OFF רוכבת סופרמוטו לשעבר והיום מייסדת סטארטאפ

t c h e l e t

New member
OFF רוכבת סופרמוטו לשעבר והיום מייסדת סטארטאפ

היי לכולם,
לפני 4 שנים הייתה לי תאונה. אישה בת 68 חצתה את צומת מורשה באור אדום והתנגשנו. האופנוע שלי הוכרז כטוטלוסט ואני יצאתי מזה במזל בשלום. הפגיעה שלי הייתה נפשית. לקחתי את התאונה הזו מאוד קשה נפשית.
שנת 2010 הייתה עבורי שנה קשה. תאונה, פרידה קשה, דכאון ועוד הפתעות כאלו ואחרות. בסוף השנה החלטתי לעשות שינוי. השארתי הכל מאחור ועברתי לגור בקצה השני של הארץ. בקיבוץ אילון בגליל המערבי. שם הכרתי את בן הזוג שלי, היה שכן שלי, וגם לו הייתה טראומה מאופנועים... אח שלו נהרג בגיל 18 בתאונה פה בכביש הצפון. וכך הסתיימה לה סופית תקופת האופנוענות בחיי. אמנם הייתה תקופה שהיה לי קטום שתי פעימות אבל מלבד כמה רכיבות בודדות הוא די עמד. אז מכרתי והבאתי סמוראי קצר פתוח. דומה אבל שונה J וגם אותו מכרתי לא מזמן לטובת הולדתה של בתי הראשונה. נגה.
אני שמחה ושלמה עם השינוי שעשיתי אבל עדיין היה לי מן חלל כזה שנפער כשעזבתי את עולם האופנוענות: עולם של חברים, של אדרנלין וריגוש. מצאתי את זה בעולם היזמות.
היום אני עובדת על רעיון שלי, מיזם בתחום האונליין דייטינג. אני מביאה פתרון למה שגם אני בזמנו חוויתי על בשרי.
כמה פעמים קרה לכם שבדייט הראשון התאכזבתם? התגנדרתם, התאפרתם, הרצתם בראש נושאים לשיחות, הכרחתם את עצמכם לחייך ולחשוב חיובי... הגעתם לדייט ואחרי הדקות הראשונות הבנתם שבזבזתם את הזמן שלכם ועדיף היה להישאר בבית. אבל רק בגלל שאתם אנשים מנומסים אתם מכריחים את עצמכם לגמור את הקפה. נשמע לכם מוכר?

הפתרון שלי הוא זן חדש בעולם האונליין דייטינג ובימים אלו אני פותחת את ההרשמה לפיילוט. אני מחפשת פנויים ופנויות שמחפשים קשר רציני וירצו להשתתף, להתנסות ולתת פידבק.
ממה שזכור לי בעולם האופנועים יש הרבה פנויים... הדבר הזה השתנה מאז שאני לא כאן?
אם אתם פנויים או אם אתם מכירים כאלו (רווקים/ות, גרושים/ות, אלמנים/ות) אשמח אם תחברו ביני ובינם.
לפרטים נוספים ושאלות אתם מוזמנים לפנות אלי ישירות: בפרטי או בטלפון 0507248098 או [email protected]
תודה,
תכלת

מאחל לך הצלחה

ואולי עוד תחזרי לתחום הדו"ג בעתיד

Derish

New member
יש לך גם פתרון לשלום עולמי?

בתור עובד סטארט-אפ בעצמי אני מאחל רק דברים טובים לכל מי שמנסה, אבל לפי מה שאת מתארת זה נשמע כאילו את מנסה לתקן את הטבע האנושי ולא להציג פתרון לצורך טכנולוגי. נכון להיום, מי שרוצה לצמצם את הסיכוי להתאכזב בתחום הזה יכול להפסיק להתחיל עם כל מיני "חמודים/ות" בפאבים ובמקום זה להשתמש בטכנולוגיה קיימת של OKC ודומיו. מי שלא יודע להתנסח ולא מרגיש בנח עם דייטינג אונליין, ספק אם תוכנה זו או אחרת תעזור לו. מי שמתבייש לקום אחרי חמש דקות ולהגיד "זה לא זה" - כנ"ל. בקיצור, קשה לומר משהו כשהקונספט של המוצר שלך כ"כ מעורפל, אבל ממה שרשמת פה נשמע שהוא יורה לכל הכיוונים עם סיכויי פגיעה לא ברורים.

t c h e l e t

New member
לא יורה לכל הכיוונים והקונספט כלל לא מעורפל.

מי שמרגיש ומזדהה עם התחושות שלי ועם מה שכתבתי והוא באמת רציני לגבי החיפוש שלו אחר אהבה ומערכת יחסים רצינית ינסה בכל דרך להכיר את האחת שלו ואני בטוחה שיפנה אלי בפרטי. אנשים יעשו הכל כדי למצוא אהבה היום.

אגב, אני גם מחפש אחרי אהבה חדשה

אחרי שנתיים וחתי על ה Z הנוכחי ואחרי כל מיני אמצעים לשיפור הזוגיות הגעתי למסקנה שהסוף בלתי נמנע.
שני הדוקאטים החדשים כאן רק חידדו אצלי את ההחלטה.
עכשיו נשאר רק למצוא את המועמד הנכון. אחרי בליינדייט אחד עם המונסטר 1200 (בלי S) הבנתי שזה לא זה. ה S1000R גמר לי את יד שמאל
התחלתי לחשוב על ZZR1400
והילדים בכלל אומרים שנשאיר את ה Z ונקנה שטח בנוסף

יכולה לעזור לי עם העניין?

Aricc

New member
תלכי הפוך, תייצרי פיתרון שיחזק את האופנוענות

את מחפשת ליעל את תהליך הדייטינג, אבל כולם פה כבר יודעים מה התוצאה של דייט מוצלח.
צריך לחפש פתרון לבעיה בבסיס. והבעיה היא שגברים נוטים לאבד את הריכוז להתלהב להתאהב להתאכזב ולהתרושש, מהדחף הזה כלפי בנות זוג.
כשם שיש לדפדפן חוסם חלונות קופצים, כך צריך לסייע גם לגברים, דהינו לייצר פתרון שיפעיל אותו מנגנון מיד כאשר חלון אטרקטיבי ומעוצב כזה קופץ, משתלט על שדה הראיה, מנסה לגזול את תשומת ליבך, חרותך וכספך.
נניח פתרון תרופתי של כדור מציצה, מיד שהחלון קופץ מניחים אחד תחת הלשון והופ התחושה מתחלפת לסיפוק של אחרי סקס והחלון נמוג אל הרקע מבלי להפריע.
חברי הפורום פה היו מסתובבים עם חיוך קבוע וחוסכים זמן וכסף בעוד את רוצה לייעל להם את המלכודת.
כיום מיוצרים לגברים כדורים הפוכים, כאלה שרק מגבירים את התלות בנשים ואז שוב אותה קנוניה של משיכת משאבים מהזכרים בכדי לשרת את הנקבות.
מימון ראשוני תוכלי להשיג אצל יבואני האופנועים שיודעים לאן יגיע הכסף שיחסך

noy fb 2

New member
לא רוצה להיות זומבי מאושר. למיטב ידיעתי הכדורים "שלך" קיימים

כבר שנים, הרחק הרחק מחוץ לחוק. יש גם אבקה, למתקשים בבליעה או מציצה.
ואם מתמקדים קצת בדבריך, אז יש דרכים יותר נעימות לטפל בפוביה לנשים...אבל.....!
כיון שאני משער שלא ממש כתבת ברצינות
, זה די נחמד לחשוב על פטנט להעדר תלות
בדרקוניות הסובבות סביבנו ומסובבות אותנו סביבן.

אם פי 3

New member
טעות

חיים בכל יום מחדש.מתים רק פעם אחת...קני אופנוע...(אבל אפשר לחכות קצת, שהילדה תגדל. יש זמנים שצרכים של אחרים גוברים על התשוקות שלנו).

iec

New member
אף לא התאפרתי/הסתרקתי/התגנדרתי.הדבר היחיד שהקפדתי עליו היה

לשכוח את הארנק בבית.

&nbsp
איפה נרשמים?

Nihil F2

New member
וואו! היי תכלת! פייי כבר עבר כלכך הרבה זמן??

היסטרי. תהיתי באמת לאן נעלמת..
ד"ש מסופרמוטו מרכז. מתגעגעים. חבל שאת לא באה לרכב

למעלה