OK - שימו לב!!

OrEl74

Well-known member
מנהל
OK - שימו לב!!

נמאס לי ולכן... תיכף הפורום עובר אחלה דיאטה...דיברתם, צעקתם, פרקתם ועכשיו הגיע תורי. אני לא אדבר אני פשוט אעשה מה שנראה לי שצריך לעשות כרגע וזה למחוק המון הודעות. אני מקווה שמכל מה שקרה פה בימים האחרונים הראש של האנשים נפתח קצת גם לדעות של אנשים אחרים אחרת אנחנו פשוט נתגלגל סביב עצמינו עוד הרבה זמן. הגיע הזמן שתתחילו להתייחס אחד לשני בגובה העיניים וזה לא משנה אם יש לך דוקטורט בפיזיקה או שלא סיימת תיכון, לא משנה אם אתה בן 70 או בן 14. מי שחושב שמישהו פה לא ברמתו יכול פשוט להתעלם מאותו אדם ובזה נסגור את העניין. תודה.

עומר ו

New member
../images/Emo45.gifאני איתך

אי אפשר לתת לפורום להתדרדר כמו שקרה לפורום הכדורסל, שכל אחד שראה משחק חושב שיש לו יכולת ניתוחית של מחשב על ופותח הודעות לא קשורות ולא מעניינות, אנשים צריכים ללמוד שלא צריך להגיב על כל שטות...

ThEgReEnKiNg

New member
צודק

בזמן האחרון יש פה רק מאבקי אגו במקום לדבר על כדורסל , נקווה שכל זה ישתנה לקראת תחילת העונה. כי זה לא היה המצב פה תמיד.

Oxycodone

New member
מסכים..זה נראה כמו פורום של ערוץ ויוה חח

כיף מאוד שיש פה דיונים גם שאין ליגה סדירה. אבל די עם הריבים וכל השטויות. מישהו שלא מסכים עם הדעה שלך זכותו. לא צריך לשכנע בכח אנשים.

ruller1234567

New member
פורום?

לדעתי זה חלק מסדרה חדשה בויוה "hoops and eye drops". אני מסכים, מי שלא מתאים לו, וחושב שמישו הוא נחות כלפיו, פשוט שלא יגיב בכלל בפורום, חוצמזה אנשים צריכים לכבד אחד את השני פה, לדבר בגובה העיינים, לא משנה אם אתה מנחס לס או עכבר הופס. יש לכבד את המנטליות של מנחם ולא להתחיל להתערב איתו על כל דבר קטן.

OrEl74

Well-known member
מנהל
אני אתייחס לזה כאל בדיחה

אלה אם כן יוכח אחרת.

אני רציני לגמרי

סתם. נו, ביקשת לא לפסול דברים שאחרים אומרים על הסף ולהסתכל עליהם בגובה העיניים. כשמבקשים ממני משהו הדבר הכי הגיוני בעיני הוא בד"כ לעשות ההיפך. לא יודע אם הבעיה בי או בסביבה.

chaiel

New member
חח רק עכשיו הבנתי...

מה הדיאטה היתה...לא הבנתי איך בדף הראשון יש דיבורים על האולימפיאדה!

למעלה