professor5- טעיתי. בחלק.

DREKAR

New member
אתה יכול להוריד אחוז וחצימהמטוסים

ולהעביר את זה למסוקים... וזה אמור להיות כוח שיספיק בשביל להוריד לאוייב מספיק טנקים.....

Scept

New member
יש.

אני בטח לא אמצא אותו, אבל יש. ולכן המרכאות.

ekkzfur

New member
שימו לב, כמה נקודות בדוקות

מסוקים לא הורסים טנקים בכלליות, אם יש לתוקף מספיק טה"א. לכן אין חשיבות למסוקים במגננה! לעומת זאת, חייבים בערך 9 אחוז טה"א להגנה מתקיפות מסוקים. 9 אחוז טה"א = 30 אחוז מסוקים. מכסה מעל ומעבר. הסיבה שצריך כמות גדולה של מטוסים (30 אחוז) בטקטיקת הספינות, היא כמובן שספינות נהרסות בתקיפות מטוסים מוצלחות, לכן צריך להיות מכוסים מהכיוון הזה. אבל בכל מקרה, אם אין לפחות 20 אחוז טנקים, עדיין אפשר לזרוק עליך בליסטים ולהשמיד אותך עם כלליות של טנקים וטה"א. יונתן ככה שאין!!! סידור מושלם.

Scept

New member
תגובה:

טה"א לא לוקח חלק בכלליות. מספיק 6% טה"א, ע"פ חישוב שביצעתי היום. 6% טה"א= 100% מסוקים שדרושים לניצחון מוחלט מצד היריב. 25% מטוסים מספיק נגד יריב עם עד 125% מהכוח שלך. ותאחלו לי בהצלחה- מבחן גמר בקורס ראשון באוניברסיטה היום :)

fishbachman

New member
../images/Emo50.gif

גם לי מבחן, אבל כבר לא סמסטר ראשון

yoavj1

New member
../images/Emo50.gif

אבל עדיף קצת יותר מ 6% טה"א, למקרה שהיריב יותר חזק ממך...

Scept

New member
אני יודע-

אבל להעביר יותר מ80% מהכוח שלו למסוקים זה כבר חתיכת טרחה- יותר מ30 תורים. עוד לא אירגנתי הכל, אני עוד עובד על זה :)

yoavj1

New member
גם להקיף זו חתיכת טרחה

ולבזבז 30 תורים בשביל להתחיל להרוס ליריב את רוב הטנקים, זה בהחלט ראוי לדעתי.

JDOE

New member
טהא משתתפים בכלליות

אם לא ידעת אז המסוקים של המגן תוקפים, זאת הסיבה שהם מתים גם בדכ. ואין דבר כזה סידור מושלם, זה תלוי בכוח בדירוג ובעוד כמה דברים. בכל מקרה אני לא ממליץ להחליף לספינות, הסיבה שמורה איתי אני רק יגיד שמי שיש לו הרבה ספינות פשוט מקל לאויבים שלו על העבודה. אני ממליץ על הספינות רק למדינות בדירוג גבוה מאד, השלישייה או החמישייה הראשונה.

EyALSexyLand

New member
על מנת לצאת במינימום אבידות

בחיל האוויר צריך לפחות פי 2 טה"א ממה שיש לאויב- אני מדבר בכלליות שאנשים לא מעריכם את יכולתם ד"א

Da Fish Snake

New member
באסטרטגיה הזאת שהוא נתן...

זה ממש לא בעיה להמיר חלק גדול מהצבא לטנקים וטילי הגנה אווירית... אחרי כמה כלליות, הטנקים והמסוקים של ההגנה יהרסו ושום דבר לא יגן על המפעלים ועל האדמה...

למעלה