PULSE

ZagZigZag

New member
PULSE

אפשר בבקשה לקבל את הפלייליסט של הDVD? תודה רבה

Tomish

New member
פלייליסט:

Shine on you Learning to fly High Hopes Take it back Coming back to life Sorrow Keep Talking ANother brick in the wall (part2)x One of these days DARKSIDE: speak to me Breath in the air On the run Time Great gig Money Us And Them Any colour you like Brain Damage Eclipse הדרן WISH YOU WERE HERE COMFTARBLY NUMB RUN LIKE HELL

ZagZigZag

New member
החצי הראשון כולו של פינק פלויד?

רוב השירים מהדיסק הראשון לא מוכרים לי...

foofam

New member
בוודאי../images/Emo70.gif

השירים (אלה שאתה ככל הנראה לא מכיר) מתוך The Division Bell, A momentry leapse of reason, Meddle

Anuerysm

New member
זה שיר

שרוג'ר ווטרס כתב ורוג'ר לא נמצא בהופעה הזאת, לכן וויתרו על השיר והשירים שרוג'ר כתב שכן נמצאים בהופעה הזאת הם נמצאים שם בגלל שהם פופולאריים במיוחד ואין הופעה של פינק פלויד בלי השירים האלה.

CrazySheep1

New member
קניתי את Pulse היום!! :)

אני שמח. מחכה כבר לראות אותו.. אבל יש לי שאלה אחת: יהיו קטעים בהם חברי הלהקה היתראיינו ויהיה צריך תרגום כלשהו, או שזאת הופעה נטו? תודה

yamaha300

New member
שלום, מישהו יודע את רשימת השירים

המלאה שיש לדיסק DVD החדש של פינק פלויד ה- PULSE? אני רוצה לדעת מה רשימת השירים המלאה.. ואיך הוא.. תודה!

Anuerysm

New member
אמנם שאלו כבר

אבל עכשיו קיבלתי את הDVD אז אני גם רוצה לענות בדיסק הראשון יש Shine on you Learning to fly High Hopes Take it back Coming back to life Sorrow Keep Talking ANother brick in the wall (part2)x One of these days בשני יש את כל דארק סייד אוף דה מון וגם את Wish you were here Comftarbly numb Run like hell והDVD מעולה האיכות ממש טובה, אל תשים לב לאלה שאומרים שהיא לא

yamaha300

New member
וואלה תודה אחי...

אולי את יכול להמליץ לי על חניות זולות? (אפשר גם אתרים) תודה...

yamaha300

New member
שלום, אני מחפש אולי יש למישהו תרגום

של השירים של פינק פלויד, לא משנה איזה דיסק (רצוי ׂTHE WALL / Wish You Were Here ) תודה בכל אופן..

במסגרת פרוייקט השירים

אנו עוברים כל כל שיר של הפלויד, דנים ומנתחים אותו, וגם נותנים את הטקסט שלו.

rozgil

New member
סולן הפינק פלויד נגד הרולינג סטונס

סולן הפינק פלויד נגד הרולינג סטונס ידיעה מתאריך: 03/06/2006 | מערכת מוסיקה נטו דויד גילמור, כוכב הפינק פלויד לשעבר, מציע לרולינג סטונס "להשיג לעצמם חיים" ולפרוש מהקריירה המוסיקלית. אאוץ. בראיון חדש למגזין הבריטי Daily Telegraph גילמור מציע להרכב הרוק המזדקן לפרוש, ממש רגע לפני שהם מתחילים במסע ההופעות האירופאי החדש שלהם. גילמור בן ה-60, ביצע כמה הופעות בבריטניה השבוע ואמר: "למעשה, אני חושב שזה מגוחך. מיק (ג'אגר) וקית' (ריצ'ארדס) צריכים למצוא לעצמם חיים. זה כמו כורח מיני משונה"... והוא ממשיך: "כמה הם עוד צריכים? אני חושב שהרבה מזה זה מחיאות הכפיים. זה סם מאוד חזק, כש-50,000 אנשים מגיעים כדי להעריץ אותך". 2 ההופעות של גילמור, שהתקיימו בבריטניה (29-30 במאי ב-Royal Albert Hall שבלונדון) תועדו עבור DVD חדש, שמתוכנן לצאת עד סוף השנה. ועוד בשורה משמחת למעריצי הפינק פלויד: ה-DVD הכפול Pulse עומד לצאת סוף סוף באמצע יולי. ה-DVD הרשמי מתעד את המופע המפורסם מאוד של הפינק פלויד מ-1994, שהגיע בעקבות האלבום The Division Bell. מופע זה היה למעשה האחרון של הלהקה וה-DVD מתעד את המיטב מ- 14 מופעים שהתקיימו ברצף ב-Earl's Court שבלונדון! בין ההפתעות הרבות המצורפות ל-DVD: סרט המכיל צילומים מאחורי הקלעים ואת חברי הלהקה בדרכים וגם קטעי וידאו מקוריות של Dark Side Of The Moon, כפי שהוקרנו בזמן ההופעות של הלהקה בשנות ה-70.

למעלה