו שלא מכיר לפחות 20 שירים שלה... קבלו את QUEEN ft. Freddie Mercury, Brian May, John Deacon & Roger Taylor ===================================================================== בתור מי ששמע אלפי שעות של הלהקה הגדולה הזאת החלטתי לעלות על העמדה ולתת ערב מיוחד אז ביום שני הקרוב 7/6 אני אישית מזעזע את הרמקולים, מוציא את כל החומרים הכי מיוחדים ונותן בראש כל הערב ינוגן דרך קליפים מיוחדים ונדירים, עם ביצועי הלהקה במגוון גרסאות וסגנונות שטרם שמעתם הכניסה חופשית מגיל 23 ומעלה, ומי שמגיע עם שפם פרדי סטייל צייסר חינם עליי הכניסה חינם אין כסף אז בואו להינות מערב אדיר CUASE WE WILL ROCK YOU בר הארבעה, רחוב הארבעה 2 תל אביב

d i v e l

New member
כל הכבוד, שיהיה בהצלחה

אין זכויות על הלוגו של WWRY?

d i v e l

New member
ועוד משהו...

כבר דיברנו על זה שפרדי בלוגו מחזיק גיטרה במקום בו אמור להיות מיקרופון...?

7INBAR7

New member
חח צודק

האמת שגם אני שמתי לב, חח חשבתי שאולי זו תמונה מהופעה שלcrazy little thing called love.. או שהמעצבים סתם לא חשבו.

Teo Toriatt

New member
../images/Emo207.gif פרט טריוויה מיותר

תראו מה מצאתי... מאמר מ1973 _פורסם ב 74) באסטרופיסיקה של אחד בריאן מאי... http://articles.adsabs.harvard.edu//full/1974MNRAS.166..439H/0000439.000.html לפי התאריכים הוא עבד עליו תוך כדי העבודה על Queen ושלח לפרסום פחות מחודש אחרי שיצא האלבום. את הדוקטורט הוא שם בצד לאיזה 30 שנה אח"כ....

khammel

New member
ועכשיו נשאלת השאלה...

איך לעזאזל הגעת לזה?
דווקא מגניב למדי. לא מספיק מגניב שאני אקנה עותק של התיזה שלו אבל אולי את הספר שלו להדיוטות. או את זה עם המשקפי סטריאו.

למעלה