planet earth

planet earth

שלום לכולם מכיוון שהכותר מעורר עניין רב בפורום ומחוצה לו להלן הפרטים: הכותר יוצא בישראל זהה לכותר שיצא בחול למעט מספר דברים: 1.הוספנו קריינות עברית של דני בסן 2.הוספנו תרגום עברי 3.המארז יצא בחמישה דיסקים(זהה לחו"ל) אך באריזת 4 thin pack כל השאר נעשה ממאסטר חו"לי אותו יחס מסך 16:9 ואותה איכות קול. תאריך משוער בחנויות-יום חמישי הבא או מקסימום יום ראשון. סוף שבוע נעים אורן

Afeka25

New member
תודה ידידי ../images/Emo13.gif

עם קצת פרסום (מחוץ לפורום) עוד הרבה אחרים יתלהבו . ברור לי שזה לא יהיה אבל זה יכול להיות מעניין לראות איזה שלט חוצות - אחד מהגדולים - עם פרסום בענק לסדרה ;) אף אחד לא יכול להשאר אדיש לדבר הכל כך יפה הזה. תודה :) עומר.

Afeka25

New member
אז באיזה שלט חוצות נראה את הפרסום...?../images/Emo13.gif

...תקחו את אחד השלטים באזור הבורסה בת"א...הם ממש גדולים ויש חשיפה להרבה מאוד קהל יעד :) יש דברים שמעניינים כמעט כל אחד, בניגוד לסרט כזה או אחר. יש דברים שאתה יכול לראות שוב ושוב ושוב ולעולם לא תשתעמם. יש דברים שתמיד יהיו רלוונטים ותמיד ילהיבו מחדש. זו הדוגמא. עומר.

zender

New member
אתה רוצה שנעזוב אותך לבד עם המארז?../images/Emo111.gif

oren*

New member
גם אני על קוצים לראות אותו ../images/Emo181.gif

הוזמנה אתמול גירסאת הבלו-ריי מאמאזון, למרות שאם הטכנולוגיה לא הייתה שיקול אז הייתי קונה את הישראלית (אוהב את הקול של דני בסן).

Soak

New member
שווה...

מישהו יכול לעשות לי סדר לגבי הסדרה הזו? הבנתי שיש שתי גירסאות - אחת בריטית ואחת אמריקאית? מה, זה כמו "המשרד"? ואיזו גירסה נחשבת ל"טובה" יותר?

Afeka25

New member
אני לא מכיר "שתי גרסאות"

אני יודע שיש את זו המקורית, האירופאית, עם קריינות של אטינבורו ובארה"ב עשתה את הקריינות סיגורני וויבר. כל השאר נראה לי אותו הדבר. אולי אורן (הד אצי) יכול לחדש משהו ? עומר.

oren*

New member
סתרת את עצמך - יש שתי גירסאות (אטינבורו/ויבר)

הגירסה של וויבר נקטלת כמעט בכל תגובה באמאזון (ובכתבה ב-YNET).

הגרסא המקורית

היא עם דיויד אטנבורו מקריין כאשר שתי הגרסאות זהות מבחינת איכות הצילום. המסטר שלנו הגיע מאנגליה וכפי שכבר כתבתי התווסף לו פס קול +תרגום עברי. שאר הדברים זהים לגרסת המקור...

Soak

New member
../images/Emo51.gif

נראה לי חובה בכל אוסף, אבל אני אחכה לאיזשהו מבצע ורק אז אקנה את המארז הזה (בכל זאת, יש אבודים 2, עב"ן 2 וסיינפלד 8 החודש...)

Stavstav0910

New member
בלי להמעיט מערך הגרסה המתורגמת, אפשר לקנות את

המארז ב-DeepDiscount במבצע הנוכחי, זה יוצא די שווה.

Afeka25

New member
התייחסתי יותר לתוכן ומהבחינה הזו...

...זה אמור להיות זהה. אם הקריינות של אטינבורו נשמעת יותר טוב מזו של סיגורני ? אני מניח שכן. מה גם שהוא מזוהה כל כך הרבה שנים עם סדרות הטבע של ה- BBC. עומר.

למעלה