PCI, USB, ETHERNET ושאר הירקות...

antidot

New member
PCI, USB, ETHERNET ושאר הירקות...

לאור הוויכוח המתמשך בנושא המודמים, אני מציע לעשות בדיקה משלנו על מנת לשים קץ אחד ולתמיד לסוגיה הזו. אני מוכן לנדב מחשב עם התקנה נקיה עם 98/2000/XP. כרטיסי רשת יש לי. מה שחסר לי זה מודם פנימי של ADSL או מודם USB של ADSL. אני אישית מסכים עם כל מילה של shed כולל הסתייגות בנושא טיבם של הדרייברים. לדעתי הדרייברים הקיימים של 9X צולעים בלשון המעטה. אם מישהו מוכן לנדב ליום אחד מודם PCI , אני יכול לספק תנאי מעבדה (מחשב מותג עם התקנה נקיה של החברה המייצרת) לטובת הבדיקה. נעשה השוואות ונראה מי נגד מי. אם יש מתנדבים (איזור חיפה), אתם מוזמנים להגיב. בעיה יחידה שאני טס לחו"ל וחוזר בשביעי לחודש ורק אז אוכל לערוך בדיקה. דבר נוסף: לא יודע מה איתכם, אבל כבר שבוע-שבועיים השאלות בנושאים הטכניים נדחקות אי שם למטה וכמעט ולא זוכות למענה הולם. לדעתי הגיע הזמן להפסיק לטחון את המים ולחזור לעצמינו. אנחנו לא רגולטורים, התפקיד של הפורום לדעתי בראש ובראשונה לעזור לאנשים. אם לא נראה לכם ספק כלשהו, תחליפו ספק. לא נראה לכם ADSL ? תעברו לכבלים או להיפך. הגיע איש טכני מנטוויז´ן ומה עשינו ? במקום לשאוב ממנו את הידע הטכני, אנחנו משגעים את הבן אדם בתחום שהוא בכלל לא אחראי עליו. מה אתם כבר רוצים ממנו ??? אנשים טכניים לא קובעים את המדיניות. אנשים טכניים נותנים פתרון אופטימלי לדרישות שבאות מלמעלה. מה לעשות, אבל יש החלטות שיווקיות שלא בידיהם. Antid0t ( עוד 48 שעות לאיביזה...)

duke4you

New member
להיפך

windows98 היא המערכת הפעלה הכי נפוצה שיש ואין לה בעיות של דרייברים או תאימות. יש אנשים שחוזרים למערכת הנ"ל רק בגלל היתרון הזה. הדרייברים של 98 אמורים להיות מוצלחים.

antidot

New member
אמור זה שם של דג...

אני רוצה לראות את הדברים בעיניים. נכון לעכשיו אני לא מאמין לאף אחד עד שאין לי את הכלים להשוות. Antid0t

shsre

New member
../images/Emo80.gif (הכי קרוב לשור)

תגיד כתוספת, ניתן להעלות סקר בנושא?

antidot

New member
---->

אם זה סקר מהצורה: בחירת אופציה מתוך רשימה, אין בעיה להעלות סקר. אם זה משהו יותר מתחכם, אני בספק שאני אספיק עד הטיסה. Antid0t

shsre

New member
רשימת אופציות לבחירה

משהו דומה להודעה הקודמת בנושא.

Rיקש

New member
עזוב אותך משטויות!!!

איביזה! איביזה! איביזה! איביזה! איביזה! איביזה! איביזה! איביזה! איביזה! איביזה! איביזה! איביזה! איביזה! איביזה! איביזה! איביזה! |ירוק מקנאה| ו
בהקשר של למה הפורום נועד! אריה, עודד Come home!

coolel

New member
98 היא הכי נפוצה

וזה לא עקרוני אם הדריברים אליה צולעים או לא את הבדיקות צריך לעשות גם על וינ98 והתוצאות שלה לפי דעתי הכי חשובות כי כרגע הכי הרבה משתמשים בה....

למעלה