pic-mins

ליייייי

New member
pic-mins

מנסה להשיג את המוצר של ת'ורן, אך מסתבר שאילנס כבר לא עובדים איתם יותר (בחברה לא אישרו להם לתת הנחה על המוצרים שלהם...), האם למשהו יש מושג איפוא להשיג את התוסף הזה? אם לא, האם יש רעיון לאלטרנטיבה שהיא לא מינרל 650? (אין מצב לנתינת 6 קפסולות ביום!) תוסף שהכי חשוב יכלול בתוכו סלניום? אני יודעת שתלמה הופכת את האינטרנט בשבילי מהבוקר, אבל אולי משהו מכם יוכל לעזור? תודה!
 
ממש קשה למצוא מינרלים ללא נחושת ../images/Emo10.gif

מצטערת יקירתי, אבל המוצר היחידי שענה על הדרישות, חוץ מפיקמינס, היה Biomins II 90 Caps- שוב של Thorne Research והוא גם מכיל מינראלים, כולל קלציום, קשורי אספרטט, אבל אם אילנס עושים צרות, אז צריך לחפש אותם ממקור אחר. לא מצאתי אחרים באמרסון או אילנס.. אנסה במקור אחר..
 
Minerall של ד"ר ברגר

אפשר להשיג בחנות של VITALITY או באתר של קירקמן, או אצל ד"ר ברגר עצמו למי שעובד איתו. הוא נבנה בשביל ילדי הספקטרום (וספציפית בשביל קילציה) ואינו מכיל נחושת. ליצרן קוראים CLINITIAN'S FORMULA אבל אלה בעצם ד"ר ברגר ושותפו לשעבר ד"ר לווינסון.
 
סלניום של E-LYTE

נוזלי, מומס במים בלי פילרים, בשלוש טיפות יש 200 מקג. זה המוצר שאנחנו משתמשים בו במקביל לקילציה (כמובן לא באותם ימים). פשוט מטפטפים לילד על הלשון כי זה לגמרי חסר טעם. אפשר להשיג אצל אמרסון ו-AUTISM COACH (אני מעדיפה את אמרסון כי השירות של אוטיזם קוצ' איטי ודמי המשלוח מוגזמים לגמרי).
 

JacobSk

New member
מסקים - אבל אפשר גם להשתמש

במינרלים של קירקמן הם בד"כ טובים מאוד ואין בהם נחושת.
 
חיפשתי ללא קלציום כדי לשפר ספיגה של

תמי, תודה על ההמלצה.
האם ניסיתם את המוצר הזה ומה היתה התרשמותך? המינראלאול כולל שילוב טוב, אבל גם קלציום. העדפתי מוצר שיש בו רק מיקרו מינראלים. קלציום קרבונט הוא הצורה הכי זולה והכי פחות מוצלחת של הקלציום ומגנזיום ציטראט מרכך צואה, כך שלילדים עם צואה רכה, המוצר לא מאד מוצלח. דווקא המיקרומינראלים מופיעים בצורתם המוצלחת יותר. בכל מקרה, אין יותר מדי אפשרויות. מצאתי של עוד כמה חברות, אבל עם הרבה פילרים. לט'ורן יש כמה גירסאות למינראלים, אך קשורות ציטראט, או במקרה הטוב יותר- אספרטט, ללא נחושת. אך מסתבר שיש לטורן בעייה כי הם הפסיקו לעבוד עם אמרסון ועכשיו גם עם אילנס.. לגבי סלניום- אני ניסיתי את של VRP כי היה אצלנו מחסור רציני בלניום וקיבלתי נפנופי ידיים איומים שלא היו מעולם. גם אחרי שהפסקתי- הנפנופים לא כ"כ נעלמו. לגבי המינראלים של ט'ורן או פיור- אצלנו אם הוא מקבל אותם - הוא מתחיל לכרסם שרוולים וחפצים וידיים..
 
לא יכולה להגיד שניסינו

"ניסינו לתת" יהיה ניסוח מדוייק יותר... או "לא הצלחנו לתת". אנחנו נותנים מינרלים של אילייט כי זה הדבר היחיד שהצלחנו לתת ליותם. הבונוס הוא שאפשר לשחק עם הכמויות ולהפריד בין זמני הנתינה, החיסרון הוא שהם לא בצורת הספיגה האידיאלית. אני זוכרת שראיתי דיונים על מיקרו מינרלים לפני הרבה זמן באחת הקבוצות עם המלצה על מוצר ספציפי.....תני לי לחפש ואני מקווה לחזור עם תשובה.
 
מצטערת, זכרתי לא נכון

הדיון היה על MINI MINERALS ולא על מיקרו מינרלים, בקבוצת ENVIRONMENT AND AUTISM. אני אישית לא שוכנעתי מההסברים על המיני מינרלים, אבל ג'אנה טענה שזה חולל אצלם נפלאות (לה ולבעלה). את בעצם מחפשת כרומיום, מנגניז, סלניום ואבץ, נכון? אולי כדאי לשים שאלה בקבוצה של מקנדלס. עוד שאלה: למה בעצם לחפש מוצר אחד ולא כמה מוצרים שונים? מצאתי כרומיום נוזלי אצל איימי יאסקו בצורת כרומיום כלוריד: http://www.holisticheal.com/store/product.php?productid=501&cat=0&page=1 (יש לה גם מוצר חדש ומעניין - מדבקות של B12! המממ... אמנם אלה מדבקות של ציאנוקובלמין, אבל הרעיון גדול לדעתי) יש לה גם אבץ, לא כתוב באיזו צורה, אבל שווה לברר: http://www.holisticheal.com/store/product.php?productid=171&cat=0&page=1 ויש עוד מוצר או שניים של מינרלים שלא הולמים את התיאור שלך (באחד יש נחושת, בשני יש תערובת של מאקרו מינרלים ומיקרו מינרלים).
 
תודה- ת'אמת- לא אוהבת כלורידים..../images/Emo10.gif

אבל טוב לדעת ותודה. מוצרים נפרדים זה עוד קפסולות ואני מנסה לצמצם לי ולאחרים..
 

nissan41

New member
ב-DRN Dextoxification Booster Hypoa

יש הכל חוץ מאבץ שאותו ניתן לתסף בניפרד ע"י המוצר של אי-לייט, ב- DRN Dextoxification Booster Hypoallergenic Capsules יש עוד תוספים שלא מזיקים אלא להפך - מסייעים להוצאת רעלים
 

טל 0 0 0

New member
גם אני זקוקה לPIC-MINS .

הפנתי את השאלה לחיה. אולי היא תדע לעזור.
 

ליייייי

New member
מצאתי

באתר הזה- http://spinelife.stores.yahoo.net/m243.html מישהו מכיר? אני אמתין לראות אם לחיה יש איזו תובנה, אם לא אנסה להזמין משם ונראה. תמי תודה רבה על הקישורים, אני אנסה גם את הסלניום הנוזלי, מאוד מוצא חן בעיני שזה ללא טעם (עד שיש כבר משהו בלי טעם נראה לי שחובה לנסות....) טל ,תכתבי לי בבקשה ברגע שתהיה לך תשובה - תודה.
 
למעלה