Off - תקווה פשוטה

Yukita

Active member
מנהל
שבמצב הקיים כל קוראי הפורום שלנו שלום להם. שנצליח כולנו להיחלץ מהמצב הנוכחי ושהרגיעה תחזור.

גורדיאן-II

Active member
שבמצב הקיים כל קוראי הפורום שלנו שלום להם. שנצליח כולנו להיחלץ מהמצב הנוכחי ושהרגיעה תחזור.
אני רשל"צי, ואתמול התברר לי שהחתול שלי לא רק גאון (את זה כבר ידעתי), אלא גם נשמע להוראות פיקוד העורף, עם הפיצוץ הראשון הוא רץ לממ"ד והתחפר שם.

אלישבע777

Well-known member
החתול שלי טופי מת על אזעקות. הוא אינו יודע את נפשו מרוב שמחה! האם זה תקין? אני חושבת שאצטרך להשמיע לו בעתיד אזעקה מוקלטת, כדי לשמח את לבו... כשהוא שומע אזעקה, הוא מגרגר בעוז, מבקש ליטופים, מכרכר סביבי, מתהפך על הגב, וזורח מאושר... החתול הקודם שלי ( אנסה לצרף סרטון) היה די אדיש לאזעקות ורק לפעמים הרים גבה בתימהון. בסרטון מיש מיש ז"ל בזמן אזעקה ב- צוק איתן. אזהרה - זו אזעקה מוקלטת. שומעים גם יירוט של כיפת ברזל

yaaaar1

New member
סיפור מצחיק, בפעם הראשונה אחרי האזעקה חזרנו מהמקלט ומצאנו את שני החתולים שלנו, ישנים, נוחרים במיטה שלנו. חיים טוב...
בשורות טובות

אלישבע777

Well-known member
סיפור מצחיק, בפעם הראשונה אחרי האזעקה חזרנו מהמקלט ומצאנו את שני החתולים שלנו, ישנים, נוחרים במיטה שלנו. חיים טוב...
בשורות טובות
אני מציעה להקליט להם אזעקה, ובכל פעם שתירצו שהם יירגעו - תשמיע להם את ההקלטה:ROFLMAO:. החתול החדש שלי טופי מת על אזעקות.... חחח הוא לא נותן לאויבים שלנו סיבה לשמוח!

למעלה