OMFG

Wing Chan

New member
OMFG

מצטער שאני פותח אוף, אבל... 17,000 הרוגים במזרח אסיה! והמספר עולה ועולה עם כול לחיצה על "ריפרש". זה בלתי נתפס. פשוט מדהים לאיזה הרס ומוות כוחות הטבע יכולים לגרום. כולי תקווה שהמספר הזה לא יעלה עוד ועוד. מה גם שיש שם משהו כמו 500 ישראלים שטיילו שמוגדרים כנעדרים. :|~

23,000../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

וואו. זה.....זה המון
לא ידעתי שזה כלכך הרבה...

Orbital Shadow

New member
נוראי.../images/Emo60.gif

אי אפשר לתפוס מספרים כאלה. זה פשוט מזעזע
נקווה שהמספר לא יעלה עוד

Silver Lance

New member
וזה עוד כלום

כמה שהמספרים האלה גדולים, בגלל שחלק מהרעש היה בים, מס' ההרוגים צומצם. הרעידה הכי גדולה שהיתה [שתועדה, לפחות], היתה בסין - 830,000 הרוגים! ואחרות גם היו, של 200,000 ומספרים דומים. קשה לתפוס, ושבאמת המספר הזה יפסיק לעלות

../images/Emo45.gif../images/Emo4.gif

אני שמעתי על מעל 25,000.. זה באמת זין.. וואי, כששמעתי על זה הזדעזעתי..כאילו, לגמרי... גם הקפיצו את אח של חבר שלי לתאילנד. [הוא ביחידת חילוץ של פיקוד העורף] עכשיו, עם כל הרצינות והכל, וכמה שזה מבאס, אני חייב להעלות איזשהי נקודה.. אתם לא יכולים להגיד שצונמי זאת לא מילה סופר מגניבה!

Witch Child

New member
בקשר לצונאמי-

זו מילה ביפנית, שמורכבת מהסימנים של "גל" ו"גמל". כלומר: צונאמי=גלגמל. גלגמל ענק מגיע! גלגמל מגיע דרדסבא! נכון שגלגמל נורא דומה לגרגמל???

La Gamba

New member
קבלי ייבוש

מדובר על צירוף המילים גל, ונמל. כלומר גל בנמל. אז, אממ...

LuLuLu iT

New member
הרבה יותר. :|../images/Emo139.gif

אמרו אתמול 60,000 מספר רשמי. ויש גם כמה הרוגים ישראלים. ארר, יהי זכרם ברוך

OMFG אינדיד...

עכשיו שמעתי מאבא שלי ש78,000 וזה ממשיך לעלות.. אני אומר לכם, זה יעבור את המאה...
יהי זכרם של כל הנספים ברוך

Orbital Shadow

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo60.gif

זה כבר הגיע ל100,000 לדעתי.
יהי זכרם ברוך

el kortito

New member
חכו לכולרע

ושאר הזיהומים והמחלות... גם את הפצועים שימותו לא לשכוח...ואת האחוז הגדל בכל רגע מהנעדרים שימותו.. והרעב שמתחיל שם...

למעלה