Panini EURO 2000

• פותח הנושא ruha
  • פורסם בתאריך

ruha

New member
Panini EURO 2000

Ani yahol leasig madbekot be maatafot ve albomim shel EURO 2000, mi she meunyan lirhosh, she izor iti kesher be prati.

אני מעוניין

חסרים לי כמה עשרות מדבקות בשביל להשלים את האלבום. אני מוכן לקנות מה שאין לי. לא בחבילות. ד"א, יש לך גם את הדיסקים הקטנים האלה? יש לי כמה כאלה אבל לא סיימתי הכל. מוכן לשלם 10 ש"ח על כל דיסק שאין לי. חסרים לי 8 דיסקים. לא יודע כמה מדבקות בדיוק אין לי אבל אם אתה מוכר אז אני מוכן לקנות חצי ש"ח כל מדבקה.

ruha

New member
EURO2000

Ein li madbekot bodedot, ve lo diskim, lo yodea al ma medubar, ani mazmin havilot m hul, ve medubar al albomim rekim ve maatafot.

אה זה לא מהארץ... חבל

בארץ תרגמו את השמות של השחקנים וגם היו דיסקים קטנים כאלה שעובדים במחשב ואפשר לראות גולים ולקרוא על קריירה של שחקן מסויים שכתוב בדיסק. גם עשו בארץ חצי עמוד של "הישראלים באירופה".

נייזור

New member
יא אללה היו לי מלא כאלה .....

זה נדב שאול . חחח לפני כמה חודשים אמא שלי זרקה מלא כאלה שהיו לי כפולים חח הייתי מוכר לך את כולם

אני אסביר לשניכם.

שאול, הוא מדבר כאן על מדבקות שלא היו בארץ בזמן היורו 2000 (גם באתר של פניני החוברת של יורו 2000 שונה מזו שהייתה בארץ, אם אתה זוכר אז בזמנו השחקנים צולמו במדי הקבוצות שלהם ולא במדי הנבחרת שלהם). והקטע של הדיסקים הוא קטע ייחודי לארץ ולא נראה לי שיצא בחו"ל בזמנו. נ.ב שאול אם יש לך מדבקות להחלפה אז חסרות לי מספר מדבקות ואני אשמח לקנות ממך (אני מדבר על המדבקות שהיו בארץ ולא על אלו מחו"ל). אז אם תרצה ותסכים למכור ויהיה לך משהו ממה שאני צריך אז אני אשמח לעשות עסקה. אגב יש לך מדבקות של מונדיאל 2002 או יורו 2004 להחלפה?

ruha

New member
EURO2000

Be 2000 haiti be zava, lahen lo yaza li laasof madbekot, be ikaron ani osef m 1990, ve yoze she ein li bihlal madbekot shel EURO 2000. Ahshav esh izdamnut bilti hozeret lirhosh be hul be mehir savir madbekot be maatafot, be www.ebay kufsa ola yoter m 100$. Albom hu be zeva katom, ani lo raiti albom, she yaza ba aretz.

נייזור

New member
אני רוצה לקנות ממך

אבל לא של יורו 2000 . את מי מעניין עכשיו יורו 2000 . אין מדבקות אחרות שאתה יכול לקנות ? איפה בכלל מוכרים לך היום תמדבקות של יורו 2000 ? ואני צריך גם באלבום מונדיאל 2002 ובאלבום יורו 2004 כמה מדבקות

אין לי מ-2002

הייתה לי חוברת משותפת ב-2002 עם חבר והחוברת אצלו(כי הוא בעיקר קנה והשיג את רוב המדבקות) יש לי הרבה מדבקות מ-2000 ו-2001. אם יש משהו שאתה צריך מהאלבום מהשנים האלה אני אבדוק אם יש לי.

למעלה